این اولین Coronavirus نقطه داغ. در حال حاضر چینی استان چهره سیل بزرگ.

یک کارگر مانیتور رودخانه یانگ تسه سطح آب در ووهان. عکس: خ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ توسط

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 19 تیر 1399

یک کارگر مانیتور رودخانه یانگ تسه سطح آب در ووهان.

عکس: خ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پکن—مرکزی چین هوبئی اصلی کانون coronavirus تا به حال فقط آمده از بی سابقه monthslong مستند با هدف شامل مرگبار بیماری همه گیر.

در حال حاضر با آن مواجه است دوم آن فاجعه از سال به عنوان بزرگترین باران در حافظه اخیر تورم برخی از بخش ها از رودخانه یانگ تسه و باعث گسترده شدن سیل در حومه شهر در سراسر استان ووهان.

رکورد بارش باران در داخل و اطراف هوبئی است مختل سفر صدمه فعالیت های کسب و کار و چپ میلیون ها رشته و جدا از عزیزان خود را—برای بسیاری از, برای دومین بار در شش ماه.

چین بارانی شناخته شده در محاوره به عنوان آلو باران فصل به طور معمول به ارمغان می آورد باران سنگین به رودخانه یانگ تسه منطقه از ماه ژوئن تا اواسط ماه جولای.

اما در این سال, روز از بارش باران های سنگین در طول یانگ تسه چین طولانی ترین رودخانه درخواست مقامات استانی به منظور بالا بردن خود فاجعه واکنش اضطراری هشدار دو بار در سه روز گذشته و اخیرا در روز پنج شنبه دوم خود را در بالاترین سطح. بزرگراه ها و خطوط برق آسیب دیده اند و پرواز و قطار شده اند با تاخیر و یا لغو شود.

در هوانگمی county سطح رکورد از بارش باران باعث رانش زمین در روز چهارشنبه.

عکس: خ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در جلسه چین کابینه در روز چهارشنبه, نخست وزیر لی کچیانگ مقامات به کار سخت تر برای جلوگیری از جاری شدن سیل و تقویت تلاش های نجات در حالی که تعهد سرمایه گذاری بیشتر به آب مدیریت پروژه بر اساس بیانیه منتشر شده در وب سایت دولت پنج شنبه.

رسانه های دولتی گزارش داده اند که حدود 3.5 میلیون نفر در هوبئی استان نزدیک به 60 میلیون نفر به طور مستقیم تحت تاثیر باران های بین ژوئیه 4 و 8 در نتیجه مستقیم ضرر اقتصادی از 4.5 میلیارد یوان ($644 میلیون).

در هوانگمی شهرستان یک منطقه کوهستانی بیش از 100 مایل downriver از ووهان سطح رکورد از بارش باران باعث رانش زمین در چهار شنبه دفن نه روستاییان. تنها 80 سال جان سالم به در رسانه های دولتی گزارش روز شنبه.

مقاله منتشر شده توسط دولت چین اجرا Xinhua News Agency تبلیغ هوبئی مقامات تلاش برای جلوگیری از یک بحران توصیف بارش باران های سنگین به عنوان "آزمون بزرگ" برای مقامات طولانی نیست پس از همه گیر فروکش کرده بود. هوبئی مقامات بسیج ده ها هزار نفر از پاسخ رسمی پرسنل و جابجایی ده ها هزار نفر از مردم آسیب دیده از سیل در این گزارش گفت:.

در ووهان است که واقع شده است در تلاقی یانگ تسه و آن انشعاب هان رودخانه ساکنان منع شده اند از گرفتن بیش از حد نزدیک به آب به عنوان مقامات محلی خود نظارت از سطح آب است.

مردم شنا روز شنبه در تورم یانگ تسه در ووهان.

عکس: خ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

شیائو می توانید جدید فارغ التحصیل از یک دانشگاه در ووهان شد رشته نزدیک به شش ماه از این سال در زادگاه خود از میانمار است که در مجاورت شهر از 11 میلیون نفر از مردم که در آن کروناویروس اولین ظهور در اواخر سال گذشته. خانم شیائو تنها قادر به بازگشت به دانشگاه در اواخر ماه گذشته به جمع آوری مدرک و بسته کردن وسایل آوردن برخی از حالت عادی به زندگی خود را.

عادی نمی آخرین طولانی ، مدت کوتاهی پس از خانم شیائو 21 ساله و پدر و مادر او بازگشت به میانمار, خود, یکی از شهرهای سخت ترین ضربه coronavirus چند روز از سنگین باران به ارمغان آورد و سطح آب در خارج از آپارتمان خود به زانو سطح محدود او را به خانه اش برای سه روز.

"آن را سخت به اندازه کافی برای همه این سال گفت:" خانم شیائو. "حتی برای آلو باران فصل در جنوب این مقدار از آب غیر معمول است."

هوانگگنگ مقامات هشدار داده اند بیشتر باران را در روز آمد و مستقر کرده اند هواپیماهای بدون سرنشین برای نظارت بر سطح آب در زمان واقعی است.

سیل نیز یک نگرانی عمده در سراسر بسیاری از چین در استان های جنوبی از جمله هونان و جيانگ پیچیده این کشور نوپای بهبود اقتصادی. در هونان که مرزهای هوبئی به سمت جنوب باران های سنگین—"نوع رویداد است که طول می کشد یک بار در هر 200 سال" دولت و رسانه ها اعلام استعاره—گسترده بود.

یک عکس هوایی نشان می دهد گردشگاهها که منجر به یک حوض هولناک توسط سیلاب ها در ووهان.

عکس: خ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در جیانگشی مقامات در اوایل این هفته صادر اول آن هشدار سیل سال پس از بیش از یک دوجین بخش از آن رودخانه ها از جمله یانگ تسه گل رز بالاتر از سطح در نظر گرفته امن است.

به سهولت برخی از فشار اپراتور یانگ تسه عظیم سه دره سد جهان, بزرگترین نیروگاه برق آبی گفت: از آن شروع به کاهش مقدار آب آن را منتشر پایین دست شروع اواخر دوشنبه.

برای هوبئی ساکنان مانند پنگ Yunze در روستایی شهرستان از Jianli که نشسته در امتداد یانگ تسه اقتصادی دو whammy است برش عمیق است. پس از مقامات تعطیل این شهر در اوایل سال جاری به دلیل coronavirus کسب و کار در روستای کوچک سوپر مارکت توسط آقای پنگ و همسر خود را خشک.

در حال حاضر او دیگر منبع درآمد, برنج, کشاورزی آینده در معرض خطر است. روز از بارش سنگین باید نابود شود همه از برنج نهال این زن و شوهر تا به حال فقط به پایان رسید کاشت هفته قبل خود به سه muیا حدود نیم هکتار از زمین.

"زمانی که من می توانم به یاد داشته باشید این است که یکی از سخت ترین برای من در 50 سال گذشته گفت:" آقای پنگ, 55 سال است.

آقای پنگ نیست و به تنهایی در تنگنای اقتصادی. کشاورزان محلی را ارائه بیمه ادعا می کند ده ها هزار نفر از mu از مزارع برنج, یک نماینده بیمه در Jianli شهرستان گفت: در یک مصاحبه تلفنی. آقای پنگ را از بیمه در طرح خود را از زمین است.

قبل از باران خانم شیائو اخیر دانشگاه فارغ التحصیل از هوانگگنگ شده بود به دنبال به جلو به بازگشت به ووهان, که در آن او در حال برنامه ریزی برای کار یک کار در تابستان و قبل از شروع تحصیلات تکمیلی در پاییز. در حال حاضر او خیلی مطمئن نیست در مورد این برنامه.

"ما قرار بود با هم جشن فارغ التحصیلی ما و رفتن مسافرت جایی اما هیچ کدام از آن اتفاق افتاده است" خانم شیائو گفت. او هنوز هم امیدوار است قادر به گرفتن یک سفر سریع در جایی, هر چند او هنوز تصمیم گرفت که در آن نشده است. او است که به دنبال یک مقصد با هیچ coronavirus موارد و بدون جاری شدن سیل.

نوشتن به جاناتان چنگ در jonathan.cheng@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب