هند مهاجران سر خانه به عنوان مستند برطرف باعث ترس از گسترش

توسط راجش Roy نزدیک راجش Roy بیوگرافی @rovingrajesh راجش.roy@dowjones.com و Vibhuti Agarwal

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 7 خرداد 1399

دهلی نو—بیش از 10 میلیون از هند به طور ناگهانی بیکاری کارگران مهاجر در حال حرکت از شهرها به روستاهای تاریخی معکوس-مهاجرت به ارمغان می آورد که با آن نگرانی در مورد موج جدیدی از کروناویروس موارد و ناآرامی های اجتماعی در برخی از فقیرترین حداقل آماده ،

"وضعیت در منطقه ما این است که مانند یک زمین مال من منتظر منفجر شود" گفت: Upendra کومار سینگ رئیس Hasanpura شورای روستا بخشی از یک بزرگتر حاکم بر منطقه است که نظارت در مورد 12,500 مردم در سه روستا در ایالت بیهار.

در مورد 1,250 ورود کارگران شده اند قرنطینه در منطقه محلی بیش از دو دوجین از آنها را در Hasanpura, او گفت:.

آقای سینگ نگران است که بازگشت کارگران—بسیاری از آنها قفل شده پایین در شرایط شلوغ برای هفته ها در برخی از هند داغترین coronavirus نقاط داغ—آن را به شما ویروس با آنها و لمس کردن محلی شیوع است. او همچنین در مورد آنچه اتفاق می افتد به آنها و خانواده های آنها در حال حاضر بدون انتقادی جریان پول کارگران ارسال شده اند از شغل خود در شهرستانها.

کارگران مهاجر و خانواده های آنها به انتظارنشسته بودند تا برای یک اتوبوس به آنها را به یک ایستگاه راه آهن در دهلی نو در روز دوشنبه.

عکس: muralidharan/ایسنا

او و Hasanpura ایجاد کرد به دور از تنهایی در ترس خود را.

بیش از 7.5 میلیون کارگران مهاجر در حال حاضر به خانه بازگشت. موج اول حدود چهار میلیون کهنه بر روی اتوبوس ها و یا حتی صدها مایل راه می رفت به دست آوردن وجود دارد. بود که پس از یکی دیگر از 3.5 میلیون این ماه ترک در 2,600 قطار دولت آغاز به کار کرد و در اوایل ممکن است به خصوص برای آنها. در آخر هفته ملی راه آهن گفت: این امر سعی کنید به حمل و نقل بیشتر از 3.6 میلیون کارگر خانه اضافی 2,600 اضطراری قطار بیش از حدود 10 روز است.

در پایان ماه می تواند بزرگترین جنبش توده ای از مردم پس از هند و پاکستان تشکیل شد. که خشونت پارتیشن بریتانیا وسیع آسیای جنوبی مستعمره ارسال برخی از 15 میلیون نفر تقلا برای رسیدن به یک طرف از مرز و یا دیگر در سال های پس از دو کشور تشکیل شد.

در حالی که در شرایط متفاوت به شدت این تعداد از مردم در حرکت مشابه هستند.

Giridhara R. ببو متخصص اپیدمیولوژی در دانشکده بهداشت عمومی در شهر بنگلور می گوید خروج از مناطق شهری به روستایی در روستاهای بی سابقه است.

"این نوع از حرکت در مقیاس بزرگ از مردم است تاریخی نه تنها برای کشور بلکه برای کل جهان" آقای ببو گفت. "هنگامی که مردم به حرکت در خوشه های بزرگ, بیماری, کاهش, می تواند دشوار باشد. این نشان دهنده عدم روشن برنامه ریزی است."

کارگران مهاجر در حال حیاتی برای اقتصاد هند. کارگران سفر از فقیر روستاها با چند فرصت های اشتغال را در شهر ساخت و ساز شغل و سوار-به اشتراک گذاری رانندگی گیگابایت است. آنها نیروی کار به عنوان آشپز, پاک کننده های خانگی و کارگران است. و پول آنها ارسال home—اغلب بخش عمده ای از درآمد خانواده در روستا—را مطرح کرده است صدها میلیون نفر از سرخپوستان را از فقر شدید در چند دهه گذشته.

زمانی که هند اعلام کرد یک مستند در اواخر ماه مارس گسترده عصری مهاجر کارگر جمعیت خود را از دست داده شغل و درآمد به معنای واقعی کلمه در عرض چند ساعت. در عین حال آنها اجازه نداشتند به ترک شهرستانها. این کشور به طور ناگهانی تحت یکی از دقیقترین مستندات با تقریبا تمام قطار و اتوبوس خدمات لغو شد. بسیاری از خود را محدود توسط هزاران نفر در خصوصی یا دولتی با امکانات فقط چند مشترک توالت و کمی مواد غذایی است.

کارگران سوار به زادگاه خود در بحار از Nalbari منطقه آسام در روز یکشنبه.

عکس: خ/شاتر

برخی از شروع جریان از شهرستانها در ابتدا بر روی پا و سپس با اتوبوس, با وجود مقامات تلاش برای نگه داشتن بسیاری از آنها در محل برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. جایی که آنها باقی مانده است اما, coronavirus گسترش بسیار سریع تر از در دیگر نقاط کشور به خصوص مناطق روستايی.

مقامات بهداشتی باید تلاش برای مهار شیوع بیماری در پر بسته بندی شده در محله های فقیرنشین در شهرهایی مانند بمبئی یک مرکز عمده برای نیروی کار مهاجر که بیش از یک سوم از هند موارد ثبت شده است.

جمعیت کثیری از کارگران مهاجر در تلاش برای ترک دهلی نو به انتظارنشسته بودند تا در خارج از ایستگاه های قطار هند بازگشایی بخشی از آن به شبکه راه آهن. که آیا آنها تصمیم به بازگشت و یا ماندن در خود ایجاد کرد تاثیر بسیار زیادی بر اقتصاد کشور و نظام سلامت است. عکس: Muralidharan/ایسنا

در هفته های اخیر, با این حال دولت هند تسهیل سفر برای کارگران که می خواهید به بازگشت به خانه. مقامات محلی ارسال آنها را قرار است به صفحه نمایش آنها را برای coronavirus عفونت قبل از خروج خود را. استانها و روستاها که در آن آنها می رسند قرار است به آماده برای دریافت و آنها را با آزمایش و امکانات قرنطینه آماده است. اما با وجود تلاش های هر دو طرف می گویند این کار طاقت فرسا است.

غربالگری پر از لکه قبل از خروج هنگامی که درجه حرارت قرار گرفته و علائم مورد بررسی. حبس امکانات که در آن مهاجران نیاز به قرنطینه برای هفته ها پس از ورود متخلخل هستند با توجه به مهاجران را ساخته اند که این سفر و مقامات در هر دو به پایان می رسد. تنها کسانی که در برگزاری نمایشگاه نشانه های تست شده برای coronavirus که می تواند عفونی قبل از هر گونه نشانه ای از بیماری پدیدار میشوند و اغلب آنها را آزمایش نمی شوند و در همه مهاجران و مقامات محلی گفت.

یک سخنگوی فدرال وزارت بهداشت نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

"برخی از عودت در حال فرار از قرنطینه مراکز بدون دانش ما. ما نمی توانیم آنها را محافظت 24-7 گفت:" لعل مانی رئیس شورای روستا در ساتنا منطقه در ایالت مادها پرادش که در آن تقریبا یک دوجین مردم شروع به بازگشت به روستا حدود 2000 نفر. "اگر آنها حفظ شده و نمی توانید آزمایش وجود دارد که یک خطر بزرگ است که برای اولین بار آنها را آلوده خانه های خود را پس از آن ایجاد کرد و پس از آن دولت است."

کارگران وارد با فرزندان خود را به گرفتن بلیط قطار در بنگلور در روز شنبه.

عکس: jagadeesh nv/شاتر

Sarita Eka, 32 سال, بازگشت به روستای خود در نزدیکی شهر رانچی از سرمایه های ملی دهلی نو بسته بندی شده به همراه پنج نفر دیگر در یک ماشین شخصی آنها استخدام برای 6000 روپیه در هر یک برابر با سه چهارم از سابق ماهانه حقوق و دستمزد.

"همه شش نفر از ما عینک ماسک. ما در زمان برخی از صابون و یک ضد عفونی کننده است که ما به اشتراک گذاشته و در خانه مواد غذایی به چند روز گذشته" او گفت:.

آنها در خودرو به مدت چهار روز رانندگی در روز و خواب در شب پس از آنها تا به حال کشیده شدن جاده ها است.

خانم Eka در حال حاضر در یک مرکز قرنطینه در حومه روستای خود که در آن او فرستاده شد پس از ورود. او سهام کوچک اتاق با چهار دیگران دریافت مواد غذایی بسته دو بار در روز شامل نان عدس و برنج و گاهی اوقات یک موز. نگرانی های خود را در حال نصب است.

کارگران مهاجر و خانواده آنها منتظر به در یک اتوبوس در احمدآباد در روز یکشنبه.

عکس: amit دیو/ایسنا

"مادر من یک دیابتی و نیازهای او دارو. من استفاده می شود به او ارسال یک عرضه هر دو ماه از دهلی نو. در حال حاضر او در انتظار من," او گفت:. "مقامات باید از من خواست به ماندن در اینجا برای 21 روز قبل از من می تواند دیدار با خانواده من. صبر هرگز به پایان میرسد."

بسیاری از بازگشت کارگران دریافته اند که آزادی از قرنطینه نیست پایان مبارزه خود را. سیریل Horo, 29 مشغول به کار در پروژه های ساخت و ساز در حومه پایتخت آن دهلی نو است. همسرش, Tilani تکمیل درآمد خود را توسط scrounging و مرتب سازی زباله و رد در پایتخت.

هر دو به تازگی از بازگشت به روستای خود را از Sehra در Jharkhand با قطار و سپس با اتوبوس. آنها صرف دو هفته در قرنطینه مرکز.

آنها تا به حال به سمت چپ برای سرمایه پنج سال پیش و پس از طرح کوچکی از زمین های کشاورزی بود ویران شده توسط گراز وحشی فقط قبل از برداشت محصول آنها را ترک با هیچ چیز.

"در حال حاضر که ما در حال بازگشت ما مطمئن نیستید که چه کار ما را ایجاد کرد. ما نمی دانیم که هر کار دیگر" آقای Horo گفت.

این زوج در حال حاضر به فروش برخی کالاهای خانگی و یک جفت بز برای خرید مواد غذایی و دیگر ملزومات برای خانواده خود را.

با وجود داشتن خود را تکمیل دو هفته قرنطینه همسایه ها باقی می ماند مشکوک آنها ممکن است حامل ویروس خانم Horo گفت.

"هر کس در ترس زندگی می کنند. من گفته شده برای استفاده از جامعه دست پمپ آب. من شنیده ام برخی از زنان می گویند آنها را گسترش ویروس و آلوده کردن تمام روستای'," او گفت:.

متوسط و علامت چک قرار است انجام شود قبل از مهاجران مجاز به بازگشت به خانه متحده است. یک مهاجر کارگر حمل پدرش درجه حرارت خود را چک در دهلی نو در روز سه شنبه.

عکس: muralidharan/ایسنا

نوشتن به راجش روی در rajesh.roy@wsj.com و Vibhuti Agarwal در vibhuti.agarwal@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب