کشورهای فقیر کاهش وزن مستندات با افزایش Coronavirus موارد

توسط دیوید Luhnow نزدیک دیوید Luhnow بیوگرافی @davidluhnow david.luhnow@wsj.com در مکزیکو سیت

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 6 خرداد 1399

کارخانه ماشین شروع به بالا در برزیل و مکزیک. آموزش سرویس راه اندازی مجدد سراسر هند است. شرکت های استخراج معدن در حال بازگشایی در پرو.

بزرگترین کشورهای در حال توسعه به دنبال اخیر اقدامات آمریکا و اروپا برای کاهش محدودیت ها با هدف کاهش رشد بیماری همه گیر کوروناویروس به منظور یدکی بیشتر درد به خود را کتک اقتصاد.

وجود دارد, اما یک تفاوت مهم: کشورهای فقیر در حال شروع به بازگشایی در حالی که عفونت های جدید و مرگ و میر در حال رشد به جای کاهش. کارشناسان بهداشتی می گویند زمان بندی خطرات مواد منفجره در افزایش مرگ و میر در شلوغ محله های فقیرنشین در سراسر جهان در حال توسعه.

"تعداد زیادی از مردم که می تواند در نهایت می میرند در مکان هایی مانند برزیل و بقیه از آمریکای جنوبی می تواند به مراتب بیش از آنچه ما می بینیم در آمریکا گفت:" پیتر hotez را بازتوییت کرد رئیس مدرسه ملی گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور.

در حال حاضر روزانه مرگ عوارض در حال افزایش در سراسر جهان در حال توسعه و در برخی موارد در حال حاضر رقیب بدترین روز همه گیر در اروپا است. برزیل در این هفته پیوست, آمریکا به عنوان تنها کشور که در آن بیش از 1000 نفر به طور منظم در حال مرگ در هر روز از این بیماری همه گیر. مکزیک در حال حاضر در رتبه سوم در شمارش روزانه مرگ و میر پس از آمریکا و برزیل و جلوتر از انگلستان

در حال حاضر وجود دارد به عنوان بسیاری از مردم در حال مرگ در برزیل به عنوان وجود دارد در ایتالیا در اوج است که کشور را از عفونت. در اینجا شلوغ پله برقی در سائو پائولو, برزیل, در مارس 19.

عکس: Fotorua/NurPhoto/زوما پرس

زمانی که صحنه های از ایتالیا به سر می برند بیمارستان در اواخر ماه مارس مخابره شد در سراسر جهان مبهوت دولت ها در کشورهای فقیر شروع به نگرانی در مورد خود آمادگی بیمارستان ها و دستور داد stay-at-home اقدامات و گام های دیگر به سرعت گسترش جدید کروناویروس.

این مراحل که برای بسیاری از ملل در مرحله قبل در این بیماری همه گیر از اروپا یا آمریکا اجازه داد تا برخی از دولت ها به ساحل تا ظرفیت خود را برای درمان بیمار و تست ویروس و آهسته گسترش بسیار مسری پاتوژن.

که متقاعد برخی از جمله رئیس جمهور از برزیل به مکزیک به تانزانیا که همه گیر ترس پر از شکوفه شد. در اواخر ماه آوریل در مکزیک است رئیس جمهور کشور گفت: تا به حال رام ویروس.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری می گوید: اقتصاد نباید شروع به بازگشایی تا زمانی که یک کاهش کلی موارد و یا مثبت آزمون بیش از یک دوره 14 روزه. کشورهای اروپایی و بسیاری از ایالات متحده آمریکا نشان داد پایدار کاهش قبل از بازگشایی.

تمام عیار در جهان در حال توسعه اما تدابیر مهار نشده معکوس این بیماری همه گیر است اما صرفا کاهش سرعت رشد. و به عنوان کشور آماده شدن برای باز کردن این ویروس رشد کرده است به یک نقطه که در آن تهدید به پایمال کردن جمعیت خود را.

در پرو ساکنان به طور فزاینده ای در هجوم stay-at-home سفارشات. در اینجا به جای مانده از یک مشکوک Covid-19 قربانی انجام شده به یک نعش کش در حومه لیما, پرو, on May 8.

عکس: رودریگو Abd/آسوشیتد پرس

هنوز دولت استدلال می کنند که بسیاری از مردم به خصوص برآورد 1.6 میلیارد دلار در سراسر جهان است که زحمت در بخش غیررسمی رنج می برند و بیشتر از مهار اقدامات از از ویروس خود را. صدها میلیون نفر از مردم شغل خود را از دست و نرخ فقر در سراسر جهان در حال افزایش هستند.

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید کشورهای در حال توسعه بیشتر حرکت به آرامی به سهولت اجتماعی-فاصله محدودیت ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

"ما به تمام حالات از جمله کل مستند اما صادقانه بگویم ما نمی توانیم آن را" مصر وزیر اطلاعات اسامه Heikal گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی هفته گذشته است.

پاکستان دادگاه عالی در هفته گذشته دستور داد تمام فروشگاه های مجاز به باز کردن از جمله مراکز خرید در پایتخت کراچی با این استدلال که دولت با تمرکز بیش از حد بر توقف گسترش این بیماری همه گیر.

در حالی که رهبران کشورهای ثروتمند چهره شبیه تجارت آف معضل برای رهبران در کشورهای در حال توسعه به خصوص stark: در هر هفته است که بازگشایی به تعویق افتاد باعث بیشتر شدن فقر و افزایش احتمال ناآرامی های اجتماعی و خشونت است. اما بازگشایی بیش از حد به زودی ممکن است باعث شیوع بیماری های جدید.

پاکستان دادگاه عالی دستور داد تمام فروشگاه های مجاز به باز کردن از جمله مراکز خرید در پایتخت کراچی. اینجا مردم راه رفتن را از طریق یک ضد عفونی دروازه قبل از ورود به یک مرکز خرید در کراچی, مارس 19.

عکس: shahzaib akber/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

هفته گذشته صدها نفر از مردم در اعتراض به کمبود مواد غذایی در سانتیاگو فقیر El Bosque محله برخورد با شیلی نظامی پلیس است. روز چهارشنبه مردم اعتراض در سانتیاگو لا پینتنا منطقه, برگزاری تابلوهای "منلیچ قاتل" با اشاره به وزیر بهداشت Jaime منلیچ.

در لبنان, وقوع چند انفجار پیاپی در ماه گذشته با تظاهرکنندگان تنظیم آتش به بانک ها تخلیه خشم در مورد این کشور در تنگه وخیم اقتصادی است.

در لیما پرو که در آن دو ماه مستند را ترک کرده است بیش از یک میلیون نفر بیکار ساکنان به طور فزاینده ای در هجوم stay-at-home سفارشات. شلوغ بازار را تبدیل به یک مرکز برای گسترش ویروس.

تظاهرکنندگان در درگیری با پلیس در اعتراض و خواستار کمک های غذایی در سانتیاگو, شیلی, مارس 18.

عکس: Esteban فلیکس/آسوشیتد پرس

در مکزیکو سیتی برخی از خانه ها در فقیر حومه ایکستاپالوکا قرار داده اند تا نشانه بعدی به خانه های خود را: "در خانه اما بدون غذا." Gregorio Tapia 35 ساله کارگر ساختمانی که از دست رفته کار خود را در پایان ماه مارس می گوید: او همسر و سه فرزند هستند با کمک از دوستان و بستگان.

"ما شده اند به خوردن سبزیجات و برنج و گلابی خاردار. من لازم نیست به اندازه کافی برای خرید شیر و تخم مرغ و یا گوشت و گفت:" آقای Tapia.

این عمل تعادل دولت در حال تلاش برای حمله به روشن است در نیجریه پرجمعیت ترین کشور آفریقا. وجود دارد دولت شروع به استراحت پنج هفته مستند حتی به عنوان موارد افزایش است. فروشگاه ها و بازارهای در خیابان های پایتخت آبوجا و لاگوس و آفریقا و بزرگترین شهر با جمعیت بیش از 20 میلیون شلوغ هستند دوباره.

Adedoyin Adeyemi که صاحب یک بوتیک لباس در ابوجا گفت که اگر دولت نمی سهولت مستند کسب و کار خود را خورده در هفته.

"البته من می ترسم اما من نیاز به پول برای زنده ماندن او گفت:" از طریق یک ماسک صورت.

مردم منتظر به نمونه های گرفته شده از سلامت کارگران تست جدید کروناویروس در ابوجا, نیجریه, مارس 15.

عکس: کلا sulaimon/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

عمومی-مقامات بهداشت و پزشکان می گویند یک کنترل نشده بازگشایی می تواند جرقه یک فاجعه افزایش موارد جدید و مرگ و میر وادار کردن دولت به از سرگیری مستندات و ایجاد اقتصادی بیشتر درد.

"مستند شد و هرگز قرار است به طور دائم از آن قرار بود برای خرید شما زمان به آماده شدن برای انجام تست توده و به اندازه کافی فضای بیمارستان آماده" گفت: Carlos del Rio, متخصص اپیدمیولوژی در اموری واکسن مرکز در آتلانتا.

بیشتر در کاهش Coronavirus محدودیت

  • متحده را قبول ندارند چگونه برای تعیین زمانی که آن را بی خطر است برای بازگشایی (21 مه)
  • اندازه گیری سختگیری خود را مستند: دانشگاه جوش آن را به یکی از شماره (May 23)
  • پایان Coronavirus مستندات بدون چگونه به راهنمای (May 14)

اما بسیاری از کشورهای فقیر در حال انجام کمی تست محدود کردن توانایی خود را به محل جدید در نقاط داغ از عفونت به عنوان اقتصاد خود را بازگشایی شده است. مکزیک گفت: آن را نمی خواهد انجام تست توده و یا تماس با ردیابی ابزار مورد استفاده توسط کره جنوبی و آلمان است. نیجریه انجام داده است 34,000 آزمون در یک کشور از 200 میلیون نفر است.

"بسیاری از کشورها نیست و آماده شده است. چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ من شما را به دو کلمه: مرگ و درد و رنج" گفت: آقای دلم ریو.

در شمال نیجریه در شهر کانو gravediggers در حال اجرا از فضا. Salisu موسی می گوید: بسیاری از اجساد در حال ورود هر روز که او دفن بدن در فضاهای کوچک بین گورهای موجود در کانو را Dandolo قبرستان.

"برخی از خانواده هایی که از دست داده اند و بسیاری از مردم به خاک سپرده شد با هم در یک گور," او گفت:, و اضافه کرد که او رفته از دفن سه نفر در روز به حدود 45. "ما همه خسته و بسیاری از ما بیمار افتاده اند. آن چیزی است که ما هرگز قبل از دیده می شود."

یک کارمند كشتن صلیب عیسی در یک مراسم تشییع جنازه در شهر مکزیک در آوریل 11.

عکس: ادگارد garrido/ایسنا

یکی از دلایلی که بسیاری از کشورها را به خطر می اندازند بازگشایی این است که برای برخی از این گسترش نه معلوم بود به عنوان بد به عنوان پیش بینی کرد. آفریقای جنوبی با جمعیت 57 میلیون دیده است 429 تایید مرگ از Covid-19 یکشنبه و کلمبیا 705 مرگ و میر در مقایسه با 98,000 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

عدم تست می تواند یک دلیل. هنوز تعداد پایین به اعتماد به برخی از سیاست گذاران و رهبران.

"ما به خوبی انجام می دهند چرا که ما رام این بیماری همه گیر" رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador گفت: در آوریل 26. "به جای آن به سرعت در حال رشد مانند آن را در بسیاری از نقاط جهان در اینجا رشد کرده است بیشتر شده است و افقی که به ما اجازه خودمان را آماده کنیم."

از آن زمان به بعد تعداد موارد و مرگ و میر در مکزیک چهار برابر شده است. مکزیک برنامه اجازه می دهد تا برخی از 300 شهر در سراسر کشور برای بازگشایی در تاریخ 1 ژوئن.

یک کارگر بهداشت در Covid-19 منطقه یک بیمارستان در Atizapan, مکزیک, on May 22.

عکس: پدرو پردو/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

هند تحمیل سخت در سراسر کشور مستند که آهسته گسترش ویروس. برخی از مراحل آن شامل توقف قطار خدمات است که مانع از دهها میلیون نفر از کارگران که در بخش های مختلف از کشور از بازگشت به زادگاه خود.

اما حتی پس از آن این ویروس همچنان به تاخت و تاز. کشور را به سطح متوسط از موارد جدید در حال حاضر در صدر 6000 نفر در روز و روزانه مرگ و میر در حال بالا رفتن است. مقدار رو به رشد تلفات در بمبئی که در آن چهار نفر به 10 نفر زندگی می کنند در محکم بسته بندی شده در محله های فقیرنشین.

در Dharavi محله برجسته در سال 2008 فیلم میلیونر زاغه نشین, تنها در حدود یک پنجم از خانواده خود را در توالت با بقیه جمعیت های 225 امکانات عمومی گفت: Vasant S. Nakashe یک رهبر جامعه و ساکن Dharavi.

کارگران مهاجر خط به هیئت مدیره اتوبوس در Dharavi بمبئی خود را برای سفر به بعد با قطار به خانه متحده, مارس 22.

عکس: رفیق Maqbool/آسوشیتد پرس

زاغه نیز به طور موقت از کارگران که از جاهای دیگر در هند اما اجازه نداشتند به بازگشت به خانه تحت مستند. در حال حاضر به عنوان مستند برطرف برخی 250,000 کارگران مهاجر از بمبئی در حال تلاش به سر منزل به روستاهای سراسر هند و بسیاری از آنها در قطار مرتب توسط دولت به حمل و نقل آنها.

مهاجر کارگر Sharvesh کومار که زندگی کرده بود در یکی از محله های فقیرنشین بمبئی به تازگی موفق به دریافت خانه در یکی از قطار.

"در نزدیکی خانه من در بمبئی حداقل چهار نفر گزارش مثبت برای ویروس. وجود دارد به سختی چهار تشناب برای حدود 200 نفر برای استفاده است. من نمی خواهم به خطر زندگی من" گفت: آقای کومار.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به دیوید Luhnow در david.luhnow@wsj.com و جو پارکینسون در joe.parkinson@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب