آزادی رسانه ای مدیر عامل می بیند اوایل ماه جولای شروع به بریوز فصل به احتمال زیاد گزینه

رئیس اجرایی درخواست صاحب آزادی رسانه ها پیشنهاد پنج شنبه که در این فصل می تواند شروع در اوایل ماه جولای بدون ط

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 18 اردیبهشت 1399

رئیس اجرایی درخواست صاحب آزادی رسانه ها پیشنهاد پنج شنبه که در این فصل می تواند شروع در اوایل ماه جولای بدون طرفداران در حضور در Truist پارک و استادیوم های دیگر.

"من فکر می کنم آنها (MLB مقامات) هستند و در طیف وسیعی از فرصت های" آزادی رسانه ای رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گرگ Maffei گفت: در سه ماهه کنفرانس تلفنی با تحلیلگران سرمایه گذاری. "در حالی که هیچ چیز حل و فصل آن به نظر می رسد به احتمال زیاد وجود خواهد داشت و نه حباب مفاهیم ... اما در اواخر ماه ژوئن آغاز بهار آموزش و اوایل جولای (بازی) بدون فن."

او اشاره ای به "حباب مفاهیم" با اشاره به طرح های پیشنهادی به همه 30 تیم جمع آوری و در یک یا چند ایالت آریزونا و فلوریدا و/یا تگزاس — و بازی تمام بازی ها وجود دارد در حالی که برای. اما به عنوان Maffei اشاره ضریب اطمینان منتقل شده به سمت بالقوه داشتن تیم های بازی در خانه خود ورزشگاه و مخالفان خود را' استادیوم البته بدون فن.

"مارک بردلی: Braves در مرکزی بخش است ؟ 'اتفاق نمی افتد'

"هنوز هم وجود دارد مسائل مربوط به حل و فصل در مورد آنچه که پرداخت خواهد شد و به بازیکنان" Maffei گفت.

MLB متعهد به پرداخت $170 میلیون در حقوق و دستمزد پیشرفت به بازیکنان در سراسر 30 تیم در آوریل و مه — به طور متوسط $5.67 میلیون نفر در هر تیم — با پیشرفت های آن پرداخت می شود به عنوان کسر از بازیکنان آینده حقوق اگر بازی ها در این سال است. تحت این قرارداد بازیکنان پرداخت می شود یک سرشکن بخشی از آنها 2020 حقوق برای بازی که بازی هستند اما نه با املای چه مفاهیم حقوق و دستمزد خواهد بود بازی بدون فن.

"برخی از این چیزهایی که مبتنی بر این ایده است که طرفداران خواهد بود حضور" Maffei گفت. "اگر طرفداران هنوز حضور دارد و کاهش جریان درآمد وجود دارد هنوز هم نیاز به مذاکرات در مورد آنچه انشعابات هستند. بدیهی است که من نمی توانم اظهار نظر در هر یک از آن.

"من فکر می کنم که به تعیین خواهد شد و کار می کرد از طریق" Maffei ادامه داد. "اما من فکر می کنم وجود دارد یک نگرش مثبت در تمام احزاب را امتحان کنید و گرفتن برخی از مثبت قطعنامه. اما خواهد شد که بدیهی است که تاثیر سودآوری حتی در بهمان اساس اگر ما قادر به طرفداران در حال حاضر. آن است که قطعا انتظار (که) اوایل بازی نمی خواهد که طرفداران."

MLB فصل به طور منظم برنامه ریزی شده بود برای شروع, مارس 26. فصل باقی مانده است به طور نامحدود به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و بسیاری مالی و لجستیکی و مسائل مربوط به سلامت باقی می ماند تا در هوا در مورد شروع ممکن است.

"ما در حال همکاری نزدیک با لیگ اصلی بیس بال را ببینید که چگونه ما می توانیم یک فصل با هم" Maffei گفت. "ما چه قدر کمیساریای تیم ها و بازیکنان در حال کار با هم به سوی راه حل آن است. همه مشتاق به دیدن بیس بال بازگشت.

"بریوز' بازیکنان مشتاق هستند بیش از حد" Maffei گفت. "آنها انجام شده است زوم جلسات با مربیان کادر پزشکی و مدیر برایان Snitker."

در روز پنج شنبه, آزادی رسانه ها فاش بریوز' نتایج مالی برای سه ماهه اول این سال است. درآمد برای سه ماهه مبلغ 22 میلیون دلار بدون تغییر از همان دوره در سال 2019.

از آنجا که نتایج تحت پوشش ژانویه تا مارس آنها را منعکس نمی کند فشار مالی ضربه بریوز گرفته اند از خاموش کردن فصل. هنگامی که درخواست خود را گزارش سه ماهه دوم نتایج در چند ماه پوشش آوریل تا ماه ژوئن ناگهانی کاهش در درآمد از مدت مشابه در سال گذشته اجتناب ناپذیر است.

برای ژانویه تا مارس سال جاری بریوز تولید 12 میلیون دلار در درآمد حاصل از منابع بیس بال از 14 میلیون دلار در مدت مشابه در سال گذشته و تولید 10 میلیون دلار درآمد از باتری آتلانتا تا از 8 میلیون دلار در مدت مشابه سال گذشته است.

سه ماهه اول نتایج مالی به طور کلی نیست قابل توجهی برای MLB چرا که اکثریت قریب به اتفاق از درآمد است که معمولا ثبت شده در دوم و سوم و چهارم. تیم ها به طور معمول نشان می دهد بزرگ عامل زیان در سه ماهه اول به عنوان مورد برای بریوز دوباره این سال است.

آزادی رسانه ها گفت: بریوز تا به حال یک عامل از دست دادن قبل از استهلاک و استهلاک از 25 میلیون دلار در سه ماهه در مقایسه با از دست دادن از 31 میلیون دلار در مدت مشابه سال گذشته است.

آزادی همچنین فاش کرد که از مارس 31, بریوز تا به حال نقدینگی از $343 میلیون در "نقدی معادل وجه نقد و محدود ، بریوز' بدهی این افزایش به $698 میلیون 31 مارس افزایش $139 میلیون دلار در طول سه ماهه "در درجه اول با توجه به فراز قرعه کشی در تیم گردان تسهیلات اعتباری" آزادی گفت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de