گزارش: درخواست ثبت سه وظیفه یکی بدون علامت باقی می ماند

شوستر outfielder جسی فرانکلین و راست دست پارچ اسپنسر Strider جوهر معاملات با بریوز, با توجه به MLB.com's جیم C

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 30 خرداد 1399

شوستر outfielder جسی فرانکلین و راست دست پارچ اسپنسر Strider جوهر معاملات با بریوز, با توجه به MLB.com's جیم Callis. پنجم طفیلی برایس سالمند right-hander از تگزاس است که باقی مانده خود unsigned مشمول.

همانطور که انتظار می رود بریوز امضا شوستر تحت اسلات ارزش. آنها با امضای او برای $2,197,500 که رتبه زیر شماره 25 به طور کلی اسلات ارزش ($2,740,300) با توجه به Callis. فرانکلین زیر اسلات معامله در هر Callis است برای $497,500. خود را در نقطه شماره 97 است به ارزش $599,100.

شوستر بود ویک فارست southpaw که فرمان و سرعت ساخته شده بود قابل توجه گام از کیپ کاد لیگ در تابستان گذشته. بیس بال آمریکا رتبه او آن 43 کلی چشم انداز در حالی که MLB خط لوله امتیاز او در 77 سالگی. وجود دارد انتظار بریوز ثبت خواهد او را تحت اسلات.

"تجزیه و تحلیل: Braves جامد اما غیر جذاب پیش نویس در سال 2020

فرانکلین خود را شکست ترقوه در یک حادثه اسکی در این ژانویه به طوری میشیگان outfielder بازی نمی کند در کوتاه فصل است. او ضربه .287 (122-برای-425) با 23 خانه اجرا می شود و 102 RBIs در 115 بازی با Wolverines.

در تا حدودی تعجب بریوز امضا Strider برای اسلات ارزش دلار در 451,800. Strider تا به حال کالج واجد شرایط باقی مانده و می تواند بازگشت به Clemson خود را برای کمک به بورس است. او می خواهم از دست رفته 2019 فصل پس از تامی جان عمل جراحی و به نظر می رسد تنها در چهار بازی این سال است.

"ما احساس خوبی در مورد fastball, 96 (mph) با افزایش" معاون رئیس جمهور سراغ Dana Brown گفت. "واقعا خوب شکستن توپ که او می توانید چپ دست hitters با. در پایان روز, ما احساس می کنیم یک بسته بندی خوب. او در تک به تک و فلش اشاره در مسیر درست است."

قهوه ای پیش بینی شده بیش از رفتن حافظه به ثبت نام در یکی از بزرگان بود که یک سوم ارزش دور که به تضعیف پنجم با توجه به signability نگرانی. تگزاس right-hander بود بیس بال آمریکا No. 83 چشم انداز. او تبادل به خوبی در کوتاه فصل درآمد 2.08 دوران از طریق چهار شروع می شود.

بریوز ذخیره $542,800 در شوستر و امضای $101,600 در فرانکلین معامله است. این توافق نامه به این تیم با ارزش دلار است که می تواند امضای سالمند ممکن است.

بریوز بود سوم-کوچکترین استخر جایزه در سال جاری پیش نویس در $4,127,800. مقایسه کنید که به آرام که $13,894,300 شد و بزرگترین در میان 30 تیم. تنها یانکی ها ($3,520,000) و Astros ($2,202,600) تا به حال استخرهای کوچکتر از بریوز.

از طریق خود مانور بریوز باید حدود 981,000 باقی مانده معنی آنها می تواند نشانه ای از بزرگان در اطراف و دور سوم ارزش — جایی که او انتظار می رود برداشت می شود — به جای تلاش برای ثبت نام او در پنجم-دور تعداد که تقریبا هر آينه او فشار به Longhorns.

بریوز را تایید نمی کنند و یا اظهار نظر در هر خریدهای.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن