ملبورن سخت مستند به سودای مبارزه با شیوع کروناویروس

خریداران مواجه نگردند کالا در Costco در ملبورن در روز یکشنبه. عکس: ویلیام غرب/خبرگزاری فرانسه/گتی

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 12 مرداد 1399

خریداران مواجه نگردند کالا در Costco در ملبورن در روز یکشنبه.

عکس: ویلیام غرب/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

استرالیا دومین شهر تحمیل سختی جدید شش هفته سراسر شهر بود مستند در یک پیشنهاد به سرعت سرکوب گسترش coronavirus با وجود گسترده جامعه انتقال است.

ملبورن ساکنان را تحت سخت 8 p. m. به 5 صبح مقررات منع رفت و آمد از یکشنبه شب. گشت های روزانه نیز محدود با یک نفر در هر خانواده مجاز به خرید مواد غذایی در حدود سه شعاع مایل از خانه. ورزش خواهد بود محدود به یک ساعت و یک روز و حداکثر دو نفر در همان زمان در همان محلی است.

مقامات در حال شرط بندی که سخت مستند—شبیه به یک است که به کمک از بین بردن پاتوژن از همسایه نیوزیلند—رسیدن به آنچه که کمتر محدود تلاش کرده اند تا کنون موفق به انجام این کار: به شدت پایین تر از نرخ جدید انتقال, از جمله بسیاری از منشا ناشناخته.

"ما امیدواریم که می تواند برای اگر ما نمی توانیم به ایجاد این تغییرات است که ما می توانیم خودمان را به تعداد کم در چهار تا شش ماه" Daniel Andrews, برتر ایالت ویکتوریا گفت: یکشنبه. "ما نمی توانیم در شش ماه استراتژی است. من آماده به شرایط روز و روز از بیشتر موارد و مرگ و میر."

اخبار شما می توانید با استفاده از

  • چگونه می توانم به شما گرفتن Covid-19?
  • ماسک صورت واقعا مهم
  • هوشمند راهنمای خرید مواد غذایی و ناهارخوری در طول Coronavirus

برخی از کارشناسان بهداشت و درمان نامشخص است که آیا این مستند را مدیریت کند به مهر کردن ویروس با توجه به وسعت جامعه انتقال است. بر خلاف ملبورن نیوزیلند تا به حال کمتر از 100 مورد و بدون مرگ و میر زمانی که آن را به مستند. با واکنش سریع آن را قادر به جلوگیری از سریع جامعه گسترش ویروس در جای دیگر دیده می شود.

ویکتوریا به جمع هزاران نفر از جامعه عفونت پس از اواسط ماه ژوئن و پس از شکست به پایبندی به عفونت-روش های کنترل در هتل در ملبورن مسکن مسافران بازگشت از خارج از کشور باعث عفونت خوشه در مدارس عمومی-مسکن برج و سالخورده-مراقبت از خانه و گسترش به دیگر کشورهای استرالیا.

دولت ثبت 671 موارد جدید و هفت بیشتر مرگ و میر یکشنبه—به بالا از 723 مجموعه در 30 جولای. از هزاران فعال موارد در دولت برخی از 760 شد "رمز و راز موارد" برتر گفت: معنی آنها با منشا ناشناخته برجسته که تا چه حد این ویروس را گرفته و نگه دارید در جامعه است.

پلیس و پرسنل نظامی گشت زنی در Docklands منطقه ملبورن در روز یکشنبه پس از اعلام محدودیت های جدید.

عکس: ویلیام غرب/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آقای اندروز اعلام وضعیت فاجعه از 6 بعد از ظهر پنج شنبه به پلیس قدرت های اضافی برای به اجرا درآوردن قوانین جدید و درخواست کمک بیشتر از دفاع این کشور نیروهای خود را برای اجرای مستند. او به سختی پا به دور از تریبون قبل از سوپر مارکت ها در این شهرستان ثبت شده جمعیت زیادی.

در یک فروشگاه بزرگ در ملبورن شمالی حومه یک گارد امنیتی, تماشا به عنوان یک شمارنده دیجیتال نظارت خریدار اعداد برای اطمینان از آنها تجاوز نمی کند حداکثر 300.

لوقا بورگ 41 ساله و پدر دو گفت: او می خواست به در خود را به طور منظم و هفتگی فروشگاه مواد غذایی "قبل از دوزخ رسید." در سبد خرید او نگردند تا در گوشت و سیب زمینی, چیپس, ماکارونی و مورد آبجو. او گفت: در قفسه های سوپر مارکت در حال اجرا پایین در مواردی مانند کاغذ توالت و ماکارونی.

در یک نمونه یکشنبه شمارنده دیجیتال را نشان می دهد حدود 100 نفر در فروشگاه آقای بورگ گفت. "این مردم که به طور معمول نمی وحشت و هراس."

ملبورن شیوع نشان داده است چقدر دشوار می توان آن را برای نگه داشتن این ویروس در خلیج حتی در مکان های مشترک برای گرفتن زود هنگام و اقدام قاطع. استرالیا گزارش شده تنها تعداد انگشت شماری از جدید کروناویروس موارد در اوایل ماه ژوئن است.

مقامات در ابتدا امیدوار به جلوگیری از شیوع با بستن محله های کد پستی و کد پستی را در تلاش برای هدف قرار دادن بدترین آمار مناطق. در اوایل ماه جولای زمانی که مشخص شد که بیش از حد موضعی استراتژی شکست خورده بود در ملبورن ساکنان دستور داده شد تا به ماندن در خانه به غیر از چند استثنا از جمله ورزش خرید اقلام ضروری و سفر به کار هنگامی که شغل نمی تواند از خانه انجام می شود.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

محدودیت های جدید در حال تشدید است که استراتژی با اقدامات تنظیم شده بود روز دوشنبه اعلام کرد مقامات گفت: کاهش خروجی برای برخی از صنایع و بسته شدن برخی از کسب و کار در دسترس نباشد تنها با خدمات ضروری از قبیل سوپر مارکت ها باقی مانده باز است.

منطقه ای ویکتوریا حرکت خواهد به ماندن در خانه و محدودیت از نیمه شب روز شنبه و رستوران ها, کافه ها و مدارس در سراسر کشور خواهد شد. ویکتوریا استرالیا دومین اقتصاد کمک تقریبا یک چهارم از تولید ناخالص داخلی این کشور.

Gladys Berejiklian برتر از همسایه, New South Wales, صفحه اصلی به سیدنی گفت: چند هفته آینده را "باعث شکستن و یا ما از لحاظ راه ما را از طریق این بیماری همه گیر."

دولت ثبت 12 مورد جدید در 24 ساعت از طریق 8 p. m. روز شنبه. مقامات بهداشتی در حال حاضر مشاوره ساکنان به پوشیدن ماسک در حمل و نقل عمومی در کلیساها و در سوپر مارکت ها در یک پیشنهاد برای جلوگیری از ویکتوریا سرنوشت.

نوشتن به راشل Pannett در rachel.pannett@wsj.com و فیلیپ ون در philip.wen@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن