حمله افراد مسلح پاکستان بورس

افراد مسلح آتش گشودند خارج از پاکستان بورس در کراچی در روز دوشنبه. اگر مشخصات بالا حمله به پایان رسید

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 9 تیر 1399
افراد مسلح آتش گشودند خارج از پاکستان بورس در کراچی در روز دوشنبه. اگر مشخصات بالا حمله به پایان رسید بدون وارد شدن به ساختمان وال استریت ژورنال را سعید شاه توضیح می دهد که چگونه آن را می توان از پاکستان پیشرفت در نشان دادن کشور امن برای سرمایه گذاران خارجی است. تصویر: فرید خان/AP

اسلام آباد—افراد مسلح سعی در طوفان پاکستان بورس ساختمان در کراچی روز گذشته چهار کشته در تیراندازی با ماموران بدون گرفتن داخل, پلیس گفت:.

دو از ارز های خصوصی امنیتی و یک پلیس نیز کشته شدند, پلیس گفت:. چندین نفر مجروح شدند از جمله سه افسر پلیس و برخی از رهگذران.

بورس در قلب تجاری کراچی پاکستان بزرگترین شهرستان. پلیس گفت که مهاجمان نیست وارد ساختمان که در خانه های بزرگ طبقه تجاری و کارگزاری دفاتر. تجارت هرگز متوقف, بورس, مقامات گفت.

شورشیان گروه از استان های غربی بلوچستان مسئولیت این حمله است.

عکس: shahzaib akber/Shutterstock/european pressphoto agency

"ما با هم ذخیره ملی دارایی" افسر ارشد پلیس Sharjeel sarwar naqvi (ر) به خبرنگاران گفت: در صحنه است.

شورشیان گروه از استان های غربی بلوچستان مسئولیت. این گروه همچنین با انتشار تصویر آن را نشان داد و گفت: این افراد مسلح با پوشیدن لباس نظامی به سبک لباس و نما با اسلحه. شورشیان می گویند منابع طبیعی استان در حال بهره برداری توسط بقیه پاکستان است.

مقامات امنیتی گفت: این گروه ادعا می کنند که معتبر و آنها چک کردن نام که همراه با تصویر گفته می شود کسانی که از این حمله است. طولانی در حال اجرا شورش در بلوچستان در سال های اخیر منجر به حملات علیه با مشخصات بالا اهداف از جمله 2018 حمله به چینی کنسولگری در کراچی.

نوشتن به سعید شاه در saeed.shah@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب