ترین مترو آتلانتا مدارس نمی رزومه ورزشی دوشنبه

یک نظرسنجی از 21 مترو آتلانتا سیستم مدرسه نشان می دهد 45 دبيرستان گرفتن چراغ سبز روز گذشته (88 برگزاری و یا ان

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 16 خرداد 1399

یک نظرسنجی از 21 مترو آتلانتا سیستم مدرسه نشان می دهد 45 دبيرستان گرفتن چراغ سبز روز گذشته (88 برگزاری و یا انتظار برای مناطق خود را به تصمیم گیری.

Rockdale County سه دبيرستان — Salem, میراث فرهنگی و Rockdale County — نمی شروع تا جولای 6, قرار دادن آنها یک ماه در پشت بسیاری از دیگران برای ماه اوت شروع به سقوط ،

"ریاضی شما می توانید آن را انکار نمی کند شما قرار می دهد پشت هشت توپ زمانی که برنامه های دیگر در حال شروع به گرفتن قبل از شما" Salem مربی تیم فوتبال جارت قوانین گفت. "اما در حالی که من نا امید چون من احساس می کنم این مهم است که در مقابل بچه های ما به خصوص در این زمان در کشور ما COVID هنوز هم پیشی می گیرد. اگر من در مقابل بچه ها من می خواهم به مطمئن شوید که آن را به عنوان امن و به عنوان معنی دار به عنوان امکان پذیر است."

اکثر دیر استارت آغاز خواهد شد تنها یک هفته پس, اما Paulding County مربی ون اسپنس گفت: او می خواهم را ترجیح می دهند شروع به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

"ما بسیاری از بچه ها که نیاز به مربیان و بسیاری از مربیان آماده به پور به بچه های ما, بنابراین آن را بسیار خسته کننده با تمام انتظار" اسپنس گفت. "15 ژوئن نمی توانم در اینجا به اندازه کافی سریع."

این ECOWATCH ماه گذشته برداشته ممنوعیت آن در فعالیت های ورزشی و اعلام کرد که تیم می تواند شروع داوطلبانه مطبوع ژوئن 8. این ECOWATCH در مارس تعطیل ورزشی بیش از COVID-19 نگرانی.

مترو مدارس انتظار تا 15 ژوئن به شروع مطبوع هستند آتلانتا مدارس دولتی و بخش سیستم های کلیتون Douglas, Fulton, هنری و Paulding شهرستانهای استان است. Buford مدارس شهرستان آغاز شده است روز سه شنبه. Cherokee County مدارس آغاز خواهد شد شنبه.

کاب و دکالب مدارس اعلام نشده بازگشت تاریخ اگر چه دکالب به گفته آنها با هدف ژوئن 15. دکتور مدارس شهرستان نیز اعلام نشده بازگشت تاریخ.

محلی سیستم مدرسه شروع دوشنبه هستند Bartow, بلودر پارک (شهر), کووتا, Fayette, Forsyth, Gwinnett, سالن و ماریتا (شهرستان).

در Gwinnett, Parkview مربی تیم فوتبال اریک Godfree گفت: او را تمرین گروه شروع 7 صبح روز شنبه و در پایان در 9 p. m. برای کاهش خطر COVID-19 ECOWATCH است که اجازه می دهد تنها 20 نفر در پردیس در یک زمان برای تمرین است.

""ما باید یک دسته از پروتکل اما ما خوشحالیم که شروع به انجام کاری" Godfree گفت.

تعداد مدارس تاخیر در تابستان مطبوع ایالت نبوده است شمارش اما در شهرهای بزرگ در حال اقدام با احتیاط.

مکن مدارس شروع خواهد شد مطبوع دوشنبه اما کلمب و ساوانا مدارس نمی شود در زمان. آلبانی مدارس نیست و اعلام تاریخ و انتظار نداریم که شروع به دوشنبه.

در یک تابستان به طور معمول هر high school sports تیم مجاز است به طور منظم شیوه حتی scrimmages به عنوان طولانی به عنوان آنها داوطلبانه است.

در این سال حداقل در ابتدا, تابستان, تمرینات به محدود مطبوع که عمدتا مستلزم قدرت و چابکی و آنها با محدودیت هایی که آدرس اجتماعی-فاصله, گروه جنس, اندازه و عقیم سازی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

درباره نویسندهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب