کیم جونگ سازمان ملل متحد از نظر ناپدید شد اما کره شمالی این مشکلات هرگز به سمت چپ

کیم جونگ سازمان ملل متحد دوباره در اوایل ماه مه پس از سه هفته غیبت. عکس: ایسنا/زوما پرس توس

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 28 اردیبهشت 1399

کیم جونگ سازمان ملل متحد دوباره در اوایل ماه مه پس از سه هفته غیبت.

عکس: ایسنا/زوما پرس

سئول—زمانی که کیم جونگ سازمان ملل متحد پدید آمده پس از هفته سوالات خود را بیش بهداشت و نگهداری رهبر کره شمالی برداشت بازدید از یک کارخانه کود به عنوان مرحله برای خانه اش بازگشت.

تنظیم شد و هیچ حادثه مقامات کره جنوبی و پیونگ یانگ ، آن را نشانه ای که آقای کیم به مراتب کمتر متمرکز در جهان خارج در حال حاضر نسبت به جهان در او. او چالش های قابل توجهی ستون در صفحه اصلی.

رژیم اقتصاد به نظر می رسد تحت فشار پس از بسته شدن مرز با چین اصلی آن بانی خیر و شریک تجاری با توجه به سئول برآورد با استفاده از پکن به گمرک داده است. وحشت خرید تیره و تار عرضه مواد غذایی. Coronavirus تهدید همچنان باقی بماند خروج از کشور جدا شده و به تنهایی و حتی بیشتر از حد نرمال است. و مذاکرات هسته ای با ایالات متحده باقی می ماند که به حداقل رساندن یک شات در ایران.

شمال است reshuffled ارشد سیاسی و نظامی رهبری در ماه های اخیر با پیونگ یانگ را رسانه های دولتی گزارش داد که آقای کیم را رد کرد و مقامات بیش از سوء استفاده از قدرت اداری زیاده روی و فساد است. سئول وحدت وزارت گفت: این اعتقاد آقای کیم محافظ شخصی و همچنین به عنوان رئیس این کشور جاسوسی آژانس جایگزین شده بود.

دولت-رسانه ای فیلم نشان می دهد که رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد برش روبان در یک کارخانه کود پایان دادن به یک نزدیک به سه هفته غیبت از انظار عمومی که سوخت شایعات از مرگ او. عکس: KRT/آسوشیتد پرس

"کیم به نظر می رسد لیزر-با تمرکز بر سیاست های داخلی به جای خارجی" گفت: Duyeon کیم یک مشاور ارشد در گروه بین المللی بحران یک مخزن فکر می کنم. "او یک دیکتاتور است, اما او هنوز هم نیاز به ارضای کلیدی ترکیبات کره شمالی نخبگان و در ادامه برای نشان دادن قدرت و توانایی حکومت موثر است."

آقای کیم در سال های اخیر بیشتر وقت خود را صرف در مرحله جهانی و دیدار با رئیس جمهور تهمت سه بار میزبانی رئیس جمهور چین در پیونگ یانگ و سفر با قطار برای دیدن رهبر روسیه ولادیمیر پوتین. او شرکت در سه inter-کره ای نشست.

او همچنین مشخص شده پر اب و تاب چشم انداز برای احیای این کشور بسته های پول در اقتصاد است. اما ترک در سال گذشته هسته ای اجلاس در هانوی بدون یک معامله ممکن است مجبور آقای کیم به بازنگری در جدول زمانی برای این طرح. او در آغاز این سال با پخش یک سخنرانی سیاست که التماس ملت به هوای جدید خو گرفتن به زندگی تحت تحریم.

این Covid-19 همه گیر جدید اضافه شده فشار. پیونگ یانگ به مقدار شک و تردید است و در عین حال به گزارش واحد coronavirus مورد. اما کیم رژیم بسته خود را از جهان خارج به حالت تعلیق گردشگری خارجی کمک کرده است که سرپا نگه داشتن بسته های پول در اقتصاد کشور. آن را لغو رویدادهای عمومی بسته مدارس و مورد نیاز شهروندان به پوشیدن ماسک در خارج از منزل.

بر خلاف قحطی از 1990s coronavirus می تواند فقط به عنوان به راحتی اعتصاب پیونگ یانگ را نخبگان به عنوان فقیر روستایی ترک آقای کیم در معرض انتقادهای درونی اگر وضعیت از خط خارج می شود گفت: جسیکا لی, کره متخصص در کوئنسی موسسه مسئول Statecraft یک واشنگتن فکر می کنم تانک.

"کیم تنها خودش را سرزنش اگر توده تلفات از Covid-19," خانم لی گفت.

به اشتراک گذاری افکار خود را

بویژه آنچه شما فکر می کنم که همه گیر خواهد شد که در کره شمالی ... پیوستن به مکالمه زیر.

پیونگ یانگ تا کنون پذیرفته است برخی از لوازم اساسی از بین المللی امداد سازمان. اما روز پنج شنبه در سئول وحدت وزارت گفت: کره شمالی پذیرفته است بیش از 80.000 دلار در ضد عفونی کننده دست فرستاده شده از کره جنوبی در سازمان های غیر انتفاعی. این اولین بار بود که سئول دولت اجازه داده بود که یک غیر نظامی گروه برای ارائه کمک های شمال, وحدت, وزارت, گفت:.

به چالش کشیده وضعیت داخل شمالی است یک توضیح برای آن پنج برد کوتاه, موشک راه اندازی این سال با توجه به اینکه چنین تحریکات بعید به تنه آمریکایی خود مذاکره موضع نزدیک پیونگ یانگ ناظران می گویند. اما این سلاح آزمایش یک ابزار مهم برای نشان دادن قدرت و تقویت روحیه برای مخاطبان داخلی گفت: کوین شپرد سابق معاون مدیر برای نیروهای ایالات متحده و کره جنوبی که نظارت بر پرسنل نظامی آمریکایی مستقر در کره جنوبی.

عکس های ارائه شده توسط کره شمالی دولت را نشان می دهد آقای کیم در یک کارخانه کود.

عکس: /آسوشیتد پرس

آقای کیم در ظاهر در کارخانه کود تلاش برای القای اعتماد به نفس در شهروندان و نشان می دهد که او در تلاش است برای رسیدگی به معیشت مبارزات کره جنوبی جاسوسی آژانس گفت: نمایندگان مجلس در اوایل این ماه. که ارزیابی منطبق تن از اواخر از کره شمالی رسانه های دولتی است که با تاکید بر اعتماد بنفس در هفته های اخیر و گفت: نیروهای دشمن در تلاش بودند تا "از لحاظ اقتصادی خفه" کشور است.

"من مطمئن هستم که کسانی که زندگی در حاشیه در حال حاضر -- و این است که خیلی از کشور ها رو اضافی کمبود مواد غذایی و پزشکی و درآمد برای پاسخگویی به نیازهای روزانه" گفت: Courtland رابینسون که مطالعه کرده است کره شمالی و سلامت استاد در دانشگاه جانز هاپکینز.

پیونگ یانگ قفسه های فروشگاه به تازگی خالی از دلیل وحشت خرید نه تنها از میوه ها و سبزیجات و همچنین سایر کالاهای اساسی با توجه به چند رسانه های خبری که صحبت با مردم در داخل کیم رژیم از جمله NK اخبار و رادیو آزاد آسیا.

برای نشان دادن پیشرفت در داخل کشور در این سال آقای کیم دستور داد سریع ساخت و ساز از پیونگ یانگ بیمارستان عمومی پیش از اکتبر تعطیلات به مناسبت سالگرد 75 از کشور حزب کارگران تاسیس. امکانات جدید در نزدیکی فرودگاه بین المللی در مراحل پایانی است به احتمال زیاد مربوط به کره شمالی را گسترش موشک های بالستیک برنامه با توجه به گزارش های اخیر از مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی یک واشنگتن-بر اساس فکر می کنم تانک.

حمایت تسهیلات توسط تجزیه و تحلیل تصاویر ماهواره ای است که به اندازه کافی بزرگ به جای تمامیت کره شمالی شناخته شده موشک بالستیک انواع, با توجه به گزارش CSIS.

تاریخ نشان داده است که بسیاری از دیکتاتورها سرنگون شدهاند که چالش های داخلی ظاهر به جای نیروهای خارجی سوق دادن آنها به خارج گفت: رامون Pacheco پردو این KF-VUB کره صندلی در موسسه مطالعات اروپا در بروکسل.

"حتی اگر کیم نمی مراقبت در مورد خود و مردم او را به مراقبت در مورد میلیون ها نفر از نخبگان در پیونگ یانگ" آقای Pacheco پردو گفت. "او را به ارائه برای آنها اقتصادی است."

نوشتن به Timothy W. Martin در timothy.martin@wsj.com و Dasl یون سو در dasl.yoon@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن