در حال حرکت به بازگشایی اروپا می رود به نظارتی Overdrive

توسط Margherita Stancati و والنتینا پاپ نزدیک والنتینا پاپ بیوگرافی @ValentinaPop والنتینا.pop@w

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 20 خرداد 1399

پس از تجزیه بیش از 100 صفحه از پست-مستند قوانین از مقامات ایتالیایی روبرتو Bruno می دانستم که دقیقا چه باید بکنید. او آنها را چاپ و گچ بری همه آنها را بیش از پیتزا فروشی خود را و فروشگاه بستنی همراه با یک بنر.

اما آیا قانونی است ؟

"Basta Carta!" آن را بخوانید. "به اندازه کافی کاغذ!"

"شریک زندگی من و من زندگی می کنند در یک رژیم غذایی از نان و احکام" گفت: آقای برونو که نه از سر میز خدمات اگر چه در حال حاضر اجازه از ترس در حال اجرا گرفتار از قوانین و مقررات. "یک روز آنها به ما بگویید یک چیز و روز بعد چیزی کاملا متفاوت," او گفت:.

در میان قوانین می بیند گیج کننده: مشتریان باید پوشیدن ماسک صورت در حالی که ایستاده اما نه در حالی که نشسته.

پس از آن وجود دارد نیاز—و یا آن را یک توصیه ؟ —که روغن زیتون بود در خدمت تک-استفاده از کیسه به جای بطری. "این باعث می شود من می خواهم به گریه گفت:" آقای برونو که طول می کشد افتخار در منابع محلی فوق العاده روغن زیتون.

روبرتو Bruno گچ بری صفحات پست-مستند قوانین بیش از همه خود را در پیتزا فروشی و فروشگاه بستنی با یک بنر گفت: "به اندازه کافی کاغذ!"

عکس: روبرتو Bruno

اروپا, است, بلند کردن آن مستندات اما قوانین جدید برای مبارزه با کروناویروس در حال گیج کننده اروپایی ها به این قاره می رود به یک حالت آشنا: نظارتی اوردرایو.

دولت مرکزی مقامات محلی و بهداشت-و-ایمنی تنظیم کننده می تواند همه را از خود می گویند و انجام این کار اغلب. نتیجه این است که یک درهم آمیخته از همیشه در حال تغییر قوانین است که متفاوت است از کشوری به کشور از شهر به شهر و حتی گاهی اوقات بین محله.

با پوشیدن ماسک الزامی است در برخی از مناطق از بروکسل اما نه در دیگران. شما می توانید جریمه در انتهای خیابان برای پوشیدن ماسک در حالی که مردم در پایان مقابل پرسه زدن ماسک-رایگان.

تنظیم وزن در کجا sunbathers می توانید سالن. آنها تعیین اینکه آیا مردم می توانند با خرید بستنی مخروط. اما هیچ مسئله هم زده بیشتر مقررات از آنها اروپایی ها مجاز به معاشرت با.

در انگلستان متفاوت خانواده مجاز به ترکیب, اما تنها در پارک یا باغ خصوصی.

جنسی در یک پارک لندن. انگلستان قوانین می گویند تا شش نفر هم اکنون می توانید در یک پارک یا باغ خصوصی.

عکس: اندی باران/حفاظت محیط زیست/شاتر

مقامات در اسکاتلند به مردم توصیه که باید به تصویب از طریق یک دوست برای رسیدن به این باغ به لمس هر چیزی و یا استفاده از توالت و آنها را در کارد و چنگال برای کباب کردن.

در بلژیک, مردم یک بار دیگر می تواند بازدید از خانه های یکدیگر, اما آنها به معرفی مجموعه ای از تعداد دوستان و دعوت می کنند تنها همان کسانی که مهمانان به صرف شام دوباره و دوباره. "اجتماعی حباب" قانون آن را به عنوان نامیده می شود باعث سرخوردگی در میان دوستان و بستگان که باید انتخاب کنید و با آنها در حباب خواهد شد.

بلژیک 'اجتماعی حباب' حکومت افتاد تا جفری Roucourt تلاش برای دیدن مادر خود را.

عکس: جفری Roucourt

برای سه ماه گذشته جفری Roucourt یک کارمند در بروکسل نکرده اند قادر به دیدار مادر خود را در جنوب بلژیک. در ابتدا آن را به دلیل مستند. سپس در مارس 10, بلژیک برقرار حباب محدود کردن مردم به دیدن چهار دوستان است. مادر او نمی تواند تصمیم می گیرید که از او پنج فرزند و نوه را ترک کند "بنابراین هیچ یک از ما او را دیدم و در عین حال گفت:" آقای Roucourt.

او گفت: "من نمی پیوست هر گونه حباب چون من می خواهم به نگه داشتن حباب برای مادرم."

روز دوشنبه در بلژیک tinkered با قوانین آن بالا بردن تعداد زیادی از مردم شما می توانید در حباب خود را به 10. آقای Roucourt به سرعت تصمیم گرفت دوباره با مادر و دیگر بستگان در باغ یکشنبه آینده.

"این خوب است آنها آرامش اجتماعی حباب قوانین, اما آنها هنوز هم پیچیده است," او گفت:. "شما باید به تعداد تمام زمانی که شما در حال ملاقات هر هفته است."

بلژیک مشغول پالایش قوانین دیگر نیز هست. آن را به تازگی اجازه ساکنان به خرید بروید در یک کشور همسایه—ارائه آنها می تواند نشان دهد که نزدیکترین معادل بلژیکی فروشگاه حداقل 15 کیلومتر فاصله دارد.

در شهرداری Baarle-Nassau, مرز بین بلژیک و هلند عبور می کند از طریق یک فروشگاه پوشاک است. فروشگاه در حال حاضر باید رعایت مختلف پست-مستند قوانین در طرف های مختلف. مقامات هلندی اجازه می دهد برای باز کردن مغازه ها زودتر از بلژیک ترک مغازه دار برای باز کردن نیمی از ذخیره در حالی که مسدود کردن دسترسی به قفسه های در بلژیک طرف.

بلژیک و هلند مرز تقسیم کسب و کار مانند سیلویا Reijbroek گالری.

عکس: دین Mouhtaropoulos/گتی ایماژ

دورتر در شمال دانمارک, آرام و مرز و محدودیت برای سفر شخصی در اواخر ماه مه اجازه می دهد شرکای عاشقانه از یک کشور همسایه برای بازدید ارائه شده آنها می توانید عکس و یا پیام های اثبات آنها بوده است و همراه با یک مرد دانمارکی برای شش ماه گذشته.

تظاهرات از طرفداران حفظ حریم خصوصی باعث شد که دولت به تجدید نظر در این قانون است. "اگر به شما می گویند شما هستند در ارتباط قرار داده و آن را در نوشتن است که به اندازه کافی" وزیر دادگستری نیک Haekkerup گفت دانمارکی تلویزیون.

در گرمتر جنوب اروپا یک اولویت بالا در حال ساخت ساحل امن در این تابستان. اوایل ایتالیایی طرح به قفس یا جعبه گذاردن beachgoers در پلکسی گلاس دیوار کنار گذاشته شد و پس از آن را ناشی از یک داد و بیداد. طوری بود که بیشتر جایگزین دوستدار محیط زیست ساخته شده از بامبو.

زمانی که سواحل ایتالیا بازگشایی در اواخر ماه مه, موج اجازه داده شد اما برنزه ممنوع اعلام شد. به جز در سواحل دیگر آن راه دیگری در اطراف.

ترین سواحل در حال حاضر مجاز به هر دو فعالیت است. دولت گفته مقامات محلی به شکل از چگونه برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد.

لیگوریان Riviera. ایتالیا است که به تدریج بازگشایی با قوانین.

عکس: Piaggesi/ROPI/زوما پرس

در لریکی یک شهر از نقاشی با مداد رنگی خانه در ایتالیایی Riviera شهردار لئوناردو Paoletti صرف ماه آینده با یک برنامه ریزی. قواعد ساده هستند گفت: برخی از سواحل این سایت متعلق به صاحبخانه است. برخی از آنها فقط برای مهمانان هتل. هر کس دیگری می توانید به اشتراک گذاری آنچه در سمت چپ.

همه beachgoers باید کتاب یک محل بر روی شن و ماسه جلوتر از زمان استفاده از تلفن همراه-نرم افزار تلفن.

بدون رزرو لازم است برای ساحل, سنگ, با این حال. این سنگها متعلق به تعداد محدودی از مالکان و بستگان خود را. آنها نیاز به نشان دادن کارت شناسایی خود را به اشتراک گذاری اجتماعی-امنیت اعداد و دست بیش از یک امضا اعلامیه که آنها حق نشستن بر روی صخره ها.

"که در آن ویروس است یا نه بی ربط است. آنچه مهم است این است که قوانین وجود دارد و این کار از ما شهرداران است که برای اجرای آن قوانین" آقای Paoletti گفت.

برخی از قوانین اشتباه و حتی شهردار. نگاهی به بستنی مخروط. قوانین در آنها متفاوت است به طور گسترده ای در سراسر اروپا است. بسیاری از مردم نمی دانند که آیا آنها اجازه داده یا نه.

در لریکی برخی gelato فروشندگان مواخذه شد توسط دولت مرکزی منطقه ای دفتر نمایندگی برای ارائه مخروط به جای استفاده از لیوان های کاغذی.

به اشتراک گذاری افکار خود را

اروپا باید بیش از حد بسیاری از قوانین ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

"من نمی بینم که چرا گفت:" آقای Paoletti. تا آنجا که او نگران است, بستنی می تواند در خدمت مخروط.

"در این مرحله هیچ چیز را حس می کند به من, نمی," او گفت:.

در میان تمام تنظیم چند در اروپا شکایت دارند که قانون گذاران باید آنها را به سمت چپ. "ما در حال فراموش کردن آنهایی که در طول بحران" اتحادیه برای سازماندهی مستقل کارگران جنسی نوشت: در نامه ای سرگشاده به نخست وزیر بلژیک.

روز دوشنبه در تلاش برای بازگشت به کار این اتحادیه پیشنهاد خود مجموعه ای از قوانین.

نوشتن به Margherita Stancati در margherita.stancati@wsj.com و والنتینا پاپ در valentina.pop@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب