خبر خوب 'Final Fantasy' طرفداران: به نظر می رسد مانند آنها ساخته شده است یک دسته از کسانی که همه چیز

اگر شما در میان میلیون ها نفر از پلی استیشن 4 کاربران که رفتند به اتمام Final Fantasy VII Remake, این طبیعی اس

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 1 خرداد 1399
Illustration for article titled Good News, ‘Final Fantasy’ Fans: Looks Like They Made A Bunch Of Those Things

اگر شما در میان میلیون ها نفر از پلی استیشن 4 کاربران که رفتند به اتمام Final Fantasy VII Remake, این طبیعی است که شما سمت چپ نژاد های مختلف شانس را به لذت بردن از شرکت Square Enix باور نکردنی شلاق برای داستان سرایی شکوفا و گیم پلی بسیار جذاب. خوب, خبر خوب فاینال فانتزی طرفداران! به نظر می رسد مانند آنها ساخته شده است یک دسته از کسانی که همه چیز.

تبلیغات

آره معلوم شما می تواند پر کردن یک کامیون کمپرسی با این همه فاینال فانتزی گه.

بنابراین هر کسی که قدردانی Final Fantasy VII's مبارزه با سیستم و خود را بی عیب و نقص Nobuo Uematsu-گذراند نمره نیازی به اخم در مورد هرگز دوباره داشتن یک عنوان شبیه به بازی. ظاهرا آنها تلخه این چیز ها را مانند یک یا دو بار در سال است. خیلی باحال ، تاپیک کل کیسه زباله ارزش این آر پی جی وجود دارد و پس از آن برخی از نظر کارتریج و دیسک های بازی و همه شما باید انجام دهید این است که آنها را انتخاب کنید تا توسط بغل و شروع چاشنی آنها را به کنسول خود را به شروع کنید.

تبلیغات

چه حتی بیشتر هیجان انگیز است که از آنجا که ظاهرا fuckton بیشتر از آنها—ما در حال صحبت کردن انبوه و انبوه این آشغال—که به معنی شما می تواند بازی این چیزها تا زمانی که شما خود را در دهه هشتاد و شما هنوز هم نمی خواهد که به پایان رسید همه آنها را. و کسی چه می داند ؟ شاید آنها حتی برخی بیشتر از این چیزها و پرتاب آنها را بر روی بزرگ سرشار توده ای از Final Fantasy عناوین در حال حاضر در خارج وجود دارد!

و اگر آنها نمی, شما همیشه می توانید بازی Dragon Quest بازی. وجود دارد حدود یک میلیارد دلار از کسانی که آنلاین در دسترس است و آنها به نظر می رسد تقریبا همان لعنتی چیزی.

تبلیغات


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب