پادشاه عربستان از بیمارستان مرخص شد یک هفته پس از عمل جراحی

دادگاه سلطنتی ارائه شده هیچ جزئیات جدید در مورد پادشاه وضعیت پس از ترک بیمارستان پنج شنبه. عکس: ح

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 10 مرداد 1399

دادگاه سلطنتی ارائه شده هیچ جزئیات جدید در مورد پادشاه وضعیت پس از ترک بیمارستان پنج شنبه.

عکس: حمله عربستان/DPA/ایسنا

ریاض—عربستان سعودی و پادشاه اردن ترک ریاض بیمارستان در روز پنج شنبه پس از 10 روز اقامت که شامل یک عمل جراحی برای برداشتن کیسه صفرا خود را آرام حدس و گمان که پسر خود را ولیعهد و محمد بن سلمان به زودی ممکن است تن دادن به تاج و تخت است.

84 ساله پادشاه رفت پادشاه فیصل متخصص بیمارستان با کمک از معمول خود را عصا اما در غیر این صورت تحت قدرت خود را در یک ویدئو منتشر شده توسط دولت خبرگزاری آبگرم نشان داد. شاهزاده محمد اغلب به حرف اول خود را MBS, پس, از پشت, با پوشیدن یک ماسک صورت.

در بیانیه دربار سلطنتی ارائه شده هیچ جزئیات جدید در مورد کینگ شرایط پس از گفتن یک هفته پیش او را به اقامت در بیمارستان برای یک دوره مشخص پس از عمل ، او در سمت چپ این بیمارستان یک روز پیش از عید قربان یکی از اسلام مهم ترین جشنواره است.

پادشاه سلمان سلامت و سیاست جانشینی در عربستان سعودی جهان بالا صادر کننده نفت و بزرگترین اقتصاد را در خاورمیانه تحت نظارت نزدیک است. پادشاهی میزبان هزاران نفر از نیروهای ایالات متحده و یک شریک اصلی در واشنگتن تلاش ها برای مقابله با, ایران و مبارزه با تروریسم است.

پادشاه بوده است 2015 اما در سال های اخیر واگذار شده است بیشتر روز به روز مسئولیت به MBS که چند ظاهر از coronavirus همه گیر آغاز شد.

پادشاه سلمان شکننده شرط—او ادامه داد: برای دیدار با مهمانان خارجی و مقامات محلی هر چند دولت برای سال مواجه شایعات از سلامت فقیر—باعث می شود عربستان سعودی در موقعیت بیشتر مخاطره آمیز آن را به عنوان تقابل اقتصادی خرید اینترنتی از ویروس و نوسان قیمت نفت است. پادشاهی اقتصاد, بزرگترین در خاورمیانه است و انتظار می رود به کوچک شدن با 6.8 درصد در سال جاری با توجه به صندوق بین المللی پول.

MBS, 34, برنده ستایش دیگران برای تلاش های جسورانه به تعمیرات اساسی پادشاهی نفت وابسته به اقتصاد و سهولت دقیق قوانین اجتماعی اما پیشنهاد خود را برای تحکیم قدرت توسط sidelining رقبای بالقوه و زنی را به نقد کشیده شده تیز بین المللی سرزنش.

خود را صعود کرده لرزاند اعضای خاندان حاکم و نه همه آنها متحد هستند و او ادامه داد: برای حرکت در برابر آنها حتی مدتها پس از آن موقعیت شکست ناپذیر به نظر می رسید. پادشاه سلمان بیماری مطرح شده در این چشم انداز است که مخالفان ممکن است درک نادر پنجره فرصت برای جلوگیری از MBS معراج تحلیلگران می گویند که در حال حاضر به نظر می رسد بسته اند.

به طور جداگانه به 91 سال حاکم کشور همسایه کویت یکی دیگر از آمریکا متحد و عمده تولید کننده نفت وارد سوتا کلینیک مایو در هفته گذشته به صورت زیر درمان عوارض ناشی از جراحی مثانه در بازگشت به خانه. این کشور ولیعهد دریافت "اطمینان بخش" تماس روز شنبه در مورد حاکم سلامت از برادرش که همراه او دولت خبرگزاری KUNA گزارش شده است.

نوشتن به استفان Kalin در stephen.kalin@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب