میتسوبیشی الکتریک کلاسیک می شود و بعد از آن تاریخ در لیگ قهرمانان تور

این میتسوبیشی الکتریک کلاسیک آتلانتا سالانه توقف در تور PGA قهرمانان مدار است بعدا برای 2021. این مسابقات در ح

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 6 تیر 1399

این میتسوبیشی الکتریک کلاسیک آتلانتا سالانه توقف در تور PGA قهرمانان مدار است بعدا برای 2021.

این مسابقات در حال حرکت است از این هفته پس از کارشناسی ارشد سنتی آن نقطه در برنامه به 10-16. آن را ادامه خواهد داد به بازی در TPC Sugarloaf در Duluth که در آن شده است رقابت از زمان آغاز آن در سال 2013 است.

"هفته پس از آگوستا تاریخ خوب بود برای ما" مدیر مسابقات مونته Ortel گفت. "اما مادر طبیعت نیست همیشه خوب بوده برای ما. به طور کلی این تاریخ است که رفتن به بسیار بهتر است."

این مسابقات همیشه کشیده شده بالا درست کرده اند مانع بد آب و هوا. یک سال پیش در دور اول به تعویق افتاد چهار ساعت با آب و هوای بد. در سال 2015 دور نهایی لغو شد به دلیل باران های سنگین و مسابقات کوتاه شد به 36 سوراخ. این رویداد را سال لغو شد که PGA Tour تعطیل همه حوادث به دلیل COVID-19.

"تاریخ جدید ما را در موقعیت بهتری در تقویم سال" Ortel گفت. "این بازی شرایط با ما برمودا سبزی و zoysia فیرویز خواهد بود بهتر از همیشه agronomically صحبت کردن. ما خواهید بود با وارد شدن به اواخر بهار آب و الگو است."

تغییر نیست و به احتمال زیاد برای صدمه زدن به زمینه یا. نا محدود برنهارد لانگر تقریبا صاحب رویداد; او برنده اولین میتسوبیشی الکتریک قهرمانی شده است و دونده تا چهار بار. اسکات McCarron های 2019 برنده نیز دوست دارد Sugarloaf; او برنده وجود دارد دو بار که در آن میزبانی PGA Tour Phpnuke کلاسیک و سوار حرکت از سال گذشته پیروزی به ادعای چارلز شواب جام.

این میتسوبیشی الکتریک کلاسیک نیز لذت بردن از حضور یک گروه جدید از اسامی بالا. چهار بار قهرمان اصلی Ernie Els دارای متعهد به پخش تقریبا تمام وقت در مسابقات تور است. جیم Furyk خواهد شد که میزبان خود رویداد در سال 2021 است که تکیه در این جهت است. عمده قهرمانان Mike Weir غنی Beem و چند برندگان K. J. چوی و تیم Herron نیز واجد شرایط خواهد بود.

"هر سال تور ما به نظر می رسد بازنگری با تشخیص خوب بازیکنان" Ortel گفت. "آن را فقط نگه می دارد بهتر و بهتر."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن