هرشل واکر: 2020 گرجستان Bulldogs 'می توانید برنده تمام آن را'

آتن — حتی اگر هرشل واکر است که با همکاری رئیس جمهور در شورای, ورزش, تناسب اندام و تغذیه در واشنگتن او ادعا نم

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 19 تیر 1399

"خودم, من به دنبال به جلو به دیدن این گرجستان تیم" واکر گفت: در مصاحبه ای با مجله آتلانتا قانون اساسی در روز سه شنبه. "من فکر می کنم این تیم در اینجا این است که یک تیم است که می تواند پیروزی از آن همه است. من فکر می کنم این تیم گرجستان را می توان کاملا باور نکردنی است. در حال حاضر برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد نه تنها با بازیکنان اما با تمام مدارس خود من احساس متاسفم برای آنها است."

در حالی که ورزش حرفه ای در حال ساخت آهسته و سنجیده بازگشت به بازی در میان coronavirus همه گیر کالج فوتبال باقی مانده مجازی در برزخ است. تخمین اولیه در این طرح است که به طور منظم فصل برنامه آغاز می شود که اولین آخر هفته ماه سپتامبر برگزار خواهد شد و که آن را در زمان شروع خواهد شد. اما این که آیا آن اتفاق می افتد و آنچه در آن ممکن است مانند نگاه کنید اگر و هنگامی که آن را به طور فزاینده ای در سوال به خصوص با تایید موارد COVID-19 در حال افزایش در سراسر کشور.

که شامل کالج, بازیکنان فوتبال که بازگشت خود را به دانشگاه مربوطه برای شرکت داوطلبانه در تمرینات. گرجستان و دیگر SEC بازیکنان بازگشت ژوئن 8 شده اند و تحت قدرت-و-آموزش تهویه در ماه گذشته است. در حالی که یوگا اتحاد به اشتراک گذاشته نمی شود نتایج آن کسانی که تمرینات آمده اند در میان گزارش ده ها تن از بازیکنان تست مثبت برای coronavirus در برخی از مدارس دیگر.

در جولای 15, ثانیه, تیم خواهد بود و مجاز به انجام واقعی فوتبال با شیوه های هشت ساعت از مربیان' نظارت.

واکر می بیند همه کسانی که تحولات مثبت است.

"من مطمئن هستم که آن را سخت به بیرون رفتن و تمرین زمانی که شما نمی دانید که چه چیزی واقعا در رفتن" واکر گفت: از بازیکنان. "اما من مطمئن هستم که آنها می خواهند به بازی. آن دسته از بازیکنان هستند ، سفید, سیاه, لاتین, ایتالیایی, هر, آن دسته از بازیکنان هستند خانواده زمانی که آنها در محوطه دانشگاه. آنها عشق و مراقبت در مورد هر یک از دیگر. این غم انگیز است که ما در این نقطه ما با این ویروس اما این تنها راه ما می توانیم آن را شکست با هم است. ما رو به انجام این کار با هم; ما نمی توانیم آن را انجام دهد به طور جداگانه.

"صادقانه به شما بگویم من فکر می کنم که بهترین مکان برای این تیم بود و در حال حاضر به همراه. آنها با هم می تواند به مبارزه با تقریبا هر چیزی است."

به همین ترتیب واکر معتقد است بازگشت pro ورزش چیز خوبی است. لیگ اصلی بیس بال در نهایت به توافق کوتاه, 60-بازی فصل. PGA Tour و نسکار بازگشت به رقابت در ماه گذشته بدون طرفداران در حضور. NFL هنوز تصمیم گیری ساخته شده است.

"من فکر می کنم گرفتن ورزش رفتن دوباره یک چیز بزرگ به طور کلی یک چیز فوق العاده" واکر گفت. "آنها فقط نیاز به اقامت در خارج از سیاست است. من فکر می کنم آنها فقط نیاز به اجازه بازی به بازی. ورزش به سیاست حواس پرتی. بازیکنان فقط نیاز به بازی و مردم نیاز به برخی از نوع از آزادی آنها نیاز به چیزی است که آنها فقط می توانید تماشا و نگران نباشید در مورد سیاست.

"فقط اجازه بسکتبال بود بازی بسکتبال, فوتبال, فوتبال بود. نباید آن را سیاسی است."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن