تیم NFL مورد نیاز خواهد بود به عفونت واکنش کارکنان

NFL دارای مجموعه ای از پروتکل های برای بازگشایی تیم امکانات و گفت: 32 تیم به آنها را در محل توسط مه 15. در یک

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 18 اردیبهشت 1399

NFL دارای مجموعه ای از پروتکل های برای بازگشایی تیم امکانات و گفت: 32 تیم به آنها را در محل توسط مه 15.

در یک یادداشت ارسال شده توسط کمیسر راجر Goodell به دست آمده و جمعه شب توسط آسوشیتد پرس چند مرحله از پروتکل گذاشته شد. مرحله اول برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس را شامل تعداد محدودی از عدم پخش پرسنل در ابتدا 50 درصد از عدم پخش کارکنان (به تعداد 75) در هر روز تنها بودن تایید می شود در تاسیسات. اما مقررات ایالتی یا محلی می تواند نیاز به تعداد کمتر.

فرد باشگاه تصمیم خواهد گرفت که کارکنان می تواند بازگشت به تسهیلات و هنگامی امکانات بازگشایی شده است. هیچ بازیکن مجاز خواهد بود در این مرکز به جز برای ادامه درمان و توانبخشی برای صدمات است که جریان بود که امکانات دستور داده شد بسته در اواخر ماه مارس توسط Goodell.

"در حالی که این پروتکل شده اند با دقت توسعه یافته و منعکس کننده بهترین شیوه" Goodell نوشت: "آنها همچنین می توانند اقتباس و تکمیل شده برای اطمینان از انطباق با هر ایالتی و محلی بهداشت عمومی مورد نیاز است."

Goodell اشاره کرد که لیگ به طور فعال در مرحله بعدی بازگشایی خواهد شد که شامل هر دو بیشتر کارکنان و بازیکنان. او گفت: اتحادیه بازیکنان نیز در حال مشورت در این مرحله است. آن پروتکل هنوز به طور کامل توسعه یافته است.

>> Undrafted rookies به دنبال لکه های شاهین' فهرست

دکتر آلن آستانه NFL پزشکی, مدیر صحبت خواهد شد با هر تیم پزشک و کنترل عفونت افسر به بحث در مورد پیاده سازی و جنبه های پزشکی از پروتکل.

گام به گام مورد نیاز عبارتند از:

--محلی و دولت باید رضایت به بازگشایی.

--این تیم باید در اجرای تمامی دستورالعمل های عملیاتی تعیین شده توسط سازمان لیگ برای به حداقل رساندن خطر انتقال ویروس در میان کارکنان.

- هر باشگاه باید به دست آوردن مقدار کافی از لوازم مورد نیاز تجویز شده توسط لیگ.

- یک عفونت پاسخ تیم با یک برنامه نوشته شده به صورت تازه تشخیص داده شده coronavirus موارد است.

--یک کنترل عفونت مامور به نظارت بر تمام جنبه های پیاده سازی دستورالعمل های ذکر شده.

- هر کارمند که بازگشت به کار در این باشگاه دریافت تسهیلات باید COVID-19 ایمنی و بهداشت آموزش قبل از استفاده از تسهیلات و موافق به گزارش سلامت اطلاعات به ICO.

—پاسخ تیم باید متشکل از یک پزشک محلی با تخصص های مشترک بیماری های عفونی اصول; تیم پزشک می تواند پر کردن آن نقش دارد. همچنین در پاسخ تیم خواهد بود که کنترل عفونت افسر این تیم سر مربی ورزشی; تیم پزشک اگر او یا او نه خدمت به عنوان پزشک محلی است; مدیر منابع انسانی; تیم رئیس امنیت آن بهداشت روان پزشک یا کسی که با معادل تخصص باليني و عضو باشگاه عملیات کارکنان از جمله مدیر مرکز.

" بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.



tinyurlu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن