لاس وگاس بازگشایی; Covid-19 نابسامانی آمریکای لاتین

چند شهرهای آمریکا شده است ضربه سخت تر از لحاظ اقتصادی توسط coronavirus مستند از لاس وگاس. وال استریت ژ

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 16 خرداد 1399
چند شهرهای آمریکا شده است ضربه سخت تر از لحاظ اقتصادی توسط coronavirus مستند از لاس وگاس. وال استریت ژورنال به کاترین Sayre بازدید از شهر معروف نوار برای یادگیری در مورد چگونه گناه شهر بازگشایی آن قمار. عکس: جان Locher/AP

• آمریکا coronavirus تلفات گذشت 107,000 در حالی که موارد گزارش شده در صدر 1.8 میلیون, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. موارد در سراسر جهان گذشت 6.5 میلیون نفر و مرگ و میر در ایستاده بود بیش از 386,000. کارشناسان می گویند رسمی در مجموع به احتمال زیاد درک میزان این بیماری همه گیر در بخشی به دلیل متفاوت تست و گزارش استاندارد.

• شهر نیویورک آغاز خواهد شد و فاز اول آن از بازگشایی پنج شنبه, شهردار این شهرستان گفت.

• برزیل و مکزیک, امریکا بزرگترین کشور هر دو گزارش رکورد روزانه مرگ عوارض با بیش از 2500 مرده بین آنها است.

• در هند, تلاش برای مهار افزایش عفونت های روزانه مورد تعداد گل رز بالاتر از 9000 برای اولین بار.

روزانه گزارش Covid-19 نفر در ایالات متحده آمریکا
توجه: برای تمام 50 ایالت و دی سی, ایالات متحده آمریکا سرزمین و کشتی است. آخرین به روز رسانی
منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی
روزانه گزارش Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا
توجه: برای تمام 50 ایالت و دی سی, ایالات متحده آمریکا سرزمین و کشتی است. آخرین به روز رسانی
منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی
ایالات متحده آمریکا

نوادا: برخی از لاس وگاس بزرگترین استراحتگاه و مراکز کنوانسیون در حال بازگشایی پنج شنبه به عنوان نوادا به دنبال بازیابی از بزرگترین ضربه به نیروی کار هر کشور ایالات متحده آمریکا. سوالات معطل مورد چگونه مایل به بازدید کنندگان خواهد بود به پرواز را تاس از یک غریبه و یا رقص در یک کلوپ شبانه.

نیویورک: نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: این شهرستان خواهد وارد آن فاز اول بازگشایی کسب و کار دوشنبه آوردن صدها نفر از هزاران نفر از نیویورک بازگشت به کار ماه پس از همه گیری آغاز شد.

26 مه سال 2020
توجه: موارد برای یوتا بهداشت منطقه. شهر نیویورک است که برای تمام پنج بخش نیویورک.
منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

او گفت: این شهرستان که با ارائه دو میلیون ماسک صورت برای کسب و کارهای کوچک و راه اندازی یک خط تلفن برای آنها برای رسیدن به سوالات. ساخت و ساز و تولید کنندگان و عمده فروشان و خرده فروشان با منظقه وانت می از سرگیری عملیات با محدودیت های خاصی تحت مرحله اولیه. "ما می خواهیم به نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو, اما آن را به یک فشرده تمرکز بر ایمنی و بهداشت در هر لحظه در هر کسب و کار در همه چیز ما" آقای د Blasio گفت.

کارگران آماده شدن برای بازگشایی D هتل-کازینو در پنج شنبه, Las Vegas, Nev.

عکس: استیو marcus/ایسنا

فاز دوم که شامل بازگشایی فضای باز ناهار خوری می تواند آغاز خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان اوایل ماه جولای شهردار گفت.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو که ابراز نگرانی کرده است که تظاهرات بزرگ بیش از مرگ در بازداشت پلیس جورج فلوید می تواند گسترش بیشتر coronavirus گفت: تست در دسترس بود برای تظاهرات ، او التماس آنها را به پوشیدن ماسک و عمل به عنوان اگر آنها تا به حال شده است در معرض. "اگر شما در اعتراض به دریافت آزمون, لطفا," او گفت:.

اقتصاد: نه ماه پس از کنگره مورد تایید بزرگترین-تا کنون اقتصادی-امداد اندازه گیری برای مقابله با این بیماری همه گیر در حدود 70 ٪ از $1.6 تریلیون مستقیم کمک نقدی به معنای نگه داشتن اقتصاد شناور توزیع شده با توجه به وال استریت ژورنال تحلیل داده های دولت و برآورد توسط کمیته مسئول بودجه فدرال مرکب غیر انتفاعی ،

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

تعدادی از کارگران از دریافت مزایای بیکاری برگزار ثابت در 21.5 میلیون نفر در پایان ماه مه وزارت کار گزارش داد پنج شنبه. جداگانه ممکن است در گزارش اشتغال ایالات متحده به دلیل جمعه را روشن قدر زیان کار است. نرخ بیکاری پیش بینی شده است به افزایش 19.5% در ماه مه از 14.7 درصد در مارس خواهد بود که بالاترین سوابق قدمت آن به سال 1948 است.

ایالات متحده-صادرات و واردات ارسال شده خود را در بزرگترین ماهانه کاهش می یابد پس از رکورد نگه داشتن در سال 1992 آغاز شد. سهام ایالات متحده منحرف بین سود و زیان به عنوان آخرین داده های اقتصادی نشان داد که تلفات و همه گیر مربوط به مستندات.

موارد سرعت: بیش از یک دوجین ایالات متحده دیده می شود تایید موارد افزایش در هفته گذشته در یک سرعت سریع تر از هفته قبل با توجه به وال استریت ژورنال تحلیل از دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

در Nashville, افزایش تعداد روزانه coronavirus موارد گزارش شده را بازگشایی کند برنامه. الکس جهانگیر یک جراح و سر از شهر Covid-19 نیروی کار گفت: موارد تعداد در طول چند روز گذشته افزایش یافته بود این شهر را هفت روز به طور متوسط. این شهرستان خواهد شد صبر کنید برای تصمیم گیری در زمانی که برای شروع آن بعد بازگشایی فاز.

"این است که در مورد به اندازه کافی برای ما آهسته و ببینید چه چیزی اتفاق می افتد در طی چند روز آینده" دکتر جهانگیر گفت: پنج شنبه.

جهان

آمریکای لاتین: برزیل و مکزیک, این منطقه بزرگترین کشورهای هر دو گزارش ثبت مرگ عوارض—بیش از 2500 بین آنها—از Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. برزیل گزارش 28,633 موارد جدید و 1,349, مرگ و میر, بلند کردن مجموع مرگ و میر به 32,548. آن کشته خواهد شد به احتمال زیاد پیش افتادن از ایتالیا در روز آینده, ترک آن را پشت سر تنها در ایالات متحده و انگلستان به مکزیک گزارش شده بیش از 1000 مرده—1,092 مرگ و میر تقریبا دو برابر آن رکورد قبلی. هر دو کشور شروع به شل مستند اقدامات به معنای آهسته ویروس. آمریکای لاتین در حال حاضر دارای مطلب جدید روزانه مرگ و میر بیش از هر منطقه دیگر.

مدلنا Cruz da Silva واکنش شنبه در سائو پائولو, برزیل در دفن او 47 ساله پسر که از Covid-19.

عکس: آماندا perobelli/ایسنا

هند: مورد تأیید رسید و با رکورد 9,304—بالاتر از 9000 برای اولین بار در پنج شنبه, هل دادن کل به 216,919 با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده. این پنجمین روز متوالی بالاتر از 8000. مرگ و میر نیز رسید به 260 آوردن مجموع به 6,075. هند هنوز برنامه ای برای بیشتر شل آن مستند دوشنبه بازگشایی ترین مراکز خرید رستوران ها هتل ها و مکان های عبادت.

خاورمیانه: ایران گزارش بالاترین روزانه تعداد جدید کروناویروس موارد پس از وقوع اولین بار شناسایی شده وجود دارد که در ماه فوریه میان از هشدارهای مقامات بهداشتی که دولت را بازگشایی کسب و کار و محل کار قرار می دهد این کشور در معرض خطر موج دوم. وزارت بهداشت وارد شده 3,574 عفونت های جدید و 59 مرگ و میر در پنجشنبه آوردن مجموع به 164,270 موارد و 8,071 مرگ و میر.

کره جنوبی: موارد جدید شماره 39 آوردن مجموع به 11,629. جدید خوشه پدید آمده به 30 کلیساها بیشتر در سئول. مقامات بهداشت ابراز نگرانی که موارد جدید در افرادی که تا به حال گزارش خفیف یا بدون علائم است. کره جنوبی reinstituted برخی اجتماعی-فاصله اقدامات در سئول در منطقه هفته گذشته بسته شدن موزه ها پارک ها و گالری های هنری از طریق ژوئن 14.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

افغانستان: معاون رئیس جمهور حامد گفت: بیش از نیمی از اعضای خانواده خود را از کارکنان و کارگران در دفتر خود آلوده شده اند coronavirus. اعلام این خبر یک روز پس از این رئیس پلیس شمال افغانستان درگذشت این ویروس پس از چند روز درمان در یک بیمارستان نظامی در کابل ، افغانستان به ثبت نام بیش از 18,000 موارد و حداقل 300 گزارش مرگ.

فرانسه: رئیس جمهور امانوئل پاکسازی ملاقات با اتحادیه های کارگری روز شنبه به بحث در مورد چگونه برای جلوگیری از کاهش شغل به عنوان یک دو ماه از مستند گرفته و تلفات سنگینی بر اقتصاد است. تعداد بستری coronavirus بیماران در فرانسه کاهش یافته است دوباره شنبه, مقامات گفت: تایید 29,021 مرگ و میر و 151,677 موارد پس از آوریل 1.

اسرائیل: پارلمان این کشور لغو همه کار قانونگذاری در روز پنج شنبه پس از یک از اعضای آن آزمایش مثبت برای coronavirus. صدها نفر از کارکنان خواسته شد تا به ماندن در خانه اگر خود را در کار نبود لازم است. مقامات در حال انجام یک بررسی اپیدمیولوژیک برای تعیین این که چه کسی باید قرنطینه.

استرالیا: این کشور گزارش داد هشت جدید کروناویروس موارد به عنوان دولت پرده برداری از یک خانه-ساخت و ساز و محرک برنامه از جمله کمک های مالی برای ساخت یک خانه جدید و یا قابل ملاحظه ای نوسازی یک موجود است. استرالیا, اقتصاد ویران شده است با این بیماری همه گیر. دولت دستور داده است تا بسیاری از صنایع به خواب زمستانی, در حالی که سفر و گردشگری را فرو ریخت.

سفر: سنگاپور و چین اجازه خواهد داد که برخی از کسب و کار سفر بین دو کشور به عنوان آنها سهولت کنترل مرز.

شرکت هواپیمایی امارات یکی از بزرگترین مسافت های طولانی حمل و گفت: این امر از سرگیری پروازهای مسافری به 16 اضافی شهرستانها در اروپا و آسیا و آمریکا و شرق میانه در ژوئن 15.

اسپانیایی وزیر گردشگری ریس Maroto گفت: همه در مرز عبور از محدودیت با فرانسه و پرتغال خواهد بود برداشته در 22 ژوئن. اسپانیا دو زمین مرزها بسته شده اند و به هر کسی علاوه بر اسپانیایی ها رانندگان کامیون و بهداشت کارگران از اواسط ماه مارس به عنوان بخشی از محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش ویروس.

نوشتن به جنیفر Calfas در Jennifer.Calfas@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب