چگونه هنگ کنگ, سنگاپور نگه داشته Virus نرخ مرگ و میر پایین

توسط Newley Purnell نزدیک Newley Purnell بیوگرافی @newley newley newley.purnell@wsj.com در

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 6 خرداد 1399

هنگ کنگ و سنگاپور گزارش اولین مورد از این رمان coronavirus در ماه ژانویه است. چهار ماه بعد پر بسته بندی شده, آسیایی, کلانشهرهای, با یک ترکیب جمعیت حدود 13 میلیون نفر دیده اند 27 مرگ و میر بین آنها است.

فقط 0.4 درصد از کسانی که با تایید عفونت فوت کرده اند در هنگ کنگ است. در سنگاپور—کمتر از 0.1٪. اگر آمریکا تا به حال مشابه مرگ و میر به طور متوسط از دو آن مرگ و میر را در حال حاضر در مورد 4,100 به جای 98,000 و در حال رشد است.

Covid-19 مرگ و میر

مرگ و میر در میان تایید coronavirus
موارد در هنگ کنگ و سنگاپور هستند بسیار کم است.

مورد مرگ و میر توسط محل

ایتالیا

14.3%

انگلستان

14.1

نیویورک

شهر

8.4

برزیل

6.2

ایالات متحده آمریکا

5.9

سرزمین اصلی

چین

5.5

دلار هنگ کنگ

0.4

سنگاپور

0.1

توجه داشته باشید: اطلاعات به عنوان از آوریل 26
منابع: Johns Hopkins University, New York City Department of سلامت و بهداشت روانی, هنگ کنگ, وزارت بهداشت

"هنگامی که شما پایمال کردن سیستم های سلامت مردم خیلی بیشتر می میرند" به گفته دیوید اوانز بنیانگذار هنگ کنگ عمل پزشکی OT&P بهداشت و درمان است که در درمان بیماران برای Covid-19. هنگ کنگ و سنگاپور "اجازه نداد این بیماری همه گیر اجرا وحشی."

شهرها نرخ مرگ و میر در میان بالاترین در جهان نشان می دهد که شیوع کروناویروس ندارد و به نتیجه در مقیاس بزرگ از دست دادن زندگی است. خود راهکار: آزمون به طور گسترده ای قرنطینه به شدت و درمان بیماران در اوایل برای جلوگیری از عوارض کشنده و سبب سلامت سیستم است.

هر دو در هنگ کنگ و سنگاپور در عمل به سرعت به نگه داشتن شیوع در چک دادن به آنها به اندازه کافی منجر به زمان برای آماده سازی فضا و نیروی انسانی و تجهیزات مورد نیاز آنها. با کنترل caseloads بیمارستان قادر به درستی مدیریت گردش کار نظارت بر افراد آلوده و ارائه مراقبت های حمایتی که نگهداری بسیاری از موارد از تبدیل شدن به بحرانی.

نه شهر دیده می شود کمبود بحرانی-مراقبت از تجهیزات مانند هواکش چرا که تا چند بيمار آنها مورد نیاز است.

تصویر متفاوت است در شهر نیویورک است که ثبت بیش از 16000 کشته و که در آن در حدود 8 درصد از کسانی که با تایید عفونت فوت کرده اند با توجه به داده های رسمی. در مورد مرگ و میر در ایالات متحده به طور کلی است 5.9% با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. آن است که 14 درصد در انگلستان و ایتالیا.

خالی تابوت را کنار بگذارند برای قربانیان Covid-19 در کوئینز, n. y., در اواخر ماه آوریل است.

عکس: آنگوس و خورنده/مهر نیوز

هنگ کنگ و سنگاپور ارائه درس برای ایالات متحده و کشورهای دیگر که شروع به باز کردن یک بیماری همه گیر در میان تهدید به عود در امواج. جدید خوشه های انتقال در حال انتظار ظهور به عنوان مردم بازگشت به محل کار و مدارس و رستوران ها.

آزمایش های گسترده ای اجازه می دهد تا مقامات به سرعت تعیین کنید که آلوده است و جدا از آنها. این استراتژی کمک کرده هنگ کنگ و سنگاپور ویروس را دور از محکم بسته بندی شده گروه از افراد مسن که بیشتر در معرض مرگ ناشی از این بیماری است.

درک این که چگونه بدن پاک کروناویروس جدید در حال تبدیل شدن مهم تر به عنوان ایالات متحده شروع به بازگشایی شده است. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد که چگونه بدن در مبارزه با عفونت و چرا احساس بهتر نیست مساوی بودن ویروس رایگان. تصویر عکس: لورا Kammermann

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

بیش از 90% موارد در سنگاپور تشخیص داده شد در میان آن مهاجر کارگر جامعه که عمدتا مردان سالم و جوان. مقامات بهداشت گفت: 95 درصد از بیماران فوت در سنگاپور از این بیماری بیش از 60 سال در حالی که اکثریت قریب به اتفاق کسانی که آلوده شدند بین سنین 20 و 59. در هنگ کنگ با متوسط سن کسانی که آلوده است 35 و تنها در حدود 5% موارد رخ می دهد در افراد سن 70 به بالا.

نگه داشتن عفونت از گسترش به جوامع بیشتر در معرض خطر ابتلا به نوبه خود اجازه هر دو شهرستانها به مدیریت منابع پزشکی. پزشکان و محققان از هولناک که توسط یک بحران شده اند قادر به جای تمرکز بر پیدا کردن درمان موثر.

در هنگ کنگ پزشکان با استفاده از یک ترکیب از مواد مخدر است که تحقیقات اولیه نشان می دهد که ممکن است کمک به سرکوب عفونت به طوری که آنها لازم نیست به پزشکی کارگران است. این دارو ترکیبی به نظر می رسد برای کمک به بیماران بهبود می یابند تحقیقاتی نشان می دهد.

اوون Tsang مدیر پزشکی هنگ کنگ بیمارستان اقتدار بیماری های عفونی مرکز گفت که او و همکارانش مطمئن نبودند که چگونه برای درمان بیماری جدید هنگامی که آن را برای اولین بار پدید آمده است.

یک بلوک خوابگاه مسکن کارگران خارجی در سنگاپور است. بیش از 90% موارد در سنگاپور تشخیص داده شد در میان آن مهاجر کارگر جامعه است.

عکس: والاس وون/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

جمع آوری یک بینی-سواب نمونه از یک کارگر مهاجر در سنگاپور در اواخر ماه آوریل است.

عکس: ROSLAN رحمان/AFP/Getty Image

اما تیم خود را به سرعت zeroed در سه مواد مخدر و اداره آنها را به 86 خفيف تا متوسط مورد Covid-19: اینترفرون بتا-1b که توسعه یافته برای درمان مولتیپل اسکلروزیس; ریباویرین است که مورد استفاده در درمان هپاتیت C; و لوپیناویر-ریتوناویر, همچنین شناخته شده با نام تجاری Kaletra.

دکتر Tsang و همکارانش به عنوان آنها مشخص در یک مطالعه منتشر شده در این ماه در مجله لانست یک مجله علمی دانشگاه علوم پزشکی که بیماران شفا سریع تر و کمتر مسری تر از گروه کنترل تحت درمان با لوپیناویر–ریتوناویر به تنهایی. این رژیم تبدیل شده است "درمان استاندارد در هنگ کنگ" دکتر Tsang گفت.

Covid-19 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر

196.2

شهر نیویورک

54.25

ایتالیا

55.46

انگلستان

29.87

ایالات متحده آمریکا

10.82

برزیل

0.41

0.33

سنگاپور

سرزمین اصلی

چین

0.05

دلار هنگ کنگ

توجه داشته باشید: اطلاعات به عنوان از آوریل 26
منابع: Johns Hopkins University, New York City Department of سلامت و بهداشت روانی, هنگ کنگ, وزارت بهداشت

سنگاپور سیستم بهداشت و درمان نیز سریع به انجام آزمایشات از درمان مواد مخدر. با توجه به تعداد کم افراد مبتلا به موارد شدید وجود دارد بسیاری از این افراد شرکت کننده در آزمایش های بالینی برای داروها از جمله remdesivir یک داروی ضد ویروسی که قبلا تست شده به عنوان یک درمان برای بیماری ابولا و ترکیب داروهای مورد استفاده در هنگ کنگ است. این آزمایش های اولیه شد آسان تر به پا زدن شروع و کنترل در مکان های که در آن caseloads باقی مانده قابل کنترل است.

هنگ کنگ و سنگاپور نرخ مرگ و میر به طور بالقوه نشان می دهد این ویروس کشنده کمتر از آن به نظر می رسد در مکان های مانند آمریکا و اروپا که در آن به طور معمول بدحال مردم داده شده است آزمون و بیشتر احتمال دارد به مرگ دکتر اونز گفت.

سنگاپور رویکرد به تست ارائه یک تصویر دقیق تری از بیماری های فراوانی از مکان های بسیاری از ناظران می گویند. پس از شیوع بیماری های پدید آمده در پر بسته بندی شده که در آن خوابگاه کارگران مهاجر زندگی می کنند, مقامات جدا شده از مناطق و مجموعه ای از برای تست همه از بیش از 300,000 افرادی که در آنها زندگی می کنند.

مورد شماره افزایش یافت اما تقریبا همه آنها را خفیف یا بدون علامت باشد.

"از آنجا که ما آنها را امتحان ما قادر به شناسایی بیشتر موارد و به یک مخرج بزرگتر و در نتیجه آن را به ارمغان می آورد پایین کل مرگ و میر, نرخ" لئو یی-Sin مدیر اجرایی سنگاپور مرکز ملی بیماری های عفونی گفت: در یک فروم آنلاین در اوایل این ماه.

هر دو در هنگ کنگ و سنگاپور نیز بهره مند از تجربه. با توجه به دانیل hannah fraser, عضو جهانی کمیته بهداشت و درمان در بیماری های عفونی جامعه امریکا شیوع سارس در اوایل 2000s درخواست یک بازنگری از بیماری آمادگی در سراسر آسیا بود که سخت ترین ضربه. دکتر hannah fraser که اغلب آثار در هنگ کنگ گفت: شیوع بیماری منجر به ایجاد یک مقیاس پذیر برنامه ریزی برای آینده بوده است ،

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

سنگاپور نیز تا به حال یک طرح آماده به اعزام در اولین نشانه از شیوع. پزشکان در سنگاپور گفت: بیمارستان ها شروع به انباشت تجهیزات حفاظت شخصی در ژانویه و یک تست کیت توسعه داده شد در عرض چند هفته.

"تفاوت در این است که آنها واقعا هرگز اجازه دهید آن را از کنترل خارج شود," دکتر گفت: hannah fraser, و اضافه کرد که ایالات متحده می تواند عناصر رویکرد خود را به عنوان موارد سطح و تجارت راه اندازی مجدد. "این خیلی دیر است. [ایالات متحده] متحده هنوز هم می تواند یاد بگیرند که از این مدل است."

نوشتن به Newley Purnell در newley.purnell@wsj.com و Feliz جزایر در feliz.solomon@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن