Koike در انتخابات به عنوان فرماندار توکیو پیش از بازی های المپیک

Yuriko Koike یکی از معدود زنان در سطح بالای سیاست ژاپن. عکس: /آسوشیتد پرس توسط Alastair گ

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 15 تیر 1399

Yuriko Koike یکی از معدود زنان در سطح بالای سیاست ژاپن.

عکس: /آسوشیتد پرس

توکیو—Tokyo رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike گفت: او را با فشار به جلو با برنامه ریزی برای ساده بازی های المپیک تابستان آینده پس از پیروزی مجدد در انتخابات به مدت چهار سال مدت با وجود نگرانی عمومی در مورد برگزاری بازی در طول یک بیماری همه گیر.

پیروزی برای خانم Koike, 67 سال, جمع حرفه ای از یکی از معدود زنان در سطح بالای سیاست ژاپن. پخش عمومی NHK گفت که او آماده را به نفع خود حدود 60 درصد آرا. او نزدیکترین رقیب نامزد مورد حمایت بزرگترین حزب مخالف پیش بینی شده بود را به نفع خود حدود 15 درصد و از اذعان به شکست است.

خانم Koike سابق تلویزیون سخنگو, برنده اعتبار عمومی در ماه های اخیر برای حضور در اینترنت به طور منظم و برنامه های تلویزیونی, درخواست مردم برای ماندن در خانه و کسب و کار به منظور کاهش عملیات برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

مانند بسیاری از کشورهای شرق آسیا و ژاپن اجتناب سطح بیماری و مرگ از Covid-19 دیده در غرب اروپا و ایالات متحده آمریکا اما نه تحمیل سخت مستند.

خانم Koike نیز رقم مرکزی در برنامه ریزی برای بازی های المپیک و مشتاق است برای آنها را به جلو بروید و پس از آنها به تعویق افتاد به تابستان سال 2021 از آنجا که از virus. او چهره رشد عمومی و تردید بیش عقل از برگزاری با تاخیر بازی ها به عنوان عفونت را برداشت تا دوباره.

روز یکشنبه توکیو گزارش داد 111 موارد جدید چهارمین روز پیاپی بالاتر از 100 پس از موارد جدید کاهش یافت و به چند ده هر روز از اوایل ماه مه. پس از همه گیر آغاز شد و حدود یک سوم از عفونت در ژاپن بوده است در توکیو.

سه نظر سنجی های اخیر نشان داده اند اندکی اکثریت ساکنان توکیو فکر می کنم در بازی های المپیک باید لغو و یا به تعویق افتاده است. یکی از خانم Koike اصلی رقبا در انتخابات مبارزات انتخاباتی در تعهد به ضایعات بازی.

اعلام پیروزی خانم Koike گفت: او را به "تضمین امن و بازی های المپیک" و "به حداقل رساندن هزینه های اضافی از بازی."

المپیک دهندگان می گویند که آنها شروع به تدوین اقدامات برای مقابله با این ویروس از پاییز که می تواند شامل تغییرات به تماشاگر شماره.

این تاخیر به این بازی را نیز اضافه کنید تا آنجا که چندین میلیارد دلار به هزینه این رویداد مقدار از آن خواهد شد به احتمال زیاد بودجه توسط مالیات دهندگان.

توکیو شهری دولت صرف 5.6 میلیارد دلار در ساخت سالن های جدید و نوسازی تجهیزات قدیمی برای بازی های المپیک است.

Yoshiro موری رئیس ژاپنی کمیته توکیو بازی های المپیک, استقبال خانم Koike انتخابات. "هدف ما برای یک بازی ساده در خور عصر جدید" آقای موری گفت. "من باور دارم که رژیم صهیونیستی. Koike رویکرد همان است که ما."

در مقایسه با خانم Koike را افزایش محبوبیت از دست زدن به coronavirus نخست وزیر شینزو آبه رنج می برد در این نظر سنجی از اشتباه و U-تبدیل می شود. آقای آبه در اصطلاح به عنوان رهبر حاکم حزب لیبرال دموکرات سپتامبر آینده به پایان می رسد و او گفت که او در نظر دارد به گام و پس از آن که هم طلسم پایان مدت خود را به عنوان نخست وزیر.

خانم Koike سمت چپ LDP در سال 2017 و زد به عنوان مستقل در فرمانداری نژاد اما او بوده و به عنوان یک پتانسیل جانشین آقای آبه. او را مجبور به ترک فرماندار ارسال و بازگشت به پارلمان به واجد شرایط برای تبدیل شدن به نخست وزیر.

نوشتن به Alastair گیل در alastair.gale@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن