ناتو و روسیه انعطاف پذیری ماهیچه های خود را, اما Coronavirus یک دشمن مشترک

نیروهای کانادایی در ناتو مته در لتونی در 15 آوریل. عکس: نوع داده int kalnins/ایسنا توسط جی

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 25 اردیبهشت 1399

نیروهای کانادایی در ناتو مته در لتونی در 15 آوریل.

عکس: نوع داده int kalnins/ایسنا

در ناتو افزود: اتحاد و روسیه هر دو به دنبال راه هایی به انعطاف پذیری ماهیچه های خود را نشان دهد و آنها را آماده برای عمل در حالی که همچنین افزایش هوشیاری در برابر جدید نامرئی دشمن—coronavirus بیماری همه گیر.

ایالات متحده به تازگی محدود گل سرسبد تمرین نظامی در اروپا برای جلوگیری از گسترش ویروس. اما سازمان پیمان آتلانتیک شمالی است اقدام با چند کوچکتر دریل در نزدیکی مرز خود را با روسیه که در آن تمرین دفع مهاجم. نیروی دریایی ایالات متحده در این ماه همچنین با ارسال کشتی به دریای بارنتز به روسیه و شمال شرق برای اولین بار پس از سال 1980. ایالات متحده بر اساس دوربرد و بمب افکن را انجام پروازها به مقصد اروپا در یکی دیگر از نمایش قدرت است.

روسیه برگزار می شود تمرینات خود را دارد. آن را ارسال کشتی های جنگی و هواپیماهای نظامی به سوی ناتو سرزمین اما لغو رژه نظامی برنامه ریزی شده برای جشن سالگرد 75 از پایان جنگ جهانی دوم است. مسکو نیز در تلاش برای تضعیف اتحاد با انتشار دروغ درباره coronavirus مقامات اروپایی می گویند.

"آنچه مهم است این است که بازی طولانی" سرهنگ اریک Laforest کانادا فرمانده ناتو نیروی کار در لتونی در مصاحبه ای گفت:. "ما باید آماده مبارزه در هر شرایطی است."

موشک های روسی خدمه تمرین در ماه فوریه برای یک رژه سالانه که بعدها لغو شد.

عکس: ولادیمیر اسمیرنوف/زوما پرس

نگه داشتن مبارزه با نیروهای ابتدا در طول یک بیماری همه گیر است که چالش های غیر معمول ،

ایالات متحده و ناتو و شرکای برش های کوتاه خود را مدافع-اروپا 20 ورزش در ماه مارس بود که مجموعه ای شامل 37,000 خدمات اعضا از 18 کشور اما حفظ یک سری از کوچکتر تمرینات در امتداد مرز شرقی آن با روسیه است.

برای جلوگیری از گسترش این ویروس بودند باریک پایین و درگیر چهار ناتو گردان بودند که در حال حاضر مستقر وجود دارد و پس از روسیه حمله کرد اوکراین در سال 2014. در لتونی زنده آتش ورزش در روز دوشنبه تمرین دفع یک حمله با استفاده از زره پوش و پیاده نظام است. ناتو گردان در استونی هفته گذشته در slimmed پایین سالانه مته با نیروهای بومی و محلی.

ارتش ایالات متحده روز چهارشنبه گفت که ورزش در لهستان شامل 4,000 نیروهای ایالات متحده و 2000 از لهستان در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مه را در ماه آینده

یک اسلواکیایی نبرد تانک در طول تمرینات نظامی در لتونی در مارس 8.

عکس: valda kalnina/شاتر

گردان در لتونی در اواسط ماه آوریل نیز تمرین استقرار سریع در برابر امکان حمله. شش صد نفر از گردان ساخته شده تا برخی از 1,400 سربازان از نه نفر اعضای ناتو و رهبری و کانادا در دو شیفت. فرماندهان گفت: نیروهای نظامی برای جلوگیری از ملاقات با مردم محلی است که معمولا بخشی از تمرینات از غذا خوردن در رستوران را به سوخت وسایل نقلیه است.

زندگی روزمره در اردوگاه ها نیز به اقتباس از گسترش این بیماری همه گیر. خدمات اعضای نشستن دو متر یا 6.5 پا از هم جدا در وعده های غذایی و تلو تلو خوردن بازديد به ورزشگاه. برخی از 60 نفر از اعضای واحد ضد عفونی کردن سطوح و دستگیره درب هر دو ساعت.

این اقدامات منعکس کننده افزایش احتیاط در سراسر اتحاد به ویژه پس از گسترش عفونت در یو اس اس تئودور روزولت و ناو هواپیمابر شارل دوگل. قایقرانی جدید انگلستان ناو هواپیمابر به دریای محاکمه شد, تاخیر چند روز در هفته گذشته اجازه می دهد تا برای تمام خدمه به آزمایش می شود برای coronavirus.

مسکو نیروهای مسلح نیز برگزار می شود تمرینات با وجود همه گیر با هزاران نفر از نیروهای نظامی مستقر پس مارس در تمرینات. آنها شامل یک و در غرب آن پهلو مربوط به نیروهای تعیین شده برای مبارزه با, اتمی, سلاح های شیمیایی و بیولوژیکی. ماه گذشته نیروهای تاسیس 800 نفر در اردوگاه کمتر از 100 مایل از استونی.

یک لندینگ کرافت در طول یک تمرین نظامی در ماه گذشته در کالینینگراد محاصره در دریای بالتیک.

عکس: ناوگان بالتیک دفتر مطبوعات/زوما پرس

همه گیر نیز در روسیه ارائه فرصت های تازه برای تست اتحاد ناتو و مقامات اروپایی می گویند.

انگلستان در ماه مارس گفت که آن را فرستاده بود کشتی به سایه هفت روسی عروق است که نزدیک شدن به انگلیسی, آب, در نیروی دریایی سلطنتی به نام "غیر منتظره سطوح بالایی از فعالیت در کانال انگلیسی و دریای شمال."

ناتو هواپیماهای نیز ره روسی هواپیمای نظامی به عنوان آنها با نزدیک شدن به حریم هوایی متفقین. مقامات اروپایی می گویند پیشتاز شبیه تلاش برای تست آمادگی ناتو ارتش در طول زمان بحران.

وزارت دفاع روسیه نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

برای آن بخش از نیروی دریایی ایالات متحده فرستاده چهار کشتی به دریای بارنتز در قطب شمال در کنار یکی از انگلستان Royal Navy, on May 4. این عملیات ها که با هدف "دفاع از آزادی ناوبری و نشان می دهد ادغام بدون درز در میان متحدان" نیروی دریایی آمریکا در بیانیه ای گفت.

"در این زمان به چالش کشیدن آن است مهم تر از همیشه است که ما به حفظ ما بنوازند عملیات در سراسر اروپا تئاتر در حالی که مصرف محتاطانه اقدامات برای حفاظت از سلامت نیروی ما" گفت: میلر ، لیزا Franchetti فرمانده ناوگان ششم ایالات متحده.

نیروی هوایی ایالات متحده با ارسال چندین دوربرد و بمب افکن ها در پرواز به اروپا و از جمله بالتیک در هفته گذشته به قطار با متحدان. "بمب افکن استراتژیک کمک به ثبات در تئاتر اروپا با ارسال یک روشن بازدارندگی پیام را به هر بالقوه دشمن" نیروی هوایی آمریکا در بیانیه ای گفت.

یکی دیگر از دشواری مواجه ناتو روسیه را به تلاش برای انتخاب در اوراق قرضه از اتحاد اروپا, مقامات گفت.

دولت روسیه کنترل رسانه ها گسترش ادعا می کند که مدافع-اروپا 20 ورزش را گسترش عفونت کرونا ويروسی به کشورهای بالتیک. مقامات اروپایی همچنین گفت: یک لیتوانیایی اخبار سایت هک شد و یک بی اساس داستان نوشته شده است که آمریکا یک افسر در این کشور مبتلا به ویروس است. ناتو گفت: نامه جعلی بود و همچنین ارسال به لیتوانی را وزیر دفاع این ماه گفت که نیروهای ناتو بودند بیرون کشیدن از کشور است.

در لتونی یک مقاله به نظر می رسد در زبان روسی سایت و سپس به زبان انگلیسی یکی در اواخر مارس ادعا 21 نفر از اعضای محلی ناتو گردان زده شده بود توسط ویروس. Lats وزارت دفاع و سرهنگ Laforest آن را به نام دروغ. وزارت در آن زمان گفت: چهار نفر از سربازان متفقین در سراسر این کشور به حال گرفتار این ویروس.

روسیه در ماه مارس با ارسال ارتش کامیون به ارائه کمک های پزشکی به زده ایتالیا و عضو موسس ناتو در آنچه که مقامات اروپایی گفت شبیه یک حرکت به تضعیف داد.

ناتو به زودی چرخش به عمل با کمک در ماموریت های خود را ارسال هواپیما برای حمل و نقل تجهیزات پزشکی به ایران ، آلمان تخلیه بیمار برخی از ایتالیایی ها برای درمان در بیمارستان آلمان; لهستان در اواخر ماه آوریل با ارسال یک تیم از هشت پزشکان به شیکاگو; و ترکیه به تازگی اعزام حمل و نقل تجهیزات پزشکی به آمریکا

اسپانیایی سربازان در مانور ناتو در لتونی در مارس 8.

عکس: valda kalnina/شاتر

مسکو اگر چه ممکن است مشکل دیگری به رقابت با: چگونه برای ادامه آن شش ماهه نظامی پیش نویس بدون گسترش عفونت بیشتر است.

برخی 135,000 سربازان در حال انتظار برای القاء شد به نیروهای مسلح روسیه بیش از دو هفته آینده.

آندره Kurochkin معاون رئیس کمیته از سربازان و مادران که به نظر می رسد پس از سربازان منافع و گفت که در حالی که وزارت دفاع شمارش coronavirus عفونت در میان 874 نیروهای نظامی و 779 دانشجویان تعدادی از عفونت شد به احتمال بسیار بالاتر است.

"وجود دارد صدها نفر از سربازان و دانشجویان دروغ گفتن در بیمارستان با تب و هیچ کس در حال انجام هر آزمون بر روی آنها را برای دیدن آنچه که آنها بیمار با" او گفت:.

سربازان حقوق کمیته انتقاد کرده است نظامی را در پاسخ به کروناویروس اما آقای Kurochkin گفت: پیش نویس این اتفاق می افتاد دیر یا زود.

"پیش نویس یک ضرورت است برای توانایی های دفاعی این کشور آن را یک ضرورت استراتژیک" او گفت:.

نوشتن به جیمز Marson در james.marson@wsj.com و توماس بیشه در thomas.grove@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de