روسیه مجموعه جولای 1 رای قانون اساسی تغییرات اجازه می دهد پوتین برای گسترش حکومت خود

آقای پوتین 67 که برگزار قدرت در روسیه از سال 1999 به عنوان یا رئیس جمهور یا نخست وزیر به خود دیده است

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 12 خرداد 1399

آقای پوتین 67 که برگزار قدرت در روسیه از سال 1999 به عنوان یا رئیس جمهور یا نخست وزیر به خود دیده است محبوبیت خود را به تدریج افول است.

عکس: الکسی Nikolsky/آسوشیتد پرس

مسکو—یک رای به تغییرات به روسیه اساسی است که می تواند به طور بالقوه اجازه می دهد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور برای حفظ قدرت را در دستان خود برای سال آینده برگزار خواهد شد در تاریخ 1 ژوئیه allaying سوالات بر سرنوشت این نظرسنجی پس از آن به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تغییرات پیشنهادی به میزان گسترده ای در تعمیرات اساسی موازنه قدرت در روسیه توزیع نخست وزیر و پارلمان اسمی قدرت بیشتر. اصلاحات خواهد محدود کردن قدرت بالقوه جانشین آقای پوتین و ضریح شورای دولتی—یک نهاد مشورتی است که رئیس جمهور روسیه در حال حاضر سر در قانون اساسی به عنوان یک ابزار از روسیه مجریه.

روسیه در پارلمان این کشور و دیوان عالی کشور به تایید پیشنهاد تغییر قانون اساسی که اجازه می دهد آقای پوتین برای اجرای دوباره پس از ریاست جمهوری دوره چهارم خود را از سال 2000 به پایان می رسد در چهار سال.

که همه پرسی در اصل مجموعه ای برای مارس 22 نهایی مانع اجازه می دهد آقای پوتین به طور بالقوه در قدرت باقی می ماند تا 2036 که او را طولانی ترین حکم رهبر جمهوری روسیه در تاریخ مدرن است. فراتر دیکتاتور شوروی جوزف استالین که حکومت روسیه برای تقریبا سه دهه است.

رئیس جمهور روسیه گفت که اعلام رای در روز دوشنبه خواهد به شهروندان مورد نیاز 30 روز برای بررسی اصلاحات پیشنهادی و تعیین نگرش خود را نسبت به آنها. "در واقع ژوئیه 1 به نظر می رسد مانند یک مناسب در روز برای برگزاری یک رای در سراسر کشور در اصلاحات قانون اساسی گفت:" در یک کنفرانس با یک گروه کاری در برخورد با اصلاحات قانون اساسی.

او گفت: آن را نیز به روسیه یک ماه تمام "به انجام مراحل اضافی برای بهبود وضعیت" اطراف گسترش coronavirus.

آقای پوتین صحبت دوشنبه با اعضای مرکزی روسیه کمیسیون انتخابات و یک گروه کاری در انجام اصلاحات در قانون اساسی.

عکس: کرملین استخر/زوما پرس

روسیه coronavirus عفونت رسید گذشته 400,000 بیش از آخر هفته در آوردن این کشور به صورت رسمی تعداد روز دوشنبه به 414,878 با 4,855 مرگ و میر ناشی از Covid-19. بسیاری از موارد عفونت—بیش از 183,000—در مسکو که در آن 2,553 مرگ و میر ثبت شده است.

آنا Popova سر از روسیه مصرف کننده-حفاظت نگهبان Rospotrebnadzor گفت: رای نمی بدتر شدن وضعیت اپیدمیولوژیک اما پیشنهاد کرد که رای گیری برگزار می شود بیش از چند روز برای اطمینان از ایمنی.

بیشتر در روسیه

  • مقامات روسی افزایش آوریل Coronavirus مرگ و میر در میان انتقاد 29 مه سال 2020
  • پوتین برنامه روسیه رژه روز پیروزی در ماه ژوئن 26 مه سال 2020
  • قدرتمند رهبر چچن بستری برای Coronavirus 22 مه سال 2020
  • پوتین علامت پیروزی روز در میان همه گیر با خاموش جشن 9 مه سال 2020

رئیس کمیسیون مرکزی انتخابات الا Pamfilova که به پیشنهاد جولای 1 تاریخ گفت: رای برگزار خواهد شد بیش از هفت روز با رای گیری اولیه مجاز است. اقدامات خواهد بود گرفته شده اجازه می دهد تا برای حداقل تماس فیزیکی و اجتماعی فاصله در حوزه های رأی گیری و رأی دهندگان اجازه داده می شود به پای صندوق های رأی رفتند هر دو در داخل خانه و خارج از منزل خانم Pamfilova گفت. آنها خواهد بود به شرطی با ماسک محافظ و دستکش و قلم یکبار مصرف, او گفت:. علاوه بر این اعضای منطقه ای کمیسیون انتخابات خواهد بود آزمایش coronavirus قبل از رای دادن.

زمانی که آقای پوتین پیشنهاد تغییر قانون اساسی در ژانویه دیرین خود را متحد نخست وزیر دیمیتری مدودف به طور غیر منتظره استعفا داد و کرملین رهبر سرعت منصوب جدید نخست وزیر و کابینه.

67 ساله آقای پوتین که برگزار کرده است قدرت در روسیه از سال 1999 به عنوان یا رئیس جمهور یا نخست وزیر به خود دیده است محبوبیت خود را به تدریج افول است. نظر سنجی ماه گذشته از مستقل Levada مرکز یافت می شود که رهبر روسیه تصویب امتیاز ضربه کم تاریخی از 59% و 33% انتقاد از رئیس جمهور کار می کنند.

کرملین رد نظرسنجی اصرار دارد که نظر سنجی که با استفاده از جایگزین روش های مختلف تولید نتایج.

نوشتن به ان M. سیمونز در ann.simmons@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب