هند قصد دارد به سهولت مستند حتی به عنوان Coronavirus موارد افزایش

یک سبک پوشیدن تجهیزات حفاظتی می دهد یک مشتری کوتاه کردن مو در سالن در بنگلور هند در روز شنبه. عکس:

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 11 خرداد 1399

یک سبک پوشیدن تجهیزات حفاظتی می دهد یک مشتری کوتاه کردن مو در سالن در بنگلور هند در روز شنبه.

عکس: jagadeesh nv/شاتر

دهلی نو—هند برنامه های دقیق برای سهولت در سراسر کشور مستند که تحت تاثیر بیش از یک میلیارد نفر حتی به مقامات گزارش یکی دیگر از روزانه بالا افزایش coronavirus موارد است.

هند گزارش 8,380 موارد جمعه, گرفتن تعداد موارد تایید شده به 182,143 یکی از بالا 10 بیشترین بالغ در جهان است. هند دیده می شود مرگ و میر کمتر از برخی از سخت ترین ضربه کشورها با 5,164 کشته شدن توسط ویروس, با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

با وجود افزایش شمارش وزارت امور روز شنبه گفت: این امر آغاز یک مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد است. آن گفت: این مستند ادامه خواهد داد و در مناطق کشور با غلظت بالایی از موارد به نام مهار مناطق.

در فاز اول هتل ها, رستوران ها, مراکز و اماکن عبادت خواهد بود و مجاز به باز شروع ژوئن 8.

تصمیم به بازگشایی مدارس خواهد بود ساخته شده در ماه جولای در حالی که راه اندازی مجدد بین المللی مسافرت هوایی, مترو, راه آهن, فیلم تئاتر, سالن های ورزشی و استخرهای شنا و اجتماعات بزرگ خواهد بود تصمیم گرفت از دولت گفت. دهلی نو گفت که وجود خواهد داشت بدون محدودیت در جابجایی کالا و مردم بین متحده است.

نخست وزیر نارندرا دیده می شود در مارس 11 روز یکشنبه گفت که در سراسر کشور مستند ذخیره کرده بود زندگی می کند.

عکس: فشار اداره اطلاعات/governm/شاتر

در خود ماهانه آدرس رادیو به ملت در روز یکشنبه نخست وزیر نارندرا مودی گفت که زندگی نجات داده شد با تشکر بلند مستند که آغاز شده در مارس 25.

"همه ما عمیقا حسرت از دست دادن که ما تا به حال به انجام," او گفت:. "اما آنچه ما شده اند قادر به ذخیره یک نتیجه جمعی حل و فصل از کشور است."

در حالی که برخی از کارشناسان بهداشت و درمان و از رهبران حکومت می خواهند سخت مستند به ادامه اقتصاددانان و مدیران گفت: هند باید به عقب بر گردیم به کسب و کار به طور معمول به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و یا خطر دیدن میلیون ها نفر از شهروندان خود را سقوط به فقر.

هند روز جمعه گفت که آن ناخالص-داخلی-محصول رشد آهسته به 4.2%— 11 سال اخیر—در سال مالی منتهی به 31 مارس است. سال جاری به احتمال زیاد بسیار بدتر اقتصاددانان می گویند به عنوان مصرف کننده و شرکت ها و هزینه های دولت هستند همه هنوز گیر کرده است.

"یک قطره در خروجی تمام شده است اما برخی از" این سه ماهه گفت: Shilan شاه اقتصاددان ارشد در اقتصاد سرمایه در یک یادداشت تحقیقاتی جمعه. "این مستند به طول انجامید برای همه آوریل و در حالی که محدودیت در حال حاضر به تدریج در حال لغو فعالیت شده است به شدت مختل در نیز ممکن است."

آقای شاه پیش بینی کرد که هند رشد تولید ناخالص داخلی سقوط خواهد کرد 4 ٪ در این سال مالی. هر انقباض خواهد بود هند برای اولین بار از سال 1980. که به خصوص تیز و دردناک رکود برای کشور بود که جهان به سرعت در حال رشد اقتصاد بزرگ فقط چند سال پیش پیشی حتی چین است.

مهاجران حمل وسایل خود را در صف انتظار برای هیئت مدیره یک قطار در بمبئی در روز چهارشنبه.

عکس: Himanshu Bhatt/NurPhoto/زوما پرس

بیش از دو ماه از مستند, منجر به یک افزایش شدید در افزایش بیکاری و بیکاری به عنوان بسیاری از فعالیت های اقتصادی متوقف شد و میلیون ها نفر از کارگران به رهبری بازگشت به روستاهای خود را. بیکاری افزایش یافته و به بیش از 25 درصد با توجه به خاموش کردن اقتصاد با توجه به مرکز نظارت بر اقتصاد هند خصوصی ارائه دهنده اطلاعات.

سیاست گذاران باید تلاش برای احیای اقتصاد از طریق سیاستهای مالی و پولی محرک اقدامات اما اقتصاددانان می گویند آن زمان را برای اقتصاد به گزاف گویی. خیلی از اقتصاد هند است که توسط کارگران مهاجر که در حال حاضر بازگشت به خانه های خود را از شهرستانها.

ایالت مهاراشترا به هند مرکز مالی بمبئی تبدیل به مرکز coronavirus در کشور با بیشترین تعداد موارد جدید و تعداد موارد تایید شده.

بمبئی حساب برای بسیاری از موارد در دولت است. مسئولان باید نسبت به افزایش تعداد موارد وجود دارد برای تست بیشتر از در دیگر شهرهای هند و بمبئی تراکم جمعیت.

اهمیت بمبئی و شهرهای دیگر که نیز تبدیل به کروناویروس نقاط داغ از جمله دهلی نو برای اقتصاد هند به این معنی نیست که جزئی کاستن از محدودیت محدود داشته باشد تاثیر احیای رشد اقتصاددانان می گویند. اقتصاد هند نمی تواند به طور کامل دوباره بجای اول برگشتن و رشد دوباره اگر این شهرستانها هنوز هم تا حد زیادی تعطیل.

نوشتن به کریشنا Pokharel در krishna.pokharel@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de