اسرائیل می گوید در آن رد و بدل آتش با حزب الله لبنان

وزیر دفاع اسرائیل Benny Gantz در جولای 5 در اورشلیم. عکس: گلی Tibbon/آسوشیتد پرس توسط Fel

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 6 مرداد 1399

وزیر دفاع اسرائیل Benny Gantz در جولای 5 در اورشلیم.

عکس: گلی Tibbon/آسوشیتد پرس

تل آویو—اسرائیل نظامی گفت: نیروهای خود را و حزب الله رد و بدل آتش اسرائیل را در مرز با لبنان و تشدید درگیری اسرائیل پرس یک کمپین برای تار و مار نفوذ ایران و متحدان آن در مرزهای آن.

یک حزب الله همراه از بین سه و پنج نفر در تلاش برای عبور به اسرائیل از طریق یک نوار کوچک از زمین مورد مناقشه تحت کنترل اسرائیل است که مرزهای لبنان و اسرائیل-کنترل بلندی های جولان با توجه به اختلاف.

اسرائیل نظامی در اخراج این گروه با سلاح های کوچک و مخزن آتش پس از آن با عبور از خط آبی جدا اسرائیل و لبنان است. اسرائیل را نظامی گفت: هیچ اسرائیلی کشته و نمی گویند اگر وجود دارد هر گونه تلفات در میان جنگجویان حزب الله. اسرائیل را نظامی گفت: این گروه فرار به لبنان.

"این یک تلاش عمدی برای عبور از خط آبی برای اهداف خصمانه داد." سرهنگ جاناتان Conricus یک سخنگوی نظامی اسرائیل گفت که اسرائیل فیلم های نظارت ،

حزب الله در بیانیه ای در رد این اتهامات و گفت: آن را نمی حمله اسرائیل و گروه رنج می برند نیست هر تن رسیده است. این گروه های شبه نظامی و سیاسی حزب قول داد برای پاسخ به اسرائیل را بمباران جنوب لبنان ،

"وجود دارد هیچ عملیات آن همه نمایشهایش" یک نماینده از گروه های رسانه ای کرد.

جلوتر از روز دوشنبه حادثه ارشد اسرائیلی گفته مقامات این کشور در آماده باش برای حمله احتمالی پس از حمله اسرائیل به کشته شدن یک جنگجوی حزب الله در سوریه در هفته گذشته. اسرائیل نمی دیدگاهها خاص اما اعتصاب برپا کرده yearslong هوا کمپین با هدف آنچه در آن می گوید که ایران و جبهه گیری در سوریه است.

"نصرالله است embroiling لبنان به خاطر ایران و... حزب الله نیاز به دانستن است که آن را بازی با آتش است. هر گونه حمله علیه ما پاسخ داده خواهد شد با نیروی بزرگ" بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفت: دوشنبه شب پس از این حادثه با اشاره به رهبر حزب الله حسن نصرالله.

حزب الله در حال حاضر قوی ترین ارتش و نیروی سیاسی در لبنان و به همراه متحدان آن کنترل پارلمان و کابینه. آن را نیز تعیین شده سازمان تروریستی توسط آمریکا

اسرائیل و حزب الله که مبارزه دو جنگ اخیرا در 2006—باید درگیر در جهش از جنگ برای بیش از یک سال است که اسرائیل گسترده تر مبارزات خود را بی پرده با تهدید ایران متحد که می گوید: "این کار به تولید دقت موشک های هدایت و ساخت تونل به شمال اسرائیل است.

وزیر دفاع اسراییل, Benny Gantz در بازدید از منطقه مرزی روز یکشنبه در بحبوحه افزایش تنش ها بین دو طرف. اسرائیل و مقامات نظامی روز دوشنبه گفت: آنها وضعیت را برای تعیین اینکه آیا آن را در حال انجام.

"بازدارندگی معادله با اسرائیل در حال برگزاری است و ما در حال حاضر به اصلاح این معادله است. نیز وجود دارد هیچ تغییر در قوانین از نامزدی" حزب الله معاون دبیر کل نعیم قاسم گفت: در مصاحبه ای با pro-دمشق اخبار کانال Al Mayadeen یکشنبه.

هفته گذشته اسرائیل هلیکوپتر حمله به مواضع ایران حمایت نیروهای ارتش سوریه جنوب شرقی مرز با اسرائیل با توجه به لندن ناظر حقوق بشر سوریه. بیست و اسرائیل شناسایی هواپیماهای بدون سرنشین نیز نقض لبنان حریم هوایی جمعه برای انجام ماموریت نظارت با توجه به بیانیه ارتش لبنان ارسال شده در اخبار استان, وب سایت. اسرائیل را نظامی کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد حوادث.

رصدخانه گفت: هفته گذشته اسرائیل حمله هدفمند انبار سلاح در جنوب و جنوب غربی دمشق و کشته شدن پنج ایرانی شبه نظامیان عضو و مجروح شدن چهار نفر دیگر, اما آن را نمی گویند که آیا مجروح شدند اعضای حزب الله و یا اتباع ایرانی.

اسرائیل را نظامی شروع به تقویت حضور خود در مرز پنج شنبه گذشته در پاسخ به حزب الله را تهدید به تلافی مرگ آن جنگنده در سوریه است.

روز دوشنبه flare-up دوم شناخته شده حادثه در کمتر از یک سال است که در آن حزب الله انتقام در برابر اسرائیل از لبنان پس از حملات هوایی اسرائیل در سوریه کشته شدن یک عضو حزب الله.

در ماه سپتامبر حزب الله اخراج هیچ کمک ممنوع موشک در اسرائیل یک خودروی زرهی در مرز لبنان در پاسخ به اسرائیل به کشته شدن دو جنگجویان حزب الله در سوریه از ماه قبل است. حزب الله موشک های از دست رفته خود را هدف نظامی اسرائیل گفت.

در سال 2006 پس از حزب الله اسیر دو سرباز اسرائیلی در مرز برای عبور حمله اسرائیل راه اندازی یک حمله عظیم در لبنان طی آن حزب الله شلیک هزاران موشک در شمال اسرائیل. 34-بعد از جنگ منجر به مرگ و میر 165 سربازان اسرائیلی و شهروندان و حداقل 1,100 جنگجویان حزب الله لبنان و شهروندان است.

مقامات اسرائیلی بر این باورند حزب الله از گسترش زرادخانه خود را و قابلیت های. آنها می گویند این گروه شبه نظامی در تلاش است تا تولید جدید دقت موشک های هدایت و تبدیل برخی از آن 130,000 ساده لوح راکت به دقیق تر سلاح برای هدف های نظامی و غیر نظامی سایت. حزب الله با رد این اتهام.

نوشتن به Felicia شوارتز در Felicia.Schwartz@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب