تاریخ های کلیدی برای MLS برگشت مسابقات

لیگ برتر فوتبال اعلام کرد قصد دارد برای بازگشت به بازی با تمام 26 باشگاه رقابت در MLS برگشت مسابقات از تاریخ 8

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 22 خرداد 1399

لیگ برتر فوتبال اعلام کرد قصد دارد برای بازگشت به بازی با تمام 26 باشگاه رقابت در MLS برگشت مسابقات از تاریخ 8 ژوئیه-اوت. 11 در والت دیزنی جهانی در اورلاندو است. این مسابقات با سه گروه هر کدام در کنفرانس شرق و غرب. قرعه کشی مسابقات برگزار خواهد شد امروز.

این مسابقات را مستمر و با برنامه بازی شروع 9 صبح 8 بعد از ظهر تا 10:30 p. m. هر تیم سه بازی مرحله گروهی مسابقات و نتایج آن را تعداد در سال 2020 MLS فصل به طور منظم رده بندی است. پس از 16 روز متوالی از مرحله گروهی مسابقات دو تیم برتر از هر گروه به همراه چهار تا از بهترین مقام سوم finishers خواهند شد و به مرحله حذفی. مرحله حذفی خواهد شد و شامل یک دور-از-16 و یک چهارم, نیمه نهایی و قهرمانی.

MLS برنامه ای برای ادامه فصل به طور منظم پس از اتمام این مسابقات است.

تاریخ های کلیدی

24 ژوئن: تیم آغاز ورود در فلوریدا
جولای 8: Group مرحله آغاز می شود
جولای 25-28: دور-از-16
جولای 30 - Aug. 1: یک چهارم نهایی
Aug. 5-6: نیمه نهایی
Aug. 11: نهایی

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن