چگونه یک پیام را از یک کارمند الهام شاهین لوید پیرس

Shari-Zhane Harvin-لنگلی ارسال یک ایمیل و یک LinkedIn پیام مارس 27. در عرض چند ساعت و کلمات او را تا به حال ب

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 14 خرداد 1399

Shari-Zhane Harvin-لنگلی ارسال یک ایمیل و یک LinkedIn پیام مارس 27.

در عرض چند ساعت و کلمات او را تا به حال به نام شاهین به عمل و کشت بذر در مربی لوید پیرس که گرفته شده در یک نقش رهبری ملی بسکتبال, مربیان, انجمن کمیته های تشکیل شده در پی جورج فلوید مرگ به بحث در مورد راه حل های به نژادی و بی عدالتی است.

"من صادقانه حتی نمی فکر می کنم آنها را به عنوان خوانده شده ایمیل من چون من احتمالا کمترین قطب توتم از افراد جدید است. من با نام تجاری جدید. ... اما من فقط به دنبال مسائل در Instagram و توییتر و سی ان ان و من فقط دیوانه" Harvin-لنگلی گفت. "من خسته از شنیدن همان داستان و همان شاهد نتایج."

پس از مرگ فلوید گزارشی که در یک کثیرالانتشار تصویری دیده می شود با گریه از هوا به عنوان ex-مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین پرس زانو خود را به فلوید را گردن سنجاق او را به زمین برای نزدیک به دو ساعت با فلوید دست به دستبند, Harvin-لنگلی تصمیم گرفت برای رسیدن به Hawks و آنها را تشویق به ایستادگی در برابر خشونت پلیس.

چهار افسر پلیس را از کار اخراج شده و چوین متهم شده است با سوم قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

"من فقط ناراحت است که روز" Harvin-لنگلی گفت. "من صادقانه نمی تواند انجام هر کار در هفته گذشته فقط از این واقعیت است که من نمی توانستم تمرکز بر روی هر چیز دیگری. حتی در حال حاضر, آن را هنوز هم فقط بیحس کننده به فکر کردن در مورد. زمانی که من در صحبت کردن به مادرم در مورد آن من مانند " ما به معنای واقعی کلمه دیدم که کسی را به قتل رساندند. هر کس در این جهان دیدم نه دقیقه ویدئو, تماشای کسی را به قتل رساندند. شما فقط ببینید که در فیلم های ترسناک و یا تلویزیون را نشان می دهد شما به طور معمول نمی دیده بان کسی نشستن و می میرند.' که طبیعی نیست. و که خیلی تکان دهنده به من که او فقط احساس بسیار راحت به فکر می کنم که خوب بود."

Harvin-Langley 25 متولد شد در فلوریدا بزرگ شده در اوهایو و فارغ التحصیل مگنا اظهار تقدیر از دانشگاه Claflin, یک HBCU در کارولینای جنوبی مدرک کارشناسی ارشد خود را در ورزش-و-سرگرمی مدیریت در کارولینای جنوبی در ماه دسامبر 2019 قبل از شروع کار برای شاهین' در داخل بلیط-بخش فروش در ماه ژانویه است.

پس از فلوید مرگ نبود بحث در تیم صبح جلسات (هاوکز در حال انجام جلسات از طریق زوم این روزها به دلیل coronavirus), Harvin-لنگلی ارسال یک ایمیل به شاهین' رئیس مردم-تنوع و شمول افسر Camye Mackey, CC, mature asian, asian mature شاهین مدیر عامل شرکت استیو Koonin ارشد درآمد افسر اندرو Saltzman, مدیر ارشد بازاریابی افسر ملیسا Proctor, مدیر مجموعه فروش بن قهوه ای و مدیر فروش بلیط مت Carrillo -- در 11:39 صبح جمعه. او فرستاده پیرس یک پیام در LinkedIn از جمله متن ایمیل.

با موضوع "عدالت برای جورج فلوید!! ایستاده در برابر خشونت پلیس," Harvin-لنگلی نوشت: "خشونت پلیس نسبت به سیاه مردم در این کشور مساله اصلی است. بسیاری از کارمندان ما که می همان به اشتراک گذاشتن احساسات و ترس از زندگی خود را به عنوان جورج فلوید می تواند به راحتی یک کارمند فن یا بازیکن (بله حتی بازیکن) از شاهین ... (I)n این مدت طولانی نبرد, امکانات بی پایان هستند به چه Hawks می توانید انجام دهید در سمت راست از تاریخ و مبارزه علیه خشونت پلیس!"

قبل از ارسال آن را به همراه او در مورد پتانسیل پیام با دیگر Hawks کارکنان که سیاه و سفید هستند و با دریافت این مشاوره شامل برخی از اقدامات و گام های این سازمان می تواند که آیا ساخت یک بیانیه تصویری اهدا و یا روش دیگری.

در 5:33 p. m. روز شنبه, Harvin-لنگلی کردم پاسخ از Mackey, تشکر از او را برای پیام و افکار و دعوت از او برای کمک به برنامه ریزی و شرکت در یک شرکت گسترده مکالمه "برای به اشتراک گذاشتن افکار تبدیل, آموزش, آموزش به دیگران و کار به درایو را تغییر دهید."

پیرس messaged Harvin-لنگلی به عنوان به خوبی و اعتبار خود را با کمک به ایجاد انگیزه در او برای صحبت کردن.

"او دوست دارد ما سازمان" پیرس گفت. "او می خواست به دانستن آنچه که ما می رویم به انجام. چه شد ما تماس بگیرید به عمل به عنوان یک سازمان در مورد تبعیض نژادی نژادی پروفایل و قتل که او شاهد روز دیگر. وجود مراحل (به در نظر گرفتن نقش رهبری در کمیته). خشم من. خشم من. من مایل به چیزی می گویند. او مایل به چیزی می گویند اما نمی دانستند که به آن می گویند به داشتن شجاعت برای ارسال آن به مدیران ما. ...

"وقتی که من ایمیل آن را به من رسید. مانند آنچه من می خواهم به انجام? آنچه من می خواهم به می گویند ؟ و من به او یک تن از اعتبار. واقعا شجاع برای ارسال این ایمیل و نمی توان فکر کردن در مورد کار خود و یا نگران عواقب و یا هر چیزی که از طبیعت. من فکر می کنم او صحبت کرده است برای بسیاری از مردم که آن احساس است."

>> کانینگهام: شاهین' پیرس نقل مکان به عمل

روز جمعه شاهین برگزار خواهد شد شرکت گسترده کارگاه و گفتگو در مورد مسابقه از طریق زوم و Harvin-لنگلی را به پیوستن به یک پانل از پیرس Koonin, Mackey و سابق آتلانتا رئیس پلیس جورج ترنر که در حال حاضر شاهین' معاون امنیتی با گفتگو به رهبری آل ویویان که صحبت می کند در مورد تنوع و شمول رهبری است.

هاوکز تا به حال شده فکر کردن در مورد داشتن مکالمه اما Harvin-لنگلی پیام کمک به سرعت بخشیدن به روند.

"هنگامی که ما آن بود که این جرقه" Koonin گفت. "ما صحبت شده بود اما ما تا به حال نشده است با قرار دادن عملی برنامه با هم. بنابراین او روشن است که جرقه است که من می گویند به راحتی است سرعت بخشیدن به ما که بیشتر درگیر. من بسیار افتخار است که ما تا به حال این فرهنگ که در آن یک سال اول بلیط فروشنده می نوشتن ارشد-اکثر مردم از شرکت و می گویند آنچه او انتظارات برای فرهنگ ما است."

حتی اگر او را به شرکت Harvin-لنگلی احساس راحتی آمدن به مدیریت و احساس می کند این مهم است برای شاهین به صحبت می کنند به عنوان یک سازمان.

"چگونه می تواند به ما می گویند که ما درست به آتلانتا اگر ما صحبت کردن در مورد مسائل که بر کسانی که زندگی در آتلانتا?" Harvin-لنگلی گفت. "ما در ورود ما در تنوع است. ما همه برای تجربه فن و بله, ما می خواهیم به پول اما ما باید به موضع. ... آن را بیش از فقط پول آن را در مورد بشریت در پشت آن. من احساس راحت از آمدن به شاهین که آنها بسیار متنوع جمعیت و آنها در واقع در مورد مراقبت از کارکنان خود را."

وقتی که می آید به ارائه راه حل و یا آنچه که او می گویند در طول بازها' پنل Harvin-لنگلی است که هنوز هم طوفان مغزی و جمع آوری ایده ها.

اما آینده برای شروع مکالمه مهم گام اول است.

"من فکر نمی کنم وجود دارد یک راه حل. من احساس می کنم وجود دارد بخش های مختلف که در آن ما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن برای هر موضوع است" Harvin-لنگلی گفت. "اما قطعا داشتن یک مکالمه بنابراین مردم می توانند احساس راحتی ابراز نظر خود را در یک محیط امن. پس از آن درخواست کسانی که در جامعه و کسانی که کار برای ما چه باید کنیم؟' ... باید به ما کمک مالی کنید ؟ ما باید انجام شوند. باید ما نشستن در ؟ ما باید جمع آوری کمک?' اینها چیزهایی هستند که گفتگو باید در مورد عمل است."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب