روسیه با ایران شک و تردید در چین ملحق خواهد شد 3-راه اسلحه توافق به دنبال تهمت

'ما نمی بینیم هر چینی آمادگی' به عضویت اتمی گفت: معاون وزیر امور خارجه نشان داده شده در نوامبر کنفران

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 21 خرداد 1399

'ما نمی بینیم هر چینی آمادگی' به عضویت اتمی گفت: معاون وزیر امور خارجه نشان داده شده در نوامبر کنفرانس در مسکو.

عکس: یوری kochetkov/شاتر

مسکو نمی خواهد فشار چین به پیوستن به آینده سلاح-کنترل مذاکرات با آمریکا و مذاکره کنندگان روسی و چینی نیست و انتظار می رود برای حضور در روسیه, معاون وزیر امور خارجه روز سه شنبه گفت.

عدم مشارکت چینی را در حال حاضر قابل توجهی مانع برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در رسیدن به توافق جدید هسته ای با سلاح های, توافق در مذاکرات که در حال برنامه ریزی برای شروع در وین در 22 ژوئن.

با شروع جدید پیمان که کاهش دوربرد آمریکا و روسیه در یمن با توجه به پایان می رسد در ماه فوریه رئیس جمهور تهمت است که به دنبال یک توافق گسترده تر برای محدود کردن روسیه و آمریکا کلاهک هسته ای است.

بالا متحده آمریکا, مذاکره, مارشال Billingslea است خواست روسها به استفاده از نفوذ خود به پکن به میز مذاکره است.

او در روز دوشنبه برگزار شد باز این امید که چین می خواهد شرکت کنند. "چین نیز دعوت" آقای Billingslea نوشت: در یک صدای جیر جیر. "به چین و مذاکره با حسن نیت?"

اما چین نشده کاهش یافته و اعتراض خود را به شرکت در یک سه راه کنترل تسلیحات توافق گفت: آقای درگیر خواهد شد که منجر به مذاکرات برای طرف روسی. او خواست که ایالات متحده و روسیه مذاکرات ادامه بدون پکن.

"این درست است که آمریکا می خواهد چین برای آمدن به میز و ما درک می کنیم که چرا" آقای درگیر گفت: از مسکو در یک تلفنی به میزبانی شورای روابط خارجی. "ما به همان اندازه درک و چرا از چین نمی خواهند به انجام این کار است."

"ما نمی بینیم هر چینی آمادگی برای انجام این کار" آقای درگیر اضافه شده است. "ما پیش بینی است که این رویکرد به زودی تغییر خواهد کرد و ما قصد داریم به استفاده از هر ابزار در ظرفیت ما برای تغییر این به دلیل آن است که یک حاکمیت انتخاب است."

بیشتر در مورد کنترل سلاح

  • آمریکا قصد دارد سلاح های جدید مذاکرات با هدف محدود کردن روسیه و آمریکا کلاهک هسته ای (21 مه)
  • مغلوب ساختن پیشی جستن سلاح های جدید-کنترل فرستاده است یک ساعت برای یک سر بالایی معامله (آوریل 26)
  • گذشت هسته ای پیمان می اندازد شک در آینده از کنترل تسلیحات (Aug. 2, 2019)

چین هیچ سابقه ای در مذاکره هسته ای-سلاح محدودیت با آمریکا و روسیه که مخالف سرزده در محل بازرسی و استدلال کرد که زرادخانه هسته ای خود را بسیار کوچکتر از آن ایالات متحده و روسیه است. در ماه ژانویه یک سخنگوی وزارت امور خارجه گفت که پکن بود "دیگر قصد شرکت" در سه راه اتمی.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت می گویند که چین باید تحت پوشش یک آینده سلاح توافق به دلیل آن است که یک قدرت بزرگ که زرادخانه هسته ای در حال رشد است.

چین حدود 320 کلاهک هسته ای با توجه به فدراسیون دانشمندان آمریکایی. ایالات متحده آمریکا آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع است و پیش بینی شده است که این زرادخانه را حداقل دو دهه آینده.

سردبیر جهانی بار یک نشریه که فرض است توسط بسیاری از کارشناسان به انتشار دیدگاه های خود با دولت را تایید کرده است در حال گسترش چین آرسنال به 1000 کلاهک در یک مدت زمان کوتاه.

ایالات متحده 1,750 سلاح های هسته ای مستقر در آن دوربرد و کوتاه برد تحویل سیستم های میان 3,800 کلاهک هسته ای در آمریکا ذخایر با توجه به فدراسیون دانشمندان آمریکایی. روسیه 1,572 فتح کند گرفته شد مستقر کلاهک میان 4,310 در ذخایر خود را FAS گفت.

امتناع چین برای پیوستن به مذاکرات خواهد مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با یک انتخاب بین مذاکره صرفا با روسیه در امید تنظیم محدودیت در روسیه تاکتیکی سلاح های هسته ای که نیست, پوشش جدید START; و یا اجازه دادن به شروع جدید پیمان منقضی و خطر بیشتر کشف اسلحه-کنترل چارچوب است.

وزارت امور خارجه سخنگوی مورگان Ortagus گفت: آقای خود را درگیر قبلا صحبت کردیم در مورد فضائل تهیه چند جانبه اسلحه-کنترل قرارداد پس از شروع جدید است و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنان به اصرار دارند که چین ملحق شد.

"ما نمی توانیم همچنان به فقط مذاکره دو طرفه در حالی که چین مشغول است در یک مرموز نامحدود هسته ای ایجاد می کند," او گفت:. "پس هر چه زودتر به روسیه می پیوندد ما در آوردن چین به میز مذاکره هر چه زودتر ما می توانیم پیشرفت در توافق جدید."

آقای درگیر درخواست کرد برای فرمت جدید شروع توافق که می تواند ادامه داد: تا پنج سال با رضایت متقابل است. او نمی سیگنال اگر روسیه موافق به حد تمام کلاهک های هسته ای از جمله آن کوتاه برد تاکتیکی سیستم های تحت آینده توافق به عنوان برگ برنده دولت خواستار است.

"اگر [این] ایالات متحده می خواهد چیزی رخ می دهد پس ما باید چیزی واقعا جذاب در بورس," او گفت:. "باید آن را یک معامله واقعی و این معامله باید در خدمت روسیه با منافع امنیت ملی."

نوشتن به Michael R. گوردون در michael.gordon@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de