رونالد Acuna: MLB تغییرات 'ناجور و ناراحت کننده اما لازم

MLB گسترده سلامت-و-پروتکل های ایمنی لازم برای 2020 فصل است. بازیکنان درک قوانین " اهمیت اما این بدان معنا نیست

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 17 تیر 1399

MLB گسترده سلامت-و-پروتکل های ایمنی لازم برای 2020 فصل است. بازیکنان درک قوانین " اهمیت اما این بدان معنا نیست که این انتقال به بیس جدید محیط زیست بدون درز است.

فقط بخواهید بریوز outfielder رونالد Acuna.

صحبت با خبرنگاران در روز دوشنبه 22 ساله Acuna اذعان کرد شرایط جدید هستند "بی دست و پا" و "ناراحت کننده است." در عین حال آنها ضروری است اگر MLB است برای تکمیل ناقص فصل است.

"این کمی ناراحت کننده من فکر می کنم دلیل آن را خارج از عرف و روال" Acuna گفت: از طریق تیم مترجم فرانکو گارسیا. "بنابراین برای همه ما, من فکر می کنم این کمی ناراحت کننده است. اما این فقط یکی از آزمون های زندگی چیزی است که هیچ یک از ما آماده بودند و یا آماده برای, بنابراین ما فقط باید بر این اساس تنظیم کنید. ذهنیت من نسبت به آن است و سلامت خانواده برای اولین بار می آیند ،

بریوز بازیکنان در حال حاضر دیده می شود که چگونه coronavirus همه گیر می تواند تیم خود را. بریوز تا به حال چهار بازیکن تست مثبت برای COVID-19 هفته گذشته: اولین baseman فردی Freeman, left-hander Will Smith, right-hander Touki توسن و utilityman پیت Kozma.

علاوه بر این دو بریوز جانبازان تصمیم گرفت در مقابل بازی. استارت فلیکس هرناندز تصمیم گرفتند روز شنبه با نماینده او با استناد به نگرانی های اطراف coronavirus. Outfielder نیک Blackburn یکی از تیم مورد احترام رهبران تصمیم گرفت در برابر پخش خواهد شد و به جای گذراندن وقت با همسر و سه فرزند.

"با فردی و نیک آن را شرم بدیهی است که" Acuna گفت: هنگامی که درباره دو جانبازان شرایط. "اما نکته اصلی برای آنها این است که مطمئن شوید که آنها مراقبت از سلامت خود و خانواده خود را. پس از آن به طور کامل قابل فهم (که Blackburn بازی نخواهد کرد) و من فکر می کنم همه ما احساس می کنید که راه. آن را به سخت نداشتن نیک در اطراف و نمی دانستند چه فردی وضعیت در حال رفتن به زمانی که او می تواند در اطراف. این شرم آور است اما ما باید برای نگه داشتن در حال حرکت."

هنگامی که توضیح تصمیم خود را برای نشستن از, Blackburn, 34, با اشاره به تغییرات شدید به بازی. او احساس او نمی تواند به طور کامل آماده شدن برای بازی به عنوان آنجا که از پروتکل های. او را دوست نداشتند مفهوم بازی و بازی بدون طرفداران, اعتراف "که بیس بال به من."

"این فقط احساس ناراحت کننده به دلیل این است که آنچه شما استفاده می شود به" Acuna گفت. "شما استفاده می شود برای تبریک هم تیمی هنگامی که شما آنها را ببینید. شما استفاده می شود به جشن با کسی که آنها ضربه اجرا خانه و یا یک بازی. برای من این فقط یک تجربه ناراحت کننده تنظیم به اشکال جدید و چگونه ما قرار است به انجام این کار.

"اما بدیهی است که ما باید برای مراقبت از خودمان و خانواده ما. وجود دارد فقط یک دوره گذار به آن است. و نه در مقابل طرفداران که یک چیز بزرگ برای من بیش از حد. من همیشه رفتن به لذت بردن از بازی و آن عشق عظیم در آن به حداقل می گویند, آن را ناراحت کننده است."

Acuna گفت که او احساس می کند قوی از لحاظ جسمی. پس از آموزش بهار متوقف شد و در اواسط ماه مارس او را در آنجا ماند در شکل و مراقبت از بدن خود را. مدیر برایان Snitker حتی ذکر Acuna بزرگتر به نظر می رسد طی روز شنبه در کنفرانس.

که خوش آمدید, اخبار بریوز, که در میان تمام ابهامات سعی خواهد کرد خود را برای سومین دوره متوالی لیگ ملی شرق عنوان. گذشته خود را دو postseason ظاهر تا حد زیادی به لطف جرقه Acuna فراهم می کند هر چند شور و شوق خود را شامل می شود این زمان در اطراف.

"من قطعا هیجان زده برای بازگشت به میدان به دلایل آشکار" او گفت:. "ما رفته بودند برای بسیاری از سال. من هیجان زده برای دیدن هم تیمی های من. اما آن را فقط بی دست و پا و ناراحت کننده برای تغییر روال و آنچه شما استفاده می شود; که مسئول بودن به لحاظ اجتماعی فاصله از هم تیمی های خود و دوستان است. اما من هیجان زده بود تا دوباره برای اطمینان حاصل کنید."

پس debuting در اواخر مارس 2018, Acuna سمان است خود را به عنوان یکی از بیس بال بهترین استعداد. پس از پیروزی Rookie of the Year او به پایان رسید فقط خجالتی از جمع آوری 40 homers و 40 دزد در فصل دوم خود را. Acuna که به دست آورده خود را برای اولین بار همه ستاره ظاهر در فصل گذشته آمار .280 با 41 homers 101 RBIs 127 مورد اجرا می شود به ثمر رساند و 37 دزد در 2019. او پنجم رسید در MVP رای گیری.

بریوز باز 60 بازی فصل در متس در جولای 24. خانه خود را بازکن خواهد آمد و پنج روز بعد در برابر اشعه.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن