داخل بوریس جانسون درهم و برهم کردن با Covid-19

توسط حداکثر کولچستر نزدیک حداکثر کولچستر بیوگرافی @MaximColch Max.Colchester@wsj.com و آنا ا

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 26 اردیبهشت 1399

لندن—در یک طرف اتاق سنت توماس " در بیمارستان مرکزی لندن پزشکان در مواجه با تصمیم گیری. نخست وزیر بوریس جانسون وضع بیمار در بیمارستان, east wing, تلاش برای دریافت اکسیژن کافی است. پزشکان به فکر قرار دادن او را در یک دستگاه تنفس مصنوعی یک گام است که اغلب آخرین چاره برای Covid-19 بيمار.

آقای جانسون رشد آشفته. اجتناب از استفاده از ونتيلاتور اگر در همه ممکن است او را برای پزشکان.

او نگران است که حتی اگر او را تکان داد خاموش این بیماری روند آرام بخش و قرار دادن یک لوله به داخل ریه های خود می خواهند به زور تمدید بازیابی گفت: یک فرد آشنا با مراقبت از خود را. که ترک رهبر بریتانیا کنار در حالی که یک بیماری همه گیر خروشان.

آقای جانسون در خیابان داونینگ در حال حاضر پس از بستری در بیمارستان که شامل سه شب در بخش مراقبت های ویژه در نهایت بدون مکانیکی برای کمک به تنفس خود را.

یک بازسازی از نبرد او با coronavirus بر اساس مصاحبه با مقامات و دوستان آقای جانسون و مردم آشنا با مراقبت از خود را ارائه می دهد یک نگاه اجمالی به عجیب و غریب چالش پیشرو ملی پاسخ به یک بیماری همه گیر در حالی که floored آن را—همه در یک کشور با هیچ ثابت طرح جانشینی برای آن رهبران سیاسی. آقای جانسون است که بالاترین-مشخصات رهبر جهان شناخته شده اند که قرارداد Covid-19.

آقای جانسون از 55 سال بوده است chastened با تجربه می گویند افرادی که او را می دانم. آنها می گویند بیماری او را ترک کرده است او احساس گاهی اوقات خسته می شدند و او را محتاط تر در مورد چگونه دولت باید در مورد سرانجام لغو یک مستند. او در تلاش برای از دست دادن وزن و نگران آن است که وضعیت جسمی وی تا حدودی ممکن است به سرزنش برای شدت بیماری.

یک سخنگوی آقای جانسون کاهش یافته است به نظر.

به عنوان او بهبود ماه گذشته در نخست وزیر 16th-century کشور محل اقامت در جنوب انگلستان تعدادی از اعضای کابینه پیوست و او را در یک ویدئو کنفرانس. "Salus populi suprema lex esto" گفت: آقای جانسون از لاتین و یونانی به نقل از روم سیاستمدار و فیلسوف کیکرو. اجازه دهید سلامت مردم بود که بالاترین قانون است.

آقای جانسون convalesced در Chequers کشور محل اقامت نخست وزیر بریتانیا پس از آزادی او از سنت توماس " بیمارستان در لندن است.

عکس: آدریان dennis/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

شناخته شده برای موهای وز موهای بور و دفاع از Brexit آقای جانسون در طول کار خود را دوباره از موانع با استفاده از یک, خوش بینانه, سبک طنز آمیز به تلنگر موقعیت بی دست و پا را به نفع خود. در اوایل بیماری همه گیر او در زمان این ویروس به طور جدی اما در عمل به عنوان اگر او بودند شخصا غیر قابل نفوذ و مشاوران می گویند.

در اوایل ماه مارس او گفت که او در بازدید از یک بیمارستان است که برگزار می شود coronavirus بیماران و خوشحالم که دست کسانی که در اطراف او. او با حضور در یک بازی راگبی در یک استادیوم شلوغ. او به صحبت در مورد دستیاران خود را بی میلی به بسته مردم در خانه های خود.

زمانی که او پرده برداری اجتماعی-فاصله توصیه های او را ایستاده به دو نفر دیگر. او ادامه داد: حضور در جلسات کابینه در فرد در حالی که دیگران گرفته شده.

در اواخر مارس یک مشاور که منجر Brexit مذاکرات تجاری بود خود جدا با علائم. خوشه ای از آقای جانسون دیگر دستیاران از جمله فرمانده و افسر ارشد پزشکی بیمار به عنوان به خوبی. آقای جانسون مشغول به کار بود در یک وارن از ساختمان های اطراف خیابان داونینگ با یک دخمه پرپیچ و خم از تنگ دالان ها و اتاق کوچک به خوبی به عنوان یک وکتور ویروسی.

نخست وزیر جانسون و شریک زندگی خود را, کری Symonds, حضور یک بازی راگبی بین انگلستان و ولز در مارس 7.

عکس: آدریان dennis/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در مارس 26, آقای جانسون ایستاده بود در خارج خیابان داونینگ برای پیوستن به سراسر کشور تشویق برای کارگران بیمارستان اما او احساس ناخوشی. افسر ارشد پزشکی بریتانیا توصیه شده بود او را به یک آزمون برای Covid-19. در نیمه شب او را دریافت نتیجه: مثبت.

آقای جانسون پناه در آپارتمان خود در 11 خیابان داونینگ. او در حال استفاده از یک اتاق خواب با حمام مجاور و مطالعه اندود شده با رنگ قرمز-چرم-محدود کتاب به طور سنتی استفاده می شود توسط صدراعظم از خزانه داری. وعده های غذایی و توجیهی مقالات مانده بودند در خود را درب.

هنگامی که یک دوست پیامک برای بررسی در او به نظر می رسید به قلم مو رنگ کردن ویروس گفت: تمرکز "مرتب کردن کشور است."

آقای جانسون اغلب بازگشت به سیسرو در طول بیماری خود را. توضیح داد که چرا او می خواست برای ادامه کار او ذکر مشاوره سیسرو داده شد توسط برادرش Quintus در مورد اهمیت سیاسی باقی مانده در رم و ماندن قابل مشاهده را به نفع خود حمایت عمومی است.

نخست وزیر جانسون دو روز قبل از او در بیمارستان بستری شد برای Covid-19.

عکس: 10 خیابان داونینگ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

با وجود احساس آنچه که یک شخص به عنوان "فلاپی" آقای جانسون کشت و زرع ، روز بعد از تشخیص خود او به نام رئیس جمهور تهمت که بعدها گفت: آقای جانسون "را صدا نمی کند در تمام."

"قبل از او حتی گفت سلام او گفت:" ما نیاز به هواکش,'" آقای ترامپ گفت.

آقای جانسون led coronavirus پاسخ جلسات با تصویری که در آن او دیده می شود سرفه. او به طور فزاینده ای ژولیده و رنگ پریده. برخی از همکاران شروع به اخم که او نبود بهتر.

در بریتانیا وجود دارد و نه خصوصی پزشک برای نخست وزیر. رهبر باید با تکیه بر خدمات بهداشت ملی.

یک هفته پس از تشخیص اگر چه آقای جانسون نبود نفس نفس زدن به نفس خود را, پزشکان, رشد نگران آن است که سطح اشباع اکسیژن در خون بیش از حد کم است.

نامزدش, کری Symonds باردار و خودش بیمار با علائم Covid-19 خواست آقای جانسون به درمان بیشتر. پزشکان و مقامات و خانم Symonds در نهایت او را متقاعد به رفتن به بیمارستان. او به او گفت که او نیاز به او را درمان به کمک با ورود قریب الوقوع کودک خود را.

در 8 بعد از ظهر روز یکشنبه 5 آوریل به عنوان ملکه الیزابت بسیج کشور با یک آدرس تلویزیونی با انتقاد از سوار جانسون جنوبی در سراسر رودخانه تیمز به سنت توماس " در بیمارستان. در داخل بتن برج او قرار داده شده در بخش عمومی در 12 طبقه و با توجه اکسیژن از طریق یک لوله در بینی خود را و سپس از طریق یک ماسک.

ملکه الیزابت دوم در مارس 5, زمانی که او خطاب به ملت درباره Covid-19 شیوع و بعد آقای جانسون بررسی به یک بیمارستان با این بیماری است.

عکس: کاخ باکینگهام/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در بیمارستان "نخست وزیر شد و تحت درمان با همان سطح از مراقبت به عنوان هر یک از بیماران و مناسب اقدامات امنیتی در محل قرار داده شد," سخنگوی سنت توماس " گفت.

هنوز هم وجود دارد چند تلاش های ویژه ای از جمله نگه داشتن یک طرف اتاق و تجهیزات در حالت آماده به کار برای مراقبت های ویژه گفت: یک فرد آشنا با مراقبت از خود را که اضافه شده است که پزشکان معتقد بودند او باید هر چه زودتر.

پزشکان خود را نگران آنچه به آنها تماس بگیرید 10 روز تصادف که در هفته دوم بیماری خود را, برخی از Covid-19 بيمار به سرعت در حال بدتر.

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون ثبت پیام به صورت عمومی در روز یکشنبه پس از خروج از سنت توماس " بیمارستان در لندن پس از درمان برای Covid-19. عکس: Pippa Fowles/10 خیابان داونینگ (در اصل منتشر 12 آوریل سال 2020)

دوشنبه, آوریل 6 بود که 11 روز پس از آقای جانسون مثبت تست وضعیت او بدتر شده است. یک مانیتور خود را نشان داد خون اکسیژن لغزش. در عرض چند ساعت این وضعیت شد قبر و ICU آمادگی خود را برای ورود.

او تا به حال درد عضلات نشانه ای از گرسنگی اکسیژن که می تواند باعث سریع آسیب به بدن است. اما تهویه می تواند منجر به آسیب بیش از حد با سخت فرایند وادار کردن اکسیژن به ریه ها و سنگین و آرام بخش مورد نیاز است.

در 7 p. m. که دوشنبه, پرستار چرخ آقای جانسون به سمت در اتاق ICU در شرق بال. پزشکان نیکلاس قیمت و نیکلاس هارت کارشناسان در بیماری های تنفسی منجر مراقبت از خود است.

وست قانون اساسی سردرد به وجود آمد. بریتانیا سیستم نمی طلسم چه اتفاقی می افتد اگر یک نخست وزیر می میرد. آقای جانسون حزب محافظه کار هیچ پروتکل برای جایگزینی مرحوم رهبر. اگر نخست وزیر درگذشت, پارتی آیین نامه را باید بازنویسی به سرعت اغلب هفته روند از چیدن یک رهبر جدید است.

آقای جانسون در سال گذشته به نام وزیر امور خارجه Dominic Raab به عنوان موضع خود را-در زمانی که او غایب است. ملکه نیست او را نگه دارید و سنتی هفتگی مخاطبان با رهبر کشور در انتظار به جای آقای جانسون بازگشت.

این وضعیت در زمان حقیقی دیپلماتیک به نوبه خود رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او با قرار دادن یک گروه از شرکت های دارویی در ارتباط با پزشکان در سنت توماس " در بیمارستان به ارائه ممکن است مواد مخدر به کمک آقای جانسون. در میان این شرکت ها گفت: یک فرد آشنا با این موضوع بود Gilead Sciences , Inc., ساز تجربی ابولا مواد مخدر remdesivir که نشان داده است برخی از سود در برابر Covid-19. یک نماینده شرکت با شما تماس بیمارستان به ارائه کمک های, به گفته یک مقام رسمی در سنت توماس".

نتیجه ضعف در خیابان داونینگ چون آقای جانسون نمی تواند دیده شدن مواد مخدر در دسترس نیست به همه انگلیسی. مقامات بیمارستان نمی گویند که آیا مواد مخدر اجرا شد به آقای جانسون.

آقای جانسون سیاسی تیم تلاش با چه بگویید ، دستیاران خود را می گویند که آنها درک آقای جانسون بود جلسه اسناد و مدارک پس از بستری در بیمارستان است. آنها ارائه شده حرکت خود را به ICU به عنوان احتیاطی. یک مقام ارشد حزب محافظه کار گفت: در هیچ نقطه ای بود که او گفت: آقای جانسون نزدیک بود به مرگ.

در بیمارستان اما برخی از ترس بدترین. پزشکان اواخر روز دوشنبه 6 آوریل بحث که آیا آنها نیاز به قرار دادن آقای جانسون در یک بحث که ادامه داد: تا اوایل صبح روز بعد.

افسران پلیس در خارج از سنت توماس " در بیمارستان مرکزی لندن در آوریل 8, یک روز زمانی که نخست وزیر جانسون بود در بخش مراقبت های ویژه وجود دارد.

عکس: دومینیک Lipinski/PA/زوما پرس

آقای جانسون خون-سطح اکسیژن کاهش یافت و به زیر ٪ 94 حداقل عنوان امن در نظر گرفته اما نه به زیر 80% که در آن توابع ارگان ها می تواند به خطر بیافتد با توجه به شخصی که دریافت همزمان از حساب های خود را پیشرفت. او دریافت لیتر اکسیژن است.

در این رویداد سه شنبه آقای جانسون وضعیت با ثبات تر به نظر می رسید. تنفس خود را کمتر زحمت کشیده. اکسیژن خود را در سطح بهبود یافته و پزشکان کاهش میزان تغذیه از طریق ماسک خود را. در روز پنج شنبه منتشر شد او را به یک بخش به نیروی تازه یافتن. پرستاران و مراقبان دست می زدند.

در عرض چند ساعت بودن چرخ از بخش مراقبت های آقای جانسون ایستاده بود و خود را در شورت باکسر توسط بیمارستان با پرستاران برای پیوستن به سراسر کشور clap برای پزشکان.

در مارس 12, Mr. Johnson مرخص شد.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چقدر خوب است بوریس جانسون برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس? پیوستن به مکالمه زیر.

Guto Harri یک مشاور که آقای جانسون شهردار لندن گفت: بستری با Covid-19 یک فاجعه خواهد بود برای بسیاری از رهبران "اما آن را ندارد به او صدمه دیده است در همه. این کمک کرده است به نوبه خود او را به یک نماد ملت به نحوی."

دیگران گفت: مصیبت نماد دولت خود را بیش از حد آرام مدیریت بحران در زمانی که این ویروس برای اولین بار در زمان نگه دارید. بریتانیا است که در مسیر یکی از بالاترین مرگ از عوارض این ویروس در اروپا است.

"اگر او تا به حال شده است در بخش مراقبت های, من فکر می کنم مردم خیلی بیشتر خواهد بود سوال خود را در دست زدن به بحران" گفت: تیم Bale, استاد سیاست در کوئین مری دانشگاه لندن است.

در یک فیلم پس از آزادی آقای جانسون تشکر خود را مراقبان—"مردان و زنان, اما برای برخی از دلیل بسیاری از آنها را به نام نیک."

آقای جانسون دوباره خانم Symonds در Chequers حومه شهر عقب نشینی قبل از بازگشت به خیابان داونینگ در آوریل 26.

چند روز بعد خانم Symonds به هنگام تولد به یک پسر بچه. آنها او را به نام Wilfred Lawrie نیکلاس: Wilfred برای آقای جانسون پدربزرگ و Lawrie برای خانم Symonds, پدربزرگ. نیکلاس او گفت: برای این دو پزشک که ذخیره کرده بود نخست وزیر ،

نخست وزیر بوریس جانسون و شریک زندگی خود را, کری Symonds ایستاده بود در خارج 10 خیابان داونینگ به عضویت در یک کشور Clap برای مراقبین در مارس 14.

عکس: ویکتوریا جونز/PA/آسوشیتد پرس

نوشتن به حداکثر در کولچستر max.colchester@wsj.com و آنا اسحاق در anna.isaac@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن