روسیه رای می تواند گسترش پوتین عصر برای سال

اعضای محلی روسی کمیسیون انتخابات آماده برای رای کشور که از پنج شنبه آغاز می شود. عکس: evgenia nov

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 4 تیر 1399

اعضای محلی روسی کمیسیون انتخابات آماده برای رای کشور که از پنج شنبه آغاز می شود.

عکس: evgenia novozhenina/ایسنا

مسکو—روسیه شهروندان خود را به شروع رای گیری در تغییر قانون اساسی است که می تواند اجازه می دهد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور باقی می ماند برای سال های آینده به طور بالقوه حفاری خود را نگه دارید و بر روی قدرت و قرار دادن به بقیه حدس و گمان که ممکن است در نهایت موفق کرملین رهبر.

در صورت تصویب اصلاحات قانون اساسی را تنظیم مجدد ساعت در دوره ریاست جمهوری محدودیت اجازه می دهد آقای پوتین برای اجرای برای دو شرایط پس از زمان تصدی به پایان می رسد در سال 2024. در حال حاضر محدودیت مدت را وادار آقای پوتین که برگزار کرده است قدرت در روسیه از سال 1999 به عنوان یا رئیس جمهور یا نخست وزیر ،

اگر او بودند به پس از پیروزی در انتخاب مجدد آقای پوتین 67 سال, باقی می ماند در کرملین تا 2036 او طولانی ترین خدمت رهبر جمهوری روسیه در تاریخ مدرن است.

ولادیمیر پوتین خطاب به قانونگذاران روسی در مارس 10.

عکس: آلکسی nikolsky/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

بسته بودن قرار داده و به رای نیز شامل تعدادی از اقدامات با هدف کاهش روسها اقتصادی درد میان یکی از بدترین شیوع رمان coronavirus. کسانی که اقدامات یک شیرین کننده است که به احتمال زیاد برای کمک به تقویت حمایت از همه پرسی, تحلیلگران می گویند.

روسیه در پارلمان این کشور و دیوان عالی کشور در حال حاضر به تایید پیشنهاد تغییر قانون اساسی. ملی همه پرسی برنامه ریزی شده برای شروع پنج شنبه و اجرا تا ژوئیه 1 به طور گسترده ای انتظار می رود به تصویب تحلیلگران گفت.

بیشتر خواندن

  • Q&A: چه پوتین همه پرسی معنی برای روسیه ؟

اواخر مارس سازمان مستقل ناظر انتخابات Levada مرکز در مسکو یافت می شود که در میان کسانی که به گفته آنها برخی به رای 55 درصد گفتند که حمایت از تغییر قانون اساسی. این رقم 44 درصد در میان همه پاسخ دهندگان.

"این کاملا یک معامله انجام می شود گفت:" نیکولای پتروف یک محقق ارشد در اندیشکده چتم هاوس.

بیش از آخر هفته آقای پوتین گفت: روسیه در تلویزیون دولتی که او "نه حکومت" در حال اجرا برای مدت اگر رای دهندگان تصویب تغییر قانون اساسی. او توصیه می شود مقابل در جستجوی کسی به جای او گفت: "ما نیاز به کار و نه به دنبال جانشینان."

اصلاحات را به رئیس جمهور بیشتر نوسان بیش دادگاه و دادستان و افزایش نقش دولت شورای—یک نهاد مشورتی که آقای پوتین در حال حاضر سر حفظ آن در قانون اساسی به عنوان یک ابزار از روسیه مجریه. به عنوان رئیس این قدرت آژانس آقای پوتین می تواند در کنترل باقی می ماند و راهنمای سیاست حتی پس از کنار رفتن کرملین پس از دیگری دو تا شش سال است.

"آنچه که او می خواهد برای تبدیل نظام سیاسی در راه است که خواهد به او اجازه دهید پیدا کردن یک موقعیت راحت پس از پایان دوره ریاست جمهوری خود را" آقای پتروف گفت.

رای می آید که مسکو و بسیاری از دیگر شهرهای روسیه خروج از قرنطینه محدودیت های اعمال شده به سرعت گسترش رمان coronavirus نیز آلوده کرده است که تقریبا 600000 نفر در سراسر کشور.

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس شنبه آقای پوتین اذعان کرد که ویروس هنوز در یک قبر تهدید. "ما در حال ساخت این بیماری همه گیر عقب رفتن ما به دنبال یک چرخش," او گفت:. "اما این ویروس هنوز هم خطرناک است—هزاران نفر از مردم هنوز این بیماری در هر روز است."

یک پیشخدمت در یک صورت می گیرد سفارش در یک رستوران در یک قایق در مرکز مسکو. روسیه ضربههای رمان coronavirus.

عکس: سرگئی Fadeichev/زوما پرس

بسیاری ابراز نگرانی کرده اند بیش از آقای پوتین تصمیم به برگزاری این رای که روزانه تعداد زیادی از عفونت های جدید نشانگر بین از 7000 و 8000 و برخی از مناطق هنوز هم عامل تحت محدودیت. رای گیری شده بود تحت فشار قرار دادند از اصل آن تاریخ مارس 22 با توجه به این ویروس است.

در اوایل این ماه تقریبا 200 عضو از انتخابات کمیته از مناطق مختلف امضا نامه ای جذاب برای دیگر اعضای کمیته انتخابات نه به سازماندهی رای گیری گفت: این امر می تواند بیش از حد بزرگ یک خطر برای سلامت عمومی است.

با توجه به رای گیری دستورالعمل رای دهندگان اجازه خواهد داشت به بازیگران آراء هر دو در داخل خانه و خارج از منزل. آنها خواهد بود به شرطی با ماسک محافظ و دستکش و قلم یکبار مصرف و اعضای منطقه ای کمیسیون انتخابات خواهد بود آزمایش coronavirus قبل از رای گیری.

آقای پوتین است که مشتاق برای جلوگیری از تاخیر بیشتر به دلیل عدم اطمینان از آنچه در پیش روست برای روسیه اجتماعی و اقتصادی آینده گفته تحلیلگران. دانشمندان پیش بینی موج دوم ممکن است از عفونت های بعد از این سال در حالی که روسیه نیز انتظار می رود به سقوط به رکود است.

"نگرش نسبت به دولت به طور کلی و آقای پوتین در خصوص بهبود خواهد یافت ،" آقای پتروف گفت. "همین دلیل است که از آن خواهد شد بیشتر و بیشتر پیچیده برای به دست آوردن حتی منفعل پشتیبانی از هر چیزی اگر آنها این کار را انجام نمی در حال حاضر."

روسی فعالان برگزار شد یک بنر در حمایت از همه پرسی اما در اعتراض به آقای پوتین در مسکو در فوریه. 15.

عکس: sergei ilnitsky/شاتر

آقای پوتین سابق کا گ ب, رئیس, محبوب باقی می ماند اما دیده می شود حمایت خود را لغزش. نظر سنجی ماه گذشته از Levada مرکز یافت می شود که رهبر روسیه تصویب امتیاز بود که در 59 درصد از 82 درصد در ماه آوریل سال 2018 است.

مقامات در مسکو را از جیبش متوقف می شود برای جلب مردم به پای صندوق های رای, تبادل قرعه کشی و جوایز برای رای دهندگان از جمله 2 میلیون کوپن است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت هزینه برای کالا و خدمات در بیش از 3000 فروشگاه در سراسر مسکو. نسخه جدید قانون اساسی در حال حاضر در فروش در فروشگاه ها.

یکی دیگر از اصلاح در بسته خواهد اطمینان حاصل شود که قانون اساسی روسیه outranks معاهدات بین المللی و حقوقی احکام یک نگرانی برای طرفداران حقوق که اغلب به دنبال عدالت در دادگاه اروپا.

آن را نیز تضمین حداقل دستمزد و تنظیم در پرداخت حقوق بازنشستگی حداقل یک بار در سال. آن را خواهد ساخت ضریح در قانون اساسی روسها "ایمان به خدا" و ممنوعیت ازدواج هم جنس گرایان.

روز سه شنبه آقای پوتین اعلام کرد قصد دارد برای افزایش مالیات بر ثروتمندان روس ها با استفاده از این پول برای کمک به درمان کودکان بیمار و گسترش پرداخت های تشویقی به گروه هایی مانند پزشکی کارگران و معلمان است.

"اجتماعی اصلاحات جذاب ترین بخش از این بسته برای توده کارگران گفت:" الکساندر Baunov یک عضو ارشد در دانشگاه کارنگی مسکو مرکز فکر می کنم تانک. "بدون این بسته های اجتماعی از اصلاح آن خواهد بود به طور کامل غیر ممکن است به این رای می دهند."

مشارکت بالا بسیار مهم است به کرملین برای مشروعیت بخشیدن به این نظرسنجی گفته تحلیلگران. اگر کمتر از 50 درصد از روس ها به نوبه خود برای رای گیری از آن می تواند یک سیگنال است که آقای پوتین محبوبیت کاهش یافته است گفت: آقای Baunov.

یک سرباز روسی سوار تانک گذشته یک بنر تبلیغاتی ملی رای در ژوئن 18.

عکس: kirill kudryavtsev/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

حامیان رئیس جمهور روسیه مانند Valentina Tereshkova این نماینده مجلس که در ماه مارس برای اولین بار برای قرار دادن به جلو متمم قانون اساسی است که می تواند اجازه می دهد آقای پوتین به ریاست جمهوری خود را طولانی تصدی اصرار دارند که او مورد نیاز است برای تضمین ثبات کشور و نفوذ جهانی.

آلکسی Mukhin مدیر کل مرکز اطلاعات سیاسی یک مسکو بر اساس مستقل مدیریت ریسک شرکت مشاوره گفت: آقای پوتین را هدف همواره برای بالا بردن موضع روسیه در صحنه جهانی است. که تبدیل شده است و حتی ضروری تر با توجه به تنش میان روسیه و غرب او اضافه شده است.

"او یک ماموریت به روسیه بزرگ دوباره به طوری که او احساس می کند یک تعهد اخلاقی به باقی می ماند در حکم دایره قدرت" حتی اگر آن را ممکن است در نهایت در نقش رئیس جمهور آقای Mukhin گفت.

نوشتن به ان M. سیمونز در ann.simmons@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن