شلیک راکت به فرودگاه بغداد پیچیده استفاده می شود توسط آمریکا و ائتلاف به رهبری

مقامات عراقی با حضور در یک جلسه اولیه از یک گفتگوی راهبردی میان عراق و ایالات متحده آمریکا از طریق وی

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 27 خرداد 1399

مقامات عراقی با حضور در یک جلسه اولیه از یک گفتگوی راهبردی میان عراق و ایالات متحده آمریکا از طریق ویدئو کنفرانس در بغداد در روز جمعه.

عکس: ایسنا/زوما پرس

راکت در داخل پایتخت عراق را پیچیده فرودگاه در ساعات اولیه روز شنبه در موجی از حملات اخیر در امکانات میزبانی ایالات متحده پرسنل است که تهدید به تضعیف تلاش ها برای ترمیم چیز ساییده روابط بین واشنگتن و بغداد است.

سه راکت در نزدیکی یک مهمانخانه در محیط فرودگاه که در آن ایالات متحده و ائتلاف حضور دارد اما باعث آسیب امنیتی عراق, مقامات گفت. در هفته گذشته موشک نیز اخراج در عراق یک پایگاه در نزدیکی بغداد که در آن سربازان آمریکایی مستقر هستند و در نزدیکی سفارت آمریکا در پایتخت.

هنوز هیچ کس مسئولیت این حملات است. ایران-حمایت جناح در عراق بودند سرزنش ایالات متحده برای ده ها موشک حمله به تاسیسات مورد استفاده توسط پرسنل آمریکایی در سال گذشته باعث حملات هوایی آمریکا در پاسخ پس از تلفات ایالات متحده. ایالات متحده در ماه ژانویه نیز به کشته شدن یک ژنرال ايراني را متهم به سازماندهی این حملات است.

آخرین سربازان ارتش در حملات پس از یک monthslong مکث می آید که واشنگتن و بغداد در کشتی سوار در یک استراتژیک گفت و گو بیش از این از نظر ارتباط خود را—که خراب شد پس از قتل از ایران مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی در عراق خاک.

آنها در برخواهد داشت یک آزمون برای عراق نخست وزیر جدید مصطفی Kadhimi او به عنوان چنگ زدن با یک بحران اقتصادی در آورده با سقوط قیمت نفت است.

نخست وزیر Mustafa al-Kadhimi یک خط خوب برای راه رفتن بین در پاسخ به ایالات متحده خواسته و نه antagonizing ایران.

عکس: جزوه ./ایسنا

ایالات متحده انتظار دارد که آقای Kadhimi برای اقدام علیه ایران-حمایت گروه را مسئول حملات راکتی هدف قرار دادن سربازان آمریکایی در عراق است. اما سابق آمریکا دارای یک خط خوب برای راه رفتن بین در پاسخ به ایالات متحده خواسته و نه antagonizing ایران.

یک تشدید حملات و یا تلفات در میان نیروهای آمریکایی خطرات تحریک یک پاسخ از سوی ایالات متحده علیه ایران را عملیاتی تبدیل عراق به میدان جنگ بین رقیب خود شدند.

ارتش عراق سخنگوی Brig. ژنرال Tahsin al-Khafaji گفت: کمیته های تشکیل شده برای شناسایی عاملان این حمله.

یک مقام رسمی نزدیک به آقای Kadhimi گفت: ایران-حمایت گروه بودند irked با همکاری نزدیکتر بین عراق و ایالات متحده از آقای Kadhimi گرفت و به دنبال تضعیف نخست وزیر جدید باشد.

"آنها ترس از اقدامات انجام شده توسط این دولت برای محدود کردن نفوذ خود را خواند و گفت: شرط ناشناس ماندن. در میان کسانی که اقدامات انتصاب فرماندهان نظامی که به در نظر گرفتن یک خط سخت تر نسبت به ایران مورد حمایت قرار گرفتند.

دستیار وزیر امور خارجه در امور خاور نزدیک وزارت امور دیوید Schenker گفت: بغداد در حال تجدید تعهد خود را برای حفاظت از نیروهای آمریکایی در جلسه افتتاحیه استراتژیک dialogue هفته گذشته است.

"ما می خواهیم برای کمک به عراق در شکست نهایی داعش [دولت اسلامی] و آوردن ثبات به عراق را مورد حمایت ایران از گروه های در حال کار در مقابل ما در این ماموریت" آقای Schenker گفت.

دو طرف توافق کردند که ایالات متحده را کاهش می دهد نیروهای نظامی سطح در ماه های آینده و بحث در مورد وضعیت نیروهای باقی مانده با توجه به بیانیه مشترک پس از اولین جلسه از گفت و گو.

ایالات متحده رو به افزایش تهدیدات ناشی از ایران-حمایت شبه نظامیان در حال حاضر کوچک, رد پای آن در این سال است.

سه راکت در نزدیکی یک مهمان خانه در محیط فرودگاه که در آن ایالات متحده و ائتلاف حضور دارد اما باعث آسیب به گفته مقامات.

عکس: thaier al-sudani/ایسنا

دولت اسلامی به دنبال استفاده از افزایش حملات علیه نیروهای امنیتی عراق. گروه دیگر کنترل هر قلمرو در سوریه یا عراق است اما راه انداختن یک شورش.

گفت و شنود راهبردی است که با توجه به رزومه ماه آینده. عراق امیدوار است که ایالات متحده کمک خواهد کرد آن را باز کند و بین المللی برای حمایت از اقتصاد آن است که ضرب و شتم با سقوط قیمت نفت است. آقای Kadhimi تلاش برای پاره پشت نفخ عمومی-لایحه دستمزد روبرو هستند مقاومت از مجلس و معترضان.

در ماه های پس از کشته شدن ژنرال سلیمانی چند گروه جدید پدید آمده اند و تهدید نیروهای ایالات متحده و پذیرش مسئولیت حملات. عراق سیاستمداران و تحلیلگران می گویند که آنها در حال تراشه از تاسیس ایران مورد حمایت قرار گرفتند.

نیروهای امنیتی عراق در هفته گذشته گفت: آنها خنثی بود یکی دیگر از برنامه ریزی حمله به نیروهای آمریکایی در شمال بغداد. آنها ره یک وسیله نقلیه با یک سوار با پرتاب موشک و یافت اطلاعات با اشاره به مجرمان. آن هم آشکار نیست که آنها چه کسانی بودند.

یک عراق گفت: در آخرین حملات بودند کار ایران-حمایت جناح ناراضی تلاش برای عادی سازی روابط با واشنگتن است. این مقام گفت: یک خطر وجود دارد که ایران می خواهد تلافی اگر این حملات منجر به تلفات هر.

نوشتن به ایزابل Coles در isabel.coles@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب