Q&A: کربی هوشمند بسیار هیجان زده در مورد گرجستان دفاع بیش از حد

آتن — بازگشت از گرجستان بازیکنان فوتبال به پردیس دو برابر روند. اول همه چیز در مورد سلامت و ایمنی از 100 یا ب

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 8 خرداد 1399

گرجستان مربی کربی هوشمند در یک ویدئو کنفرانس با ضرب و شتم خبرنگاران گفت: با توجه به احساس نسبتا با اعتماد به نفس در مورد کیفیت تیم Bulldogs در نهایت زمینه را برای این فصل است. می رود که برای دفاع.

اما او آماده نیست و یا مایل به حدس می زنم که این فصل ممکن است شروع و آنچه در آن ممکن است مانند زمانی که آن را ندارد.

"من قصد ندارم به صدای یک نظر در یک راه یا دیگری چون واقعا جوش پایین به یک چیز: آنچه که کارشناسان عفونی-بیماری مردم و دانشمندان آنچه را که آنها می آیند تا با آن امن است. در نهایت این تصمیم در حال رفتن به پایین آمدن به آنچه باعث می شود فرد احساس امن و مقدار زیادی از آن را به انتخاب و تصمیم گیری از هر فن رفاه طرفداران ما به عنوان به خوبی به عنوان بازیکنان ما و کارکنان ما است."

ژوئن 8 اولین روزی است که گرجستان بازیکنان فوتبال خواهد بود و مجاز به انجام داوطلبانه تمرینات در ته-مهر مجتمع به عنوان هر یک ثانیه-wide تصمیم به جمعه. اما Bulldogs در حال ورود به دانشگاه قبل از اینکه که برخی از آنها در اوایل این هفته. بسیاری از upperclassmen خود را در خارج از دانشگاه مسکن و بازگشت در هر زمان. اما قبل از آنها مجاز به استفاده از امکانات مدرسه و شرکت داوطلبانه در تمرینات همه بازیکنان را مجبور به پاک کردن پزشکی غربالگری و COVID-19 تست.

هوشمند صرف 26 دقیقه فیلدینگ سوالات. زیر هستند برخی از گزیده ای:

س: چه حس خود را از بازیکنان احساسات برای آمدن به دانشگاه ؟

یک: اولین چیزی که ما بحث در مورد این است که دانش قدرت است. بدون شک وجود دارد که همه آنها باید به سوالات. ... اما ما بوده است در ارتباط با بازیکنان ما است. ما باید زوم جلسات با آنها positionally و فوتبال-دانا هشت ساعت در هر هفته. مقدار زیادی از آن زمان صرف شده است لزوما در X و O و آموزش; آن را صرف اطلاعات و ارتباطات است. ما باید یک گروه رهبری که ما در تماس ماندن با, و ما قادر به ارائه آن دسته از بچه ها با اطلاعات و موقعیت هر مربی فراهم می کند گروه خود اطلاعات است. بنابراین ما پیش بینی همه آینده را به طور داوطلبانه. ما لازم نیست که هر چیزی به ما می گوید که نمی توان در این مورد. اما آن را قطعا تا به هر بازیکن فردی است.

س: از کجا می گویید تیم خود است تا آنجا که به عنوان آماده به عنوان آن شده اند که بدون این بیماری همه گیر محدودیت ؟

یک: من نمی توانم بگویم که. که در آن ما هستند چرا که ما حتی نمی دانیم آستانه و یا ظرفیت برخی از بازیکنان ما است. ما را به رفتن را از طریق بهار با توپ لزوما برخی از مواضع به خصوص در جرم از بچه ها برای دیدن آنچه که آنها می تواند اداره کند. ما را پیدا خواهد کرد آنچه NCAA و SEC در حال رفتن به اجازه می دهد ما را به انجام منتهی به فصل چون در حال حاضر ما نمی دانیم که. بیشتر آنها به ما زمان و زرنگ تر از ما قادر خواهد بود به انجام. کمتر آنها از ما کمتر ما احتمالا قادر خواهد بود به انجام, اما این چیزی است که ما تصمیم گرفته اند در حال حاضر. من هیجان زده در مورد تجربه آینده در دفاع از آنجا که من فکر می کنم ما یک مقدار زیادی از تجربه وجود دارد که در آن ما احتمالا لازم نیست به اندازه ادبانه.

Q: آیا شما یک حدس می زنم که چگونه این فصل فوتبال ممکن است آشکار ؟

یک: آنچه من فهمیدم این است که همه چیز فکر می کنم ما در حال رفتن به اتفاق می افتد می تواند تغییر بر اساس آنچه می رود. وجود دارد رفتن به هر خوشه ؟ هر چیزی اتفاق می افتد در جولای ؟ ما می دانیم که مقدار زیادی بیشتر در مورد این فصل و مردم در غرفه در ماه سپتامبر وقتی که می آید. آنچه که شما باید برای نگاه در این است که هنوز سه ماه دور. شما می دانید, آن را سخت به تصمیم گیری که در حال حاضر به دلیل سه ماه پیش ما فقط پیدا کردن آنچه در جریان است. بنابراین ما باید سه ماه و من بسیار خوش بینانه است که ما باید طرفداران در می ایستد. اما تا چه حد ؟ من واقعا هیچ نشانه و من نمی خواهم به حدس و گمان.

Q: چگونه است بازگشت بازیکنان صحنه?

یک: همه آنها آینده خود را. آن را مانند آنها در حال آورده در مراحل. ما نیست شناسایی دقیق تعداد که خواهد آمد زیرا در آن داوطلبانه است. اما ما پروتکل ... خواهد بود بر اساس یک کار پزشکی است. آنها رو به گسترده جسمی آنها رو به COVID آزمون آنها رو به یک مقدار زیادی از چیزهایی که انجام می شود قبل از ژوئن 8. به طوری که آنها رو به عقب بر گردیم قبل از ژوئن 8. آنها دوباره خود به خود.

س: چه شده است این هفته در خاص مانند نگاه برای مربیان به عنوان خانواده شده اند مجاز به ساختمان شما?

یک: ما در بر کمی از نسخه کوتاه شده زمان کمتری را در دفتر و همچنین متناوب چگونه بسیاری از بچه ها در دفتر. جرم و دفاع از هم جدا هستند. وجود دارد بسیاری از پروتکل ها بوده که نهاد توسط دانشگاه ما از نظر ایمنی. آنها تمیز کردن خدمه است که در بعد و قبل از ما در اینجا. بنابراین ما باید کوتاه پنجره و هر طرف از توپ خود را پنجره آنها می تواند در آمده. ما فاز در چند بیشتر در هر هفته. اما این نکته مهم ایمنی از مربیان زیرا این مستند که بیشتر آسیب پذیر است و جمعیت مسن و کسانی که سیستم ایمنی بدن به خطر بیافتد وضعیت و مقدار زیادی از زمان است که می تواند ما کارکنان مربیگری حمایت از کارکنان و افراد مختلف است که ما باید برای مراقبت از. آنها بیشتر در معرض خطر.

س: چه جذب بخشی از این نگاه مانند?

یک: آن را بسیار متفاوت است. منظورم این است که جهان استخدام کرده است احتمالا تغییر به همان اندازه به عنوان هر چیزی دلیل این که شما فقط قادر به رفتن به بیمارستان. ممکن است بسیار فعال در ماه برای همه, کالج, فوتبال, مربیان, نه فقط ما. ما می خواهم به بیرون رفتن تماشای بهار, شیوه های رفتن به مدرسه-مدرسه. ... ما در حال انجام آنچه هر کس دیگری در حال انجام است. ما در حال پریدن از روی, زوم, ما در حال برقراری ارتباط با پدر و مادر و مربیان و نوآموزان و ما در حال انجام همه چیز تقریبا و این است که واقعا بهترین ما می توانیم انجام دهیم. آنها در حفظ و گسترش دوره که (استخدام) نمی تواند در دانشگاه آنها فقط افزایش یافته است که دوباره پس از آن به دنبال مانند که قصد ندارم به اتفاق می افتد. بنابراین آن را می شود بسیار متفاوت دوره است. کسی که موفق است که بهترین در حال رفتن به بسیار مهم است. بسیاری از این خواهد بود که بهترین روابط را به عنوان این. در پایان روز شما می توانید تنها توسعه بسیار از یک رابطه از طریق تلفن و یا متن و یا فعالیت های مجازی. ما سعی کرده ایم به خلاق در راه ما انجام این کار است.

س: به نظر شما چقدر نقش می کند درآمد بازی در فوتبال به آینده ؟

یک: من قطعا فکر می کنم از لحاظ مالی و از لحاظ مالی وجود خواهد داشت یک به نفع اگر وجود دارد یک فصل فوتبال. اما این چیزی است که می رود به تصمیم گیری های پزشکی است. بسیاری از مردم می گویند SEC در حال آمدن است از قوی با تاریخ بازگشت ... اما هر تصمیم گیری ساخته شده است که در SEC سطح من می توانم به شما اطمینان دهم ساخته شده توسط عفونی-بیماری مردم بر اساس ایمنی و رفاه ما دانشجو-ورزشکاران است. ... فشار برای انجام کارهای مالی نمی خواهید برای انجام هر چیزی هر کسی خوب است. بدترین چیزی که ما می توانید انجام دهید به عنوان مدیران است که احساس می کنیم باید برای انجام این کار به منظور زنده ماندن مالی. ما نمی توانیم تصمیم گیری است که هزینه حتی برای یک دانش آموز-ورزشکار. من می دانم که در گرجستان هر تصمیم ما در حال ساخت در بازگشت به ورزش ایمنی و سلامت و رفاه.

س: چقدر جدی هستند و بازیکنان در نظر گرفتن این ؟

یک: آخرین چیزی که ما نیاز داریم در حال حاضر اگر مردم می خواهند به یک فصل فوتبال یا هر نوع ورزشی فصل است به یکی دیگر از عود. بزرگترین چیزی که ما می توانید انجام دهید تا آنجا که به مراقبت از که برای تصمیم گیری خوب و آگاه. بنابراین ما قصد داریم به آموزش و یا بازیکنان به خاطر من به شما قول وجود دارد برخی از بازیکنان ما که اصلا احساس آسیب پذیر به دلیل آنچه که آنها شنیده ام چون آنها فکر می کنم آنها دارای قدرت فوق العاده. بنابراین ما قصد داریم به آموزش بچه ها ما به امن و تصمیم گیری خوب.

س: چه خواهد شد به شما می گویند به یک بازیکن که ناراحت کننده است با آمدن به عقب ؟

یک: اولین چیزی که تسلیم به کارکنان پزشکی. ما یکی از بهترین های پزشکی کارکنان در کشور در ران Courson و دکتر (فرد) Reifsteck. ما تا به حال چند جلسه با آنها صحبت کردیم به بازیکنان ما و پدر و مادر خود را از نظر تلاش برای آموزش آنها. هیچ فشاری وجود دارد. به هر یک از این بچه ها در حال کار است. اگر آنها در حال کار کردن در خانه شما می تواند استدلال می کنند که هر جا که آنها در حال کار کردن در سالن ورزش های محلی دبیرستان حیاط خلوت که در آن محیط زیست است که به عنوان امن به عنوان یکی که تحت نظارت و مراقبت از گرفته شده توسط کارکنان ما. به عنوان یک پدر و مادر من قطعا می خواهم احساس خیلی بهتری در مورد دختر یا پسر من که قادر به کار در آن محیط شده است که حرفه ای مراقبت های گرفته شده از خارج از هر جا که آنها در حال کار در حال حاضر. ما در بر داشت که به مورد با ما صحبت کردیم ،

پرسش: در مورد خوابیدن هنگامی که بازیکنان همه به عقب ؟

یک: تعداد زیادی از آن هنوز در حال تعیین می شود. ما در حال کار از طریق فرایند که با دانشگاه وزارت مسکن و افراد مختلف. اما بیش از 50 درصد از تیم ما زندگی کردن پردیس بدین معنی که در آپارتمان زندگی می کنند و یا تعیین اجاره منطقه است. که همان باقی خواهد ماند. تا آنجا که بقیه از آن ما هنوز در حال کار را از طریق آن.

Q: آیا شما قادر به یادگیری زیادی در مورد تیم خود را با همه بودن خیلی پراکنده?

یک: آره. من فکر می کنم هر بچه به یک 'T' انجام داده است یک کار فوق العاده ای را از طریق این سختی. اولین سطح از تعهد (آشکار است) در تیم ما معدل. به بیش از یک 3.0 به عنوان یک تیم فوتبال برای اولین بار باور نکردنی است برای آن دسته از بچه ها به عقب و پایان قوی است. قبل از رخصتی بهار, ما نمی دانیم که این آمدن و ما بيشترين نشانگر این ترم ما تا به حال کرده بود. بنابراین ما در راه ما را به ما ترم تا کنون. ما ساخته شده یک تلاش هماهنگ برای بهبود در آن منطقه است و هدف ما این بود که یک تیم معدل 3.0. ما رفت و شکستن بهار انجام آن و سپس ما آن را با تمام اخبار و گذار و رفتن بر روی خط. به طوری که باور نکردنی بود. تا آنجا که تمرینات زیادی از بچه های ما ارسال شده است تمرینات اما شده اند وجود دارد بسیاری از دیگر تمرینات آنها شده است ارسال به هر یک از دیگر در میان موضع گرفتند. نشانه هایی وجود دارد که یک سطح از تعهد است که شما نیاز به موفقیت و من به دنبال به جلو به گرفتن آن دسته از بچه ها برگشت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن