گزارش: بازیکنان بیس بال پیدا کردن صاحبان' پیشنهاد 'بسیار ناامید کننده'

یک تازه کار در لیگ برتر حداقل یک درصد بالاتر از حقوق و دستمزد خود را از ثروتش بچند میلیون برسد stars like Mike

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 7 خرداد 1399

یک تازه کار در لیگ برتر حداقل یک درصد بالاتر از حقوق و دستمزد خود را از ثروتش بچند میلیون برسد stars like Mike ماهی قزل آلا یا Gerrit کول تحت sliding-scale پیشنهاد توسط تیم های لیگ است که بازیکنان یافت "بسیار ناامید کننده است."

لیگ اصلی بیس بال ساخته شده پیشنهاد به اتحادیه بازیکنان در روز سه شنبه در جلسه دیجیتال به جای 50-50 درآمد های طرح است که صاحبان در ابتدا مورد تایید خود را برای مذاکره کنندگان در مارس 11, دو نفر آشنا با برنامه آسوشیتدپرس گفت. مردم صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که جزئیات نمی شد را اعلام کرد.

علاوه بر این اتحادیه گفت: "دو طرف همچنین باقی می ماند و دور از هم در سلامت و پروتکل های ایمنی" با هدف شروع این بیماری همه گیر تاخیر نجومی در اطراف چهارم جولای.

"ما یک پیشنهاد به این اتحادیه است که به طور کامل سازگار با واقعیت های اقتصادی رو به ما ورزش" MLB در بیانیه ای گفت. "ما به جلو نگاه به یک پاسخگو پیشنهاد از MLBPA."

>> هامر: این مهم در هفته بیس بال

درآمد به اشتراک گذاری برنامه در اوایل این ماه روبرو شد بلافاصله با خصومت از این اتحادیه روز صاحبان خود را داد مذاکره کنندگان متهور. که طرح ارائه شد به بازیکنان زمانی که مذاکرات آغاز شد و روز بعد.

در آن جلسه MLB به این اتحادیه ارائه و ادعا میلیاردها دلار از پیش بینی زیان برگزار شد و خاموش ساخت یک پیشنهاد برای دو هفته.

حقوق در لیگ های عمده ای از محدوده $563,500 حداقل به $36 میلیون برای هر یک از ماهی قزل آلا سه بار MVP outfielder در لس آنجلس فرشتگان و کول پارچ امضا شده توسط New York Yankees به عنوان یک عامل آزاد است.

با توجه به مطالعه توسط AP 369 از 899 بازیکنان باید حقوق $600,000 یا کمتر با توجه به فهرست اسامی منجمد در ماه مارس است.

تحت MLB پیشنهاد برگشتی خواهد گسترش از 10 تیم به 14 و بازیکنان را بیشتر دریافت پول اگر postseason ایفا کرده است. معمولا حقوق به دست آورده در طول فصل به طور منظم تنها و بازیکنان دریافت پول از postseason استخر حداکثر حدود 382,000 سال گذشته برای اشتراک در مسابقات جهانی قهرمان واشنگتن است.

بازیکن توافق, مارس 26 به یک معامله است که در آن آنها می خواهم به دریافت سرشکن سهام از حقوق خود را بر اساس آنچه که در صد از هر تیم 162-برنامه بازی ایفا کرده است. در مقابل بازیکنان را تضمین شد که اگر هیچ بازی هستند آنها را دریافت زمان سرویس برای سال 2020 مطابق آنچه تعلق به دست آورده در سال 2019.

بازیکنان شد برنامه ریزی شده برای به دست آوردن حدود 4 میلیارد دلار در حقوق و دستمزد در این سال است. بسیاری از بازیکنان و اتحادیه رهبری باید گفت: مارس 26 توافق خواهد ایستاد و هیچ اضافی حقوق و دستمزد باید با توجه به بالا.

تیم نگران هستند که در معرض خطر اگر موج دوم ویروس باعث لغو postseason که نتایج در MLB دریافت $787 میلیون در پخش درآمد این سال است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن