پاکستان مقامات زمین 150 خلبانان با مجوز جعلی

خبری که خلبانان به دست آمده بود مجوز متقلبانه آمد دوشنبه به پاکستان اعلام کرد که نتایج اولیه از بررسی

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 6 تیر 1399

خبری که خلبانان به دست آمده بود مجوز متقلبانه آمد دوشنبه به پاکستان اعلام کرد که نتایج اولیه از بررسی مارس 22 تصادف از خطوط هوایی بین المللی پاکستان پرواز داخلی در کراچی که به کشته شدن 97 مسافر و خدمه.

عکس: فرید خان/آسوشیتد پرس

اسلام آباد, پاکستان, پاکستان, شرکت هواپیمایی ملی اینجا را مبتنی 150 از آن خلبانان پنج شنبه پس از دولت گفت: نزدیک به یک سوم از این کشور خلبانان به دست آمده خود را پرواز مجوز متقلبانه.

پاکستان حمل و نقل هوایی وزیر غلام سرور خان در چهار شنبه گفت که 262 پاکستان خلبانان تا به حال جعلی امتحانات خود را دریافت خلبان مجوز گرفتن دیگران به نشستن برای امتحانات خود را و از طریق دیگر سوء استفاده از فرآیند صدور مجوز. متهم خلبانان کار کرده و بین المللی پاکستان, خطوط هوایی خصوصی داخلی پاکستان حمل و برخی از خارجی برای شرکت های هواپیمایی گفت, اعلام نتایج تحقیق و تفحص است.

نام این خلبانان نبودند منتشر خروج از سردرگمی در صنعت. این روشن نیست که در آن کسانی که 112 از آنها کار نمی کند در PIA شاغل هستند. یک مقام وزارت حمل و نقل هوایی گفت: آنها در روند اطلاع رسانی ملی و خارجی تنظیم کننده در کشورهایی که در آن خلبانان تصور می شد به کار اگر چه او کاهش یافته است به می گویند که کشورها به طور خاص.

خطوط هوایی بین المللی پاکستان نوشت: پاکستان در حمل و نقل هوایی تنظیم شنبه درخواست به صورت رسمی تایید هویت از این خلبانان. شرکت هواپیمایی معتقد است که 150 از آن خلبانان تلقی شده توسط تنظیم کننده به مشکوک اعتبار و متوقف شده است کسانی که مشکوک از پرواز تا زمانی که شرکت هواپیمایی دریافت لیست رسمی از کسانی که متهم به شرکت هواپیمایی, مقامات گفت.

"این یک نگرانی برای ما به عنوان بسیاری از این 150 خلبانان باید پرواز PIA هواپیما که نمی توان اجازه داد پس از افشای جعلی/مشکوک مجوز کلاهبرداری" PIA را اجرایی ارشد ملک نوشت: روز شنبه به سازمان هواپیمایی کشوری.

خبری که خلبانان به دست آمده بود مجوز متقلبانه آمد دوشنبه به پاکستان اعلام کرد که نتایج اولیه از بررسی مارس 22 تصادف از خطوط هوایی بین المللی پاکستان پرواز داخلی در کراچی که به کشته شدن 97 مسافر و خدمه. خلبان که در پرواز ساخته شده بود اشتباهات اساسی پروب در بر داشت از جمله یک فرود رویکرد بود که خیلی سریع و تند و او سعی به فرود بدون چرخ خود را گسترش داد. هیچ شواهدی پیدا شد که خلبان این پرواز بود متقلبانه به دست آمده اعتبار.

خطوط هوایی بین المللی پاکستان مبتنی 150 از آن خلبانان پنج شنبه پس از دولت گفت: نزدیک به یک سوم از این کشور خلبانان به دست آمده خود را پرواز مجوز متقلبانه.

عکس: ناشناس/آسوشیتد پرس

دولت گفت که آن را تا به حال در نظر گرفته شده در تلاش برای خصوصی PIA اما تا به حال تصمیم به اصلاح هواپیمایی به جای.

جداگانه رسیدگی به خلبان اعتبار آغاز شد و در سال 2018 هنگامی که یک هواپیما PIA نابود شد و پس از آن skidded کردن باند فرود در حالی که در دور دست غربی شهر Panjur. که خلبان تا به حال نیز اشتباهات ابتدایی و زمانی که هواپیمایی بررسی صلاحیت های خود را به آنها یافت می شود. هواپیمایی به اطلاع دولت آغاز شده است که رسیدگی به صحت تمام امتحانات گرفته شده برای مجوز. این نتیجه است که پرس و جو که اعلام شد این هفته.

از دست دادن بیش از یک سوم از آن خلبانان را به شدت مختل PIA خدمات هواپیمایی, مقامات گفت. حامل است وظیفه دولت برای بازگرداندن ده ها هزار پاکستانی رشته در خارج از کشور به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

خلیج فارس در سازمان هواپیمایی کشوری است که مسئول برای تصویب مجوز برای خلبانان عامل در منطقه آگاه است از پتانسیل مسئله و بررسی امکان سنجی جایزه به خلبانان با مجوز از پاکستان بیش از دو سال گذشته با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع است. همه به نظر می رسد باید به دست آورد و مجوز خود را مشروع فرد گفت.

مربوط تصویری

ایرباس A320 هواپیما توسط خطوط هوایی بین المللی پاکستان سقوط کرد آن را به عنوان نزدیک فرودگاه کراچی در اواخر ماه مه. حداقل دو مسافر جان سالم به سقوط. عکس: Shahzaib Akber/شاتر

تنظیم کننده صحبت خواهد شد بیشتر به مقامات پاکستانی و می تواند در بررسی خلبانان که پیوست دیگر به عقب, فرد گفت.

خارجی خلبان مجوزها می توان به مجوز که معتبر هستند در کشورهای خلیج فارس در سازمان هواپیمایی کشوری است نظارت پس از ارائه خارجی صلاحیت اسناد و مدارک و انجام یک مهارت های آزمون در یک شبیه ساز گفت: یک شرکت هواپیمایی عامل در منطقه است.

اتحادیه اروپا در ایمنی حمل و نقل هوایی آژانس آگاه است "جدی" اتهامات است و با انجام یک بررسی به این موضوع یک سخنگوی این سازمان گفت: کاهش به نظر بیشتر است.

یک مقام رسمی با ترکیه هوانوردی شناخته شده به عنوان SHGM تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

حمل و نقل هوایی گفت: برخی از خلبانان کار ممکن است حامل داخلی در پاکستان است.

راحیل احمد معاون مدیر عامل هوا, آبی, خصوصی داخلی پاکستان حامل گفت: این شرکت در حال حاضر بررسی اعتبار آن خلبانان و هیچ زمان خلبانان تا به حال گمان مدارک. او گفت که بیش از یک سال پیش شرکت هواپیمایی پیدا کرده بود و اخراج دو جمله خلبانان.

بی سر و صدا, هوا, دوم, داخلی, حامل, نمی, پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

دیوان عالی کشور روز شنبه به نام سر PIA هوایی آبی و بی سر و صدا هوایی و همچنین حمل و نقل هوایی عمران مقامات به نظر می رسد قبل از دادگاه به ارائه اطلاعات در مورد جعلی مجوز شماره.

"برای قرار دادن جان مسافران در خطر است, جنایی" گفت: رئیس دادگستری گلزار احمد.

ملک طارق علی رئیس سابق پاکستان پرواز مهندسین انجمن ملی گفت که مشکلات در این کشور صنعت حمل و نقل هوایی رفت و بسیار گسترده تر از جعلی خلبانان و استاندارد هم پاشیده بود پس از 1980s—همراه با بسیاری از نهادهای کشور. ملی هواپیمایی و تنظیم کننده متحمل شده بود از سیاسی دخالت cronyism در استخدام و فساد او گفت:.

او گفت: مشکوک امتحانات انجام شد توسط تنظیم کننده های هوایی که پس از آن صادر خلبان مجوز.

"مشکل در اینجا است که با این کا به مرجع صدور مجوز. آنها نیاز به مجموعه ای از خانه های خود را در نظم بیش از حد" گفت: آقای علی.

یک سخنگوی کا نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

نوشتن به سعید شاه در saeed.shah@wsj.com و بنیامین کاتز در ben.katz@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de