هنگ کنگ قانون تامین Stuns کسب و کار بین المللی: 'به نظر می رسد این است که واقعا بد'

پلیس ضد شورش گشت در هنگ کنگ مرکز خرید در اعتراض به امنیتی جدید قانون روز سه شنبه. عکس: تایرون سیو/

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 13 تیر 1399

پلیس ضد شورش گشت در هنگ کنگ مرکز خرید در اعتراض به امنیتی جدید قانون روز سه شنبه.

عکس: تایرون سیو/ایسنا

دلار هنگ کنگ—چین کشید تا یک امنیتی جدید قانون برای هنگ کنگ در ماه گذشته بالای آن مقام وزارت خارجه در این شهرستان جمع آوری و بین المللی گروه های کسب و کار و دیپلمات ها برای انتقال یک پیام از پکن: وحشت نکنید.

این قانون به هدف تنها یک گروه کوچک از رادیکال و نمی خواهد مانع از بازار آزاد اخلاق پشت هنگ کنگ افزایش به عنوان یک کسب و کار جهانی hub رسمی گفت. اما در حال حاضر که تجار در نهایت شاهد قانون بسیار وجود دارد که باعث نگرانی است.

در حالی که هیچ کس انتظار غول جریان پول coursing از طریق هنگ کنگ به توقف در هر زمان به زودی این قانون مجموعه در حرکت و تغییرات اساسی که تهدید به تضعیف این شهر نقش ویژه ای به عنوان دروازه اتصال غربی سرمایه گذاری و می دانید-چگونه با چین, Inc.

"کسب و کار بودند نوع انتظار و تخمگذار شرط خود را به ببینید که چقدر بد آن خواهد بود و پس از آن معلوم می شود آن را واقعا بد است" گفت: Christopher هیوز, مدرسه اقتصاد لندن و استاد روابط بین الملل که با تمرکز بر سیاست خارجی است. "من شگفت زده نمی شود اگر تغییرات اتفاق می افتد سریع تر از شما فکر می کنم."

قانون اهداف چهار ارتکاب جرایم سیاسی: تجزیه طلبی براندازی تروریسم و دخالت خارجی. اما وکلا گفت: آن عبارت است آنقدر گسترده است که از آن آسان است به تصور کنید که چگونه یک کسب و کار اختلاف با یک شرکت چینی می تواند تا پایان عنوان نقض قانون, قرار دادن مدیران در خطر محاکمه.

قانون جدید همچنین تهدید نامحدود ارتباطات و جریان اطلاعات است که زیر بنای بازارهای جهانی است. آن را هدایت هنگ کنگ به تشدید مقررات آن از اینترنت و مقامات می دهد قدرت برای رهگیری ارتباطات الکترونیکی و انجام ضمانت جستجو. سرزمین اصلی سازمان را نظارت بر رسانه های خارجی در این شهرستان است. ضمن جرایم مانند افشای اسرار دولتی در تئوری می تواند تفسیر شود که شامل تحقیقات بازار و یا تجزیه و تحلیل مالی در شرکت دولتی.

تحت فشار از چین, هنگ کنگ شده است chipping دور در قلمرو آزادی بیان که یکی از ارکان اصلی این شهر هویت. وال استریت ژورنال بازديد از سرمقاله روزنامه," محبوب طنز, اخبار, نشان می دهد برای پیدا کردن چگونه یک پیشنهاد امنیت ملی قانون می تواند تغییر جهانی hub. عکس/تصویری: Clément Bürge/وال استریت ژورنال

شاید مهمتر از دادگاه که سیستم هنگ کنگ از بریتانیا به ارث برده است و عمل به طور جداگانه از سرزمین اصلی خواهد بود جایگزین چینی دادگاه. مقامات امنیتی ممکن است مداخله در هنگ کنگ موارد زیر طیف وسیعی از حالات و حرکت آنها را به سرزمین اصلی سیستم که در آن اقدامات ممکن است ، مجازات برای بسیاری از جرایم تحت قانون زندگی است در زندان است.

کسانی که مهم عامل بازدارنده برای برخی از حرفه ای ها و نگرانی بسیاری از مدیران بخش خصوصی که در حال رشد چینی تجاوز در شهر آزادی صدمه خواهد توانایی خود را برای جذب و حفظ استعداد.

"من انتقاد دولت چین آنلاین تمام وقت, و این ایده است که من خواهد بود موضوع را به کمتر از آزادی نگرانی به من گفت:" کریستین یانگ یک دلار هنگ کنگ وکیل در یک شرکت است که باعث می شود تجهیزات حفاظت شخصی. در میان به طور گسترده بیان جرایم در قانون جدید این است که تحریک نفرت علیه چین به دولت مرکزی.

خانم یانگ گفت که او در بر داشت یک کار جدید در خارج از هنگ کنگ و در حال آماده سازی برای حرکت با دو فرزند در ماه جولای. او نگرانی در مورد مقررات در قانون جدید که اجازه پکن نادیده گرفتن هنگ کنگ سیستم عدالت.

"آنها اساسا رفتن به در حال اجرا بازی های خود را که مربوط به" او گفت:.

پکن را تحت فشار قرار دادند از طریق امنیت ملی قانون روز سه شنبه در تلاش برای شکستن یک سال از دموکراسی و ضد چین و ناآرامی در هنگ کنگ است. این مستعمره سابق بریتانیا تا حد زیادی حکومت خود را پس از آن بازگشت به چین در سال 1997 تحت یک تنظیم به نام "یک کشور دو سیستم" اما آن قوانین را ترک برخی از اتاق را برای سرزمین اصلی به اعمال قانون در این شهر است.

هنگ کنگ سهام در بازار کاهش یافت و نزدیک به 6 درصد زمانی که پکن نشان داد برنامه های خود را برای امنیت ملی قانون در اواخر ماه مه. اما از آن افزایش یافته است در روزهای اخیر بیش از ساخت تا ضرر و زیان در خوشبینی قانون به پایان خواهد رسید و آشفتگی است که صدمه دیده است شهر قیمت ملک و رشد اقتصادی است. افزایش قیمت سهام نیز منعکس کننده این واقعیت است که مقدار زیادی از پول در جریان هر چند در هنگ کنگ بازار می آید از کسب و کار با سرزمین اصلی چین به سرمایه گذاران و شرکت های.

بانکداران می گویند شرکت های چینی ادامه خواهد داد به استفاده از دلار هنگ کنگ به افزایش سرمایه به عنوان JD.com , Inc. و NetEase Inc. آیا در این سال که خود را در سرزمین اصلی مشتریان پشتیبانی قانون جدید است. برای افرادی که درک چین "وجود دارد هیچ تغییر" یک سرمایه گذار گفت.

فعالیت در بازار نیست و به احتمال زیاد صدمه دیده در کوتاه مدت گفت: Weiheng چن یک شریک در ویلسون Sonsini که با این نسخهها کار بر روی سرمایه-بازار معاملات و ادغام. اما وجود دارد می تواند یک تاثیر طولانی مدت تعهدات سرمایه های خارجی تا زمانی که کسب و کار بین المللی جامعه می بیند که چگونه این قانون را اجرا نخواهد شد, او گفت:.

چین قول داده است آن را سرکوب معترضان را هدف قرار خواهد داد و نه مطیع قانون کسب و کار. اما ممکن است آن را دشوار است برای جدا کردن دو در عمل است. بسیاری از صدها نفر از هزاران نفر از معترضان که به خیابانها نیز کارکنان در شرکتهای اصلی. خود بازداشت را بالا خواهد برد روی حیله و تزویر اخلاقی و مسائل حقوقی برای شرکت های بزرگ وکلا.

آن است که به دور از روشن شدن قانون جدید سرکوب ناآرامی. میلیون ها دلار هنگ Kongers مخالفت با سرزمین اصلی دخالت و قانون به عنوان یک ناعادلانه کمپین برای از بین بردن آزادی های فردی آنها به مدت طولانی لذت می برد. هزاران نفر به خیابان ها ریختند شنبه اولین روز این قانون در نیروی. پلیس در پاسخ به شلیک فلفل دور و توپ آب در جمعیت و دستگیری حدود 370 معترضان از جمله 10 برای نقض قانون جدید است.

چین تصمیم به تصویب این قانون باعث شده است بین المللی که واکنش نیز ممکن است آسیب های فضای کسب و کار. ایالات متحده و گفت: در هنگ کنگ است که دیگر مستقل به اندازه کافی به درمان به طور جداگانه از چین را ممنوع کرده است صادرات دوگانه و استفاده از تکنولوژی به شهر و تهدید به اقدامات دیگر از جمله تحریم.

در اتاق بازرگانی آمریکا در هنگ کنگ برخی از 60 درصد از پاسخ دهندگان در اوایل ماه ژوئن نظرسنجی گفت: آنها معتقد بودند قانون صدمه خواهد کسب و کار خود را. برخی از 30 ٪ از شرکت ها گفت: آنها در حال حاضر با توجه به جابجایی برخی از عملیات یا دارایی.

"این زمان را برای جامعه کسب و کار به هضم جزئیات این قانون اما ما امیدواریم که آن را نمی خواهد تحت تاثیر پویایی و مزایای این شهر بزرگ" آمریکا مجلسی میگوید.

به اشتراک گذاری افکار خود را

هنگ کنگ زنده ماندن به عنوان یک کسب و کار جهانی hub در معرض خطر به دلیل جدید امنیت ملی ، چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

هنگ کنگ است فوق العاده پر سود جای خود را به انجام کسب و کار و چشم انداز بهره مندی از چین بازار بزرگ به شرکت های یک انگیزه قوی برای انطباق با محیط جدید به جای عقب نشینی است. با وجود ناآرامی و یک بیماری همه گیر حدود 135 میلیارد دلار در بودجه مطرح شد در هنگ کنگ بورس در پنج ماه اول سال تا 27 درصد از سال قبل است.

این شهر تاسیس شد و در قرن 19 به عنوان یک تجارت hub مبارزه با مواد مخدر و ابریشم و چای در بریتانیا جنگ تریاک. آن است غلبه بر چالش ها در گذشته و همیشه پدید آمده و دست نخورده به عنوان سود آور کسب و کار جهانی ، بسیاری از مردم پیش بینی مرگ خود قبل از تحویل سال 1997; اما با یک ارز با ثبات و انگلیسی به سبک سیستم حقوقی آن شد ترجیح محل برای سرمایه گذاران غربی برای دسترسی به این جریان سرمایه و تجارت تولید شده توسط یک رشد چین—همه در حالی که زندگی آنها همیشه به حال در این شهر است.

" "هر چه اقدامات احتیاطی کسب و کار را در سرزمین اصلی چین و...در حال حاضر باید توسعه یافته به هنگ کنگ." "

— از یک مشاور کسب و کار گزارش

برخی در هنگ کنگ گفت: عبور از قانون تامین احساس واقعی تحویل. در طول زمان ناظران گفت: محیط کسب و کار ممکن است شبیه به چیزی نزدیک به حاکم که در سرزمین اصلی چین به عنوان شهرستان های قانونی در سیستم دولت و اقتصاد تبدیل شدن به بیشتر یکپارچه شده است.

"هر چه اقدامات احتیاطی کسب و کار را در سرزمین اصلی چین—به عنوان مثال اطمینان حاصل کرد که لپ تاپ ها و دستگاه های تلفن همراه را شامل نمی شود, حساس, تکه تکه کردن اطلاعات مورد علاقه به مقامات چینی—در حال حاضر باید توسعه یافته به هنگ کنگ" یک گزارش در قانون جدید از کسب و کار شرکت مشاوره Teneo هشدار داد.

اکثر شرکت های بین المللی در هنگ کنگ در حال حاضر انجام کسب و کار در سرزمین اصلی و پذیرش خطرات است که با عامل تحت یک سیستم استبدادی—مانند امکان جاسوسی توسط سازمان های امنیتی—و در حال تحصیل در درک که در آن دولت حساسیت دروغ است.

"آنها می دانند انجام کسب و کار متفاوت است از ورود به عرصه سیاست گفت:" جنس زنبق و سوسن اضطراب سخت و ناگهانی اقتصاددان ارشد برای چین در بانک ING NV در هنگ کنگ است.

شرکت های بزرگ که تکیه بر چین برای بخش قابل توجهی از درآمد خود را در صورت فشار نه تنها برای انطباق با محیط جدید اما به ستایش آن است. در ماه ژوئن در لندن مبتنی بر سیستم بانکی HSBC Holdings PLC که باعث می شود بسیاری از سود خود را در هنگ کنگ و سرزمین اصلی چین ارسال شده یک عکس از آن آسیا ارشد امضای طومار در حمایت از امنیت ملی قانون است.

نشان از حمایت این قانون پس از یک رهبر سابق هنگ کنگ با انتقاد از بانک برای سکوت در این لایحه است. "HSBC کسب و کار در چین می تواند جایگزین یک شبه توسط بانک ها از چین و دیگر کشورهای" هشدار رئیس سابق اجرایی لئونگ چون-یینگ.

کسب و کار از مارک های لوکس به شرکت های هواپیمایی تصمیم گرفته اند به خم شدن به چین خواست در مورد مسائلی مانند آزادی بیان به جای از دست دادن دسترسی به بازار است. سال گذشته رئیس اجرایی هنگ کنگ گل سرسبد شرکت هواپیمایی Cathay Pacific, پایین پا بعد از آن تحت فشار از پکن بیش از کارمند پشتیبانی از تظاهرات طرفداران دموکراسی.

قبل از قانون تامین شد و حتی پیش نویس مدیر اجرایی هنگ کنگ املاک و مستغلات غول CK دارایی Holdings Ltd. جاستین چیو به خبرنگاران گفت که این اقدام را ترک خواهد کرد و مردم "در سهولت بیشتر در مورد آینده و ثبات دلار هنگ کنگ است."

در حالی که بسیاری از شرکت های بزرگ علنا صدای حمایت از قانون خارجی برخی از مدیران در شرکت های چند ملیتی خصوصی اذعان آنها مصون سازی شرط خود را. برخی گرفته اند فرزندان خود را از هنگ کنگ مدارس قرار می گیرد و آنها را در مدارس شبانه روزی در جای دیگر پس از آموزش و پرورش خود را نمی تواند مختل شود اگر آنها تصمیم به ترک در برخی از نقطه در سال آینده. دیگران در حال حرکت دارایی و کارکنان به شهرهای دیگر در منطقه است.

Youssef El Kaddioui که اجرا می شود یک فروش آنلاین شرکت در هنگ کنگ در حال حرکت است برخی از عملیات به سنگاپور را از نگرانی است که ناآرامی ها ادامه دهید و خارجی می تواند هدفمند در اجرای قانون است.

"آن را بسیار مخاطره آمیز را به نگه داشتن تمام عملیات ما در هنگ کنگ در این لحظه گفت:" آقای ال Kaddioui که از مراکش. "و در دراز مدت تاثیر احتمالی می تواند این باشد که کمتر شرکت ها به اینجا می آیند و بیشتر ترک. این سوال که آیا آن را حس می کند به ماندن در هنگ کنگ است."

بیشتر

  • سنا لایحه تحریم
  • قانون جدید باعث افزایش خودسانسوری
  • آنچه در هنگ کنگ جدید امنیت ملی و قانون
  • پلیس هنگ کنگ به سرعت اجرا چین امنیت به عنوان قانون تظاهرات
  • شنیده ام در خیابان: امنیت قانون به معنی آن است که دیگر کسب و کار به عنوان معمول

نوشتن به جان لیون در john.lyons@wsj.com و فرانسیس یون سو در frances.yoon@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب