تیم فوتبال متهم با استفاده از فیلم عروسک به عنوان طرفداران در غرفه

یک کره جنوبی فوتبال باشگاه عذرخواهی کرد و پس از اینکه متهم از قرار دادن عروسک جنس در صندلی های خالی در طول یک

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 29 اردیبهشت 1399

یک کره جنوبی فوتبال باشگاه عذرخواهی کرد و پس از اینکه متهم از قرار دادن عروسک جنس در صندلی های خالی در طول یک مسابقه.

FC سئول ابراز "صادقانه ندامت" بیش از این بحث اما اصرار داشت در بیانیه ای که آن را با استفاده از مانکن — نه عروسک جنس — به تقلید از یک خانه جمعیت در طی روز یکشنبه 1-0 برنده بیش از گوانگجو FC در ورزشگاه جام جهانی سئول.

پس از یک هفته تاخیر به دلیل coronavirus همه گیر K-لیگ بازگشت و به عمل در مارس 8 بدون تماشاگران روز پس از بیس بال حرفه ای شروع تحت شرایط مشابه است. لیگ برنامه ریزی برای بازی در خالی استادیوم تا خطرات ناشی از کوروناویروس عفونت را کاهش داده است.

با بازیکنان رقیب در مقابل ردیف از صندلی های خالی برخی از فوتبال و بیس بال تیم تلاش کرده اند برای ایجاد یک جشن و فضای طنز آمیز است که شامل پر کردن غرفه با تیم بنر عکس از ماسک-پوشیدن طرفداران و یا حتی سبزیجات.

FC سئول گفت که در تلاش برای اضافه کردن "یک عنصر از سرگرم کننده" با مانکن. این تیم گفت: آن را بارها و بارها اطمینان توسط Dalkom این شرکت که تولید مانکن, که, آنها, نیست, جنسی محصولات.

اما در هنگام ارائه محصولات خود به ورزشگاه Dalkom استفاده مجدد برخی از مانکن های آن را قبلا عرضه شده به یک شرکت دیگر FC سئول گفت.

این باشگاه در بیانیه نمی به طور مستقیم آدرس انتقاد از اینکه چرا این تصمیم به کار با Dalkom که آیا ساخت عروسک جنس, با توجه به وب سایت این شرکت و یا چرا تقریبا تمام انواع مانکن در ورزشگاه بودند در طراحی.

روز دوشنبه کره جنوبی در گزارش جدید 15 مورد از coronavirus و یکی بیشتر مرگ و آوردن آن در مجموع به 11,065 موارد و 263 مرگ و میر. آن caseload کاهش پیدا کرده است و از اوایل ماه مارس بود که آن را گزارش 500 مورد جدید در هر روز اجازه می دهد مقامات به آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل های برنامه, بازگشایی, مدارس, و اجازه می دهد بازگشت از ورزش حرفه ای.

K-League توصیه کرده است بازیکنان برای جلوگیری از بیش از حد جشن هدف در حالی که دست دادن تف کردن و صحبت کردن از نزدیک با بازیکنان دیگر در این زمینه هستند ممنوع به عنوان بخشی از آن anti-virus اقدامات است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن