مهاجران در لیبی دچار شکنجه و سوء استفاده در خاموش-شبکه بازداشت کمک گروه می گویند

مهاجران خط برای توزیع مواد غذایی توسط شورای امنیت سازمان ملل متحد در طرابلس. لیبی شده است یک دروازه ب

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 23 تیر 1399

مهاجران خط برای توزیع مواد غذایی توسط شورای امنیت سازمان ملل متحد در طرابلس. لیبی شده است یک دروازه برای مهاجران در تلاش برای رسیدن به اروپا است.

عکس: ayman al-sahili/ایسنا

در اواخر ماه مه Juwel Howladar 24 ساله بنگلادشی که در لیبی در جستجوی کار ترک یک پیام صوتی برای خواهر خود را. او گفت که او ربوده شده است و در حال شکنجه در انبار متروکه. او خواهش کرد که خانواده اش برای ارسال 12000 دلار یا او کشته خواهد شد خواهر او گفت:.

بیش از چهار روز آینده آقای Howladar خانواده دریافت بیش از یک دوجین پیام چنین گفت خواهر خود را Eti Akhter. در برخی از آقای Howladar توضیح داده بودن برق. اما هنگامی که خانواده تحویل پول به محلی واسطه ارتباطات متوقف شده است.

به زودی پس از آنها آموخته است که آقای Howladar بود در میان 30 مهاجران 26 از آنها از بنگلادش و چهار از کشورهای جنوب صحرای آفریقا کشته شده توسط اسیرکنندگان خود را پس از آنها مغلوب و کشته شدن یکی از زندانبانان خود را.

لیبی شاهد افزایش این سال در آدم ربایی و شکنجه مهاجران توسط گروههای شبه نظامی که گرفتن پرداخت باج از جان اعضای خانواده با توجه به کمک گروه های فعال در شمال کشور آفریقایی است که عمده دروازه برای مهاجران به دنبال رسیدن به اروپا است.

Juwel Howladar راست در زمان عکاسی از خود با خواهر و برادر خود را از 10 روز قبل از او در سمت چپ بنگلادش برای رفتن به لیبی به دنبال کار.

عکس: Howladar خانواده

شبه نظامیان نگهداری مهاجران در خارج از شبکه بازداشتگاه که باید به سرعت رشد کرد و در پی بسته شدن بسیاری از سایت های رسمی دولت در ماه های اخیر گفت: گروه های کمک.

دولت با استفاده از رسمی مراکز طولانی انتقاد گروههای حقوق بشر برای آنها وخیم شرایط—برای نگه داشتن مهاجران مستند نشده. آن دسته از مهاجران بازداشت شده در زمین و یا ره لیبی گارد ساحلی در دریا آنها به عنوان تلاش برای عبور از دریای مدیترانه برای رسیدن به ایتالیا. این interceptions بخشی از یک معامله اتحادیه اروپا زده با مقامات لیبی چند سال پیش و بلوک پشتیبانی و آموزش گارد ساحلی.

چندین رسمی مراکز بسته شده اند یا منتشر شده صدها نفر از مهاجران. تصمیم گیری ساخته شده بود در سال گذشته نزدیک به چهار تسهیلات به عنوان بخشی از یک طرح به تدریج متوقف بازداشت مهاجران با توجه به سازمان ملل متحد-لیبی حمایت دولت است.

کمک به کارگران گفت: بسته بودند تا حدودی با توجه به برخی از کمک های سازمان های دیگر ارائه خدمات و امکانات با توجه به مطالبات از گروههای شبه نظامی برای رشوه. گروههای شبه نظامی اداره آستین ، قدرت را در لیبی در میان هرج و مرج از آن سال از جنگ است.

در این سایت—که اغلب در انبارها و یا repurposed کارخانه—مهاجران رنج می برند می تواند نقض بدتر از کسانی که در دولت بازداشت مراکز کمک گروه گفت.

از دولت لیبی گفت: آن مشغول به کار بود برای سرکوب این سایت اما این تلاش پیچیده بود 16 ماه جنگ داخلی و ورود مداوم مستند نشده مهاجران و پناهندگان است.

این سایت ها وجود داشته و در برخی از سطح تا زمانی که لیبی شده است محبوب حمل و نقل کشور است. حدود 10 درصد از 800,000 مهاجران و پناهندگان در لیبی شده در این بازداشتگاه غیر رسمی در یک زمان یا دیگر در طول چند سال گذشته گفت: Liam کلی مدیر برای آبیاری و مالداری در لیبی.

"وجود دارد افزایش در این صنعت از شکنجه برای گرفتن باج" گفت: Sacha Petiot رئیس پزشکان بدون مرز در لیبی.

بیش از 3000 نفر توسط گارد ساحلی لیبی یا ناپدید شده به امکانات غیر رسمی و یا حساب نشده از ابتدای سال, با توجه به U. N. این سازمان بین المللی برای مهاجرت. بیشتر مانند بنگلادشی در حال گرد در روی زمین کمک کارگران گفت.

"آن است تا از دولت لیبی برای روشن شدن اینکه چرا مردم گرفته شده است به غیر رسمی امکانات به خصوص پس از بازگشت توسط گارد ساحلی لیبی گفت:" صفا Msehli, سخنگوی سازمان بین المللی مهاجرت در لیبی. "این وضعیت برای افراد آسیب پذیر به ویژه مهاجران...بدترین دیده ایم در بسیاری از سال است."

یک مرکز بازداشت در لیبی در شهر زاویه. بسیاری از مراکز رسمی را تعطیل و یا منتشر شده صدها نفر از مهاجران.

عکس: stringer/ایسنا

از دولت لیبی گفت که هر کس در بازگشت توسط گارد ساحلی گرفته شده است به یک مقام رسمی بازداشتگاه.

حقوق بشر گروه گفت که حتی در رسمی مراکز بازداشت مهاجران تجربه به سر می برند و شرایط غیر بهداشتی و گاهی اوقات خشونت از جمله ضرب و شتم و سلطه. با وجود چنین اتهامات و U. N. مستندات نقض U. N. سازمان های اتحادیه اروپا و دیگر کمک کنندگان بین المللی همچنان به ارائه کمک به مراکز.

برخی از گروه های کمک گفت: اگر آنها نمی ارائه خدمات در مراکز رسمی وضعیت خواهد بود حتی بدتر. حفظ می کنند که اتحادیه اروپا را نادیده گرفته است سوء استفاده از دلیل آن متکی به لیبی برای حفظ می شود متقاضیان پناهندگی از ورود در سواحل آن است.

"هدف اتحادیه اروپا, مهاجرت, پروژه های در لیبی است که به ارائه کمک به مهاجران و پناهندگان سرگردان در کشور" و برای منصرف کردن آنها از حتی تلاش برای سفر خطرناک است پیتر Stano سخنگوی کمیسیون اروپا.

"ما را در نظر نمی لیبی به یک کشور امن است," او اضافه شده است.

با توجه به کمک کارگران, شبه نظامیان در, رسمی, مراکز بازداشت سیفون کردن برخی از پول داده شده توسط مقامات به کار مراکز. شبه نظامیان و سپس تقاضا کرد که گروه ارائه خدمات—مانند دوش و ژنراتور—که منحرف پول بود به پرداخت هزینه برای به دست آوردن دسترسی به سایت, با توجه به کمک کارگران از جمله یکی که سازمان متوقف شد مشغول به کار در این مراکز.

"در کل ما فقط قرار دادن پول به این شبه نظامیان پایگاه" یکی از امدادگران گفت.

دولت گفت: وجود برخی موارد از شبه نظامیان اختلاس وجوه بلکه سرزنش برخی از گروه های کمک برای همکاری با شبه نظامیان و به آنها پول است.

دولت همچنین تلاش برای پرداخت حقوق به بازداشتگاه کارگران به عنوان درآمد نفت خشک شده است گفت: عمر Karasapan سابق بانک جهانی رسمی متمرکز بر خاورمیانه و شمال آفریقا است.

چندین سازمان امداد بین المللی را بی سر و صدا کار متوقف شد در دولت بازداشتگاه. در اطراف وجود دارد 2,300 مردم هنوز هم برگزار می شود در آنها با توجه به مهاجرت از نزدیک 8,000 سال گذشته است.

این تعطیلی قرار داده و برخی از مهاجران و حتی بیشتر موقعیت های خطرناک که در آن وجود دارد بدون حضور U. N. یا گروه های کمک.

"آن را هل می دهد مردم بیشتر به پایین زنجیره ای که در آن وجود دارد حتی کمتر نظارت" گفت: آقای Petiot.

در حال حاضر این سال نزدیک به 6000 نفر در تلاش برای رسیدن به اروپا شده اند ره در دریا و بازگشت به لیبی. در حالی که مردم کمتر به طور کلی در حال تلاش دریا خطرناک گذرگاه به اروپا در مقایسه با سال گذشته شده است وجود دارد افزایش در طول لیبی مسیر در بخشی به دلیل افزایش بی ثباتی در کشور است.

زمانی که گارد ساحلی لیبی بازگشت مهاجران به کشور را دولت اداره مبارزه با مهاجرت غیر قانونی که نظارت رسمی بازداشتگاه ها به طور معمول میدارد ، اما برای ماه های DCIM نشان نداده تا زمانی که نام توسط گارد ساحلی, با توجه به U. N., است که نمایندگان در حال حاضر زمانی که گارد ساحلی بازگرداندن مهاجران.

IOM است ناموفق تحت فشار قرار دادند برای پاسخ در نگهداری از کسانی که ناپدید شد و پس از بازگشت به لیبی و به دنبال دسترسی به انبارها و یا repurposed کارخانه های که در آن آنها گمان آنها برگزار شد خانم Msehli گفت.

پزشکان بدون مرز است که در حال حاضر در برخی از سایت های رسمی است درمان یک جریان تحمل مردم نشانه هایی از شکنجه که از ابتدای سال افزایش یافته است به ده ها تن در هر ماه گفت: آقای Petiot. مهاجران به آنها بگویید صدمات خود را عمدتا از سوء استفاده در unofficial امکانات, او گفت:.

آقای Howladar بود در میان 30 مهاجران کشته شده توسط اسیرکنندگان خود را در لیبی.

عکس: Howladar خانواده

مردم برخی از ملیت ها مانند کسانی که از بنگلادش و شاخ آفریقا ربوده شده بیشتر است زیرا آنها به عنوان داشتن پول بیشتر از کسانی که از لیبی فقیر همسایه یکی کمک کارگر گفت. آنها در معرض تهدید و شکنجه و بستگان خود را در حال ارسال پیام های صوتی و ویدئوها خواستار پول برای آزادی آنها با توجه به بازماندگان و بستگان آن ربوده و کمک به کارگران است.

قتل آقای Howladar و 29 سایر مهاجران غیر معمول بوده و تنها از نظر تعداد قربانیان کلی گفت. قتل ها به امری عادی بدل.

از دولت لیبی در طرابلس گفت که ادامه بررسی آن به قتل و جستجوی عاملان.

نوشتن به رجا Abdulrahim در raja.abdulrahim@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب