NBA در مورد بازی, همه بازی ها در دیزنی پیچیده در فلوریدا

NBA است که در مذاکرات با شرکت والت دیزنی در سایت تک سناریو برای از سرگیری بازی در فلوریدای مرکزی در اواخر ژوئی

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 3 خرداد 1399

NBA است که در مذاکرات با شرکت والت دیزنی در سایت تک سناریو برای از سرگیری بازی در فلوریدای مرکزی در اواخر ژوئیه روشن ترین نشانه در عین حال که لیگ معتقد است که این فصل می تواند همچنان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط نیز بخشی از مذاکرات با دیزنی. بازی برگزار خواهد شد در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی عظیم دانشگاه در دیزنی ملک در نزدیکی اورلاندو.

NBA سخنگوی مایک باس گفت مکالمات هنوز "اکتشافی" و این سایت می تواند مورد استفاده قرار گیرد نه تنها برای بازی بلکه برای شیوه و مسکن به عنوان به خوبی.

"اولویت ما همچنان به سلامت و ایمنی از همه درگیر و ما در حال کار با کارشناسان بهداشت عمومی و مقامات دولتی در جامع مجموعه ای از دستورالعمل ها را به اطمینان حاصل شود که مناسب پروتکل های پزشکی و حمایت در محل هستند" باس گفت:.

به ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی یک 255 هکتار پردیس با چندین عرصه است که می تواند میزبان بازی ها به طور همزمان شده است و خانه را به, در میان چیزهای دیگر, جونیور, NBA, مسابقات قهرمانی جهان در سال های اخیر است. ESPN در درجه اول متعلق به دیزنی یکی از NBA پخش شرکای.

>> ستاره سابق NBA Patrick Ewing است coronavirus

فضا را نمی توان یک موضوع حتی اگر لیگ برتر فوتبال — که آن هم در ایران به سر فصل آن در دیزنی — است که وجود دارد در همان زمان به عنوان NBA. کل دیزنی پیچیده است که حدود 40 کیلومتر مربع با حدود 24,000 اتاق های هتل تحت مالکیت یا اداره توسط دیزنی در محوطه دانشگاه.

NBA خود را به حالت تعلیق نجومی مارس 11, تبدیل شدن به اولین در ایالات متحده عمده pro لیگ برای انجام این کار پس از آن شناخته شده است که همه ستاره مرکز رودی Gobert از یوتا جاز آزمایش مثبت برای COVID-19. لیست بازیکنان NBA که شناخته شده بودند به تست مثبت و در نهایت رشد به 10 — و نه همه شناسایی شدند — و کمیسر آدم نقره گفت: در ماه گذشته که واقعی کل بود و حتی بالاتر است.

اما این لیگ کار کرده است در بی شماری بازگشت-به-بازی, سناریو برای چند هفته همه با این نکته که تست خواهد بود بخشی جدایی ناپذیر از هر گونه از سرگیری این فصل است. تیم شده اند مجاز به استقبال بازیکنان به امکانات آموزش به صورت داوطلبانه جلسات پس از 8 مارس و بیش از نیمی از لیگ را franchises گرفته اند استفاده از این فرصت است.

گام های بعدی به احتمال زیاد شامل شل شدن محدودیت برای کسانی که داوطلبانه تمرینات — بیش از چهار بازیکن در حال حاضر مجاز در داخل هر مرکز در یک زمان — و سپس یک برنامه برای زمانی که اردوگاه های آموزشی می تواند باز. اگر لیگ برنامه به ادامه بازی در اواخر ماه جولای و پس از آن اردوگاه ها امکان پذیر می تواند باز در اطراف شروع آن ماه است.

" بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن