امریکا را تهدید به Reimpose محدودیت پس از آفتاب تساوی جمعیت

سیاستمداران هشدار داد که ایتالیا پیشرفت در شامل coronavirus می تواند معکوس شود اگر مردم آرام بیش از ح

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 5 خرداد 1399

سیاستمداران هشدار داد که ایتالیا پیشرفت در شامل coronavirus می تواند معکوس شود اگر مردم آرام بیش از حد. این نویگلیو گراند کانال میلان در روز یکشنبه.

عکس: لوکا برونو/آسوشیتد پرس

سیاستمداران ایتالیایی را تهدید به بازگرداندن محدودیت در جنبش مردم و اعلام کرد قصد دارد برای جذب 60,000 بیکار داوطلبان برای کمک به نظارت اجتماعی فاصله پس از هزار نفر از ایتالیایی ها در جشن پایان از کشور مستند با بیرون رفتن برای یک نوشیدنی.

بسیاری از ایتالیایی ها آمار سواحل پارک ها و میله های بیش از آخر هفته و گاهی ايميل فاصله قوانین و الزامات به پوشیدن ماسک های صورت که در نزدیکی افراد دیگر است.

بازگشت جمعیت به مکان هایی که رها شده است برای بسیاری از بهار موجب واکنش تند برخی از سیاستمداران که هشدار داد که ایتالیا پیشرفت در شامل coronavirus می تواند معکوس شود اگر مردم آرام محدودیت قوانین بیش از حد.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

فرماندار ناحیه ونتو منطقه توییتی یک ویدیو نشان دادن افراد جوان تبریک یکدیگر با بوسه بر روی گونه. "آن را به همه چیز را تعطیل دوباره" در این ویدئو گفت: برش فیلم Covid-19 بیماران در بیمارستان است. شهردار میلان گفت: او به اندازه کافی ندارد افسران پلیس برای اجرای قوانین. شهردار برشا, یکی از سخت ترین ضربه شهرستانها ایتالیایی اعلام کرد 9:30 بعد از ظهر آخر هفته مقررات منع رفت و آمد در میله از هم اکنون در.

دولت در رم اعلام کرد برنامه ای برای جذب 60,000 داوطلبان برای گشت زنی در شهرستانها و یادآوری ایتالیایی ها به احترام اجتماعی-دورى قوانین. مدنی "دستیاران" به پوشیدن جلیقه آبی و پرچم سوء رفتار به پلیس اما نمی تواند دست از جریمه خود را. بر اساس این طرح دولت مرکزی را سازماندهی داوطلبان که باید بیکار و بدون پرداخت برای مشارکت خود را در حالی که مقامات محلی تصمیم می گیرید که چگونه برای استقرار آنها.

قانونگذاران از هر دو ایتالیا ائتلاف حاکم و احزاب مخالف با انتقاد از این طرح گفت: قوانین در بیرون رفتن می تواند روشن تر است. دیگران گفت: پلیس باید در اجرای قوانین نه شهروندان با هیچ قدرت قانونی.

ایتالیا مستند از اوایل ماه مارس یکی از دقیقترین شده است به تدریج برداشته است. هفته گذشته به دولت اجازه داده کافه ها و رستوران ها به بازگشایی و مردم را به بازدید از دوستان دوباره. بازگشایی همزمان با تعطیلات آخر هفته از خوشبو آب و هوا.

اکثر ایتالیایی ها متزلزل تجربه کشور های سنگین مرگ و میر از این بیماری همه گیر و ترس از موج دوم عفونت احترام پست-مستند قوانین که شامل نگه داشتن یک فاصله و با پوشیدن ماسک در فروشگاه ها و مکان های دیگر که در آن مردم ارتباط برقرار می کنند.

اما بسیاری از ایتالیایی ها جوان مشتاق به بازگشت به حالت عادی پس از یک زمستان است که مختل مطالعات خود و چشم انداز اشتغال.

جمعیت جمع آوری شده در رم بیش از آخر هفته. بالا پیازا Navona, مارس 24.

عکس: سیسیلیا Fabiano/زوما پرس

تمام آخر هفته در خیابان ها در مقابل میلان میله مرسوم در محله پالس با مردم است. در ناپل ترافیک مسدود شدن خیابان های اطراف شهر معروف خلیج به ساعات اولیه روز یکشنبه ،

و در رم هزاران نفر از افراد جوان حمله کرد محلات مرکزی که در آن کوچه های باریک و کوچک مربع اجتماعی فاصله روی حیله و تزویر. در کامپو د' Fiori, بازار, مجسمه رنسانس فیلسوف جوردانو برونو نگاه رسما بیش از یک جمعیت از مردم جرعه جرعه از نوشیدنی های خریداری شده در پیازا میله. صحنه های مشابه بازی کردن در اطراف شهرستان.

"اکثریت شهروندان احترام به قوانین و آنها خشمگین هستند در مورد رفتار چند نفر" فرانچسکو Boccia, ایتالیا, وزیر امور منطقه ای گفت: روزنامه ایتالیایی La Stampa. رئیس سابق اورژانس در تورین بیمارستان به نام مردم که نوشیدن بدون احترام اجتماعی-دورى قوانین "assassins."

دیگران در دفاع از شهروندان خود را. والتر Veltroni شهردار سابق رم گفت: مردم در تمام سنین در حال شدت رفتار خوبی در طول همه گیر انداختن تمایلات شخصی خود را به همکاری با ملی مستند و مقامات محلی باید در اندازه گیری که چگونه آنها واکنش نشان می دهند به مردم و بیرون رفتن برای یک نوشیدنی.

نوشتن به اریک Sylvers در eric.sylvers@wsj.com و جیووانی Legorano در giovanni.legorano@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de