NCAA تصویب QB J. T. Daniels' واجد شرایط در گرجستان

آتن — J. T. Daniels اعطا شد فوری واجد شرایط بودن توسط NCAA در دوشنبه, تبدیل گرما شکاف در گرجستان کارفرمایی رق

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 23 تیر 1399

دانیلز سابق استارت در USC که منتقل شده به UGA در تابستان امسال اعلام کرد که از طریق رسانه های اجتماعی است که NCAA خود را تایید ویژه-شرایط چشم پوشی و بنابراین او خواهد بود واجد شرایط برای بازی the Bulldogs حق دور.


 

که قطعا می افزاید: یک لایه از فتنه به کمپ پیش فصل اگر و هنگامی که آن شروع می شود. پس از از دست دادن تاریخ و جیک اساسی به پیش نویس NFL, the Bulldogs برنده قرعه کشی به زمین سابق ویک فارست استارت جیمی نیومن به عنوان یک فارغ التحصیل انتقال. 6-پا-4, 230 پوند نیومن در نظر گرفته شده است مجازی قفل را بیش از کارفرمایی بوده است.

اما دانیلز می تواند چیزی برای گفتن در مورد آن است. سابق 5 ستاره استخدام چشم انداز از مادر Dei بالا در کالیفرنیا Daniels آغاز شده به عنوان یک دانشجوی سال اول در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی. او در شروع فصل گذشته به عنوان تروجان ها' استارت اما از دست داده بود به پایان فصل مصدومیت زانو در نیمه دوم فصل بازکن. دانیلز در نظر گرفته شد, شماره 2 کارفرمایی برای USC بهار که هرگز آغاز شده است.

دانیلز است که هنوز دوره نقاهت بعد از عمل جراحی بازسازی ACL. اما اکنون 10 ماه است که توانبخشی او پاک شد برای بسیاری از کار فیزیکی و به احتمال زیاد محدود خواهد شد از تماس تنها در فصل اردوگاه باید آن را در ماه آگوست شروع.

مربی کربی هوشمند همچنان به تاکید است که گرجستان کارفرمایی موقعیت باقی می ماند تا برای grabs خواهد شد و تصمیم گرفت از طریق رقابت است. در علاوه بر این به دانیلز و Newman, the Bulldogs باید junior Stetson بنت اشتباه اول D'Wan Mathis, دانشجوی سال اول کارسون بک و حداقل سه دعوت پیاده روی فایرفاکس به رقابت هم کارفرمایی.

6-پا-3, 209-پوند دانیلز در نظر گرفته شد شماره 3 کارفرمایی چشم انداز در کشور در سال 2019 کلاس. اما او طبقهبندی و فارغ التحصیل از دبیرستان اولیه و ثبت نام در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در ماه ژوئن سال 2018 است.

با تروجان ها Daniels دوم شد USC دانشجوی سال اول کارفرمایی برای شروع یک فصل, درب بازکن, پیوستن مت Barkley. در سال 2018 او شروع به 11 بازی (همه اما یکی به دلیل ضربه مغزی) و تکمیل 216 363 عبور (59.5 درصد) و در 2,672 متری با 14 touchdowns و 10 interceptions.

دانیلز تکمیل 15 از 17 پاس در نیمه اول برابر فرزنو امور خارجه در سال گذشته بازکن قبل از آسیب دیدگی است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب