کره جنوبی موافقت خود را با حضور در G-7 در حالی که پوتین به دنبال اطلاعات بیشتر

دولت کره جنوبی ماه Jae-در حق ابراز امیدواری کرد که این گردهمایی برگزار خواهد شد در شخص است. عکس:

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 13 خرداد 1399

دولت کره جنوبی ماه Jae-در حق ابراز امیدواری کرد که این گردهمایی برگزار خواهد شد در شخص است.

عکس: Yonhap News/زوما پرس

دولت کره جنوبی ماه Jae-در پذیرش رئیس جمهور تهمت را دعوت به حضور در این گروه هفت سازمان ملل, نشست سئول را به دفتر ریاست جمهوری گفت: در حالی که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گفت که او می خواست کسب اطلاعات بیشتر قبل از تصمیم گیری آمده است.

آقای ترامپ بیش از آخر هفته گفت که او به تعویق انداختن برنامه ریزی ژوئن نشست G-7 رهبران در ایالات متحده تا ماه سپتامبر در نظر گرفتن که در مرحله پس از آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت که او نمی خواهد بود قادر به متعهد به حضور در coronavirus بیماری همه گیر.

آقای ترامپ نیز به نام G-7—که متشکل از آمریکا و انگلیس و فرانسه و آلمان و ژاپن و ایتالیا و کانادا—طرح "از رده خارج" گروه بندی از سازمان ملل و گفت: او می خواست به دعوت رهبران روسیه و هند و استرالیا و کره جنوبی برای حضور در این نشست است.

آقای مون روز دوشنبه گفت که قبول دعوت و ابراز امیدواری گردهمایی برگزار خواهد شد در شخص است. استرالیا گفته مقامات بیش از آخر هفته که دولت را قبول دعوت.

اما دعوت به روسیه است اثبات ستیز درون G-7, یک گروه که با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را کشتند و در طول زمان خود را در اتاق. روسیه خارج شد از این گروه که قبلا شناخته شده به عنوان G-8 زیر مسکو 2014 تهاجم اوکراین و رهبران جهان باید اصرار داشت در یک قطعنامه قبل از کاهش محدودیت به تصویب رسید به عنوان یک نتیجه از آن عمل است.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو روز دوشنبه گفت که روسیه نباید شرکت در G-7 جمع آوری است. منطق روسیه و خروج آن تصرف کریمه -- باقی مانده در اثر آقای ترودو به خبرنگاران گفت:.

"روسیه ادامه داد: بی احترامی و موازین بین المللی و قوانین و هنجارهای است که چرا از آن باقی مانده خارج از G-7 ادامه خواهد داد و به باقی می ماند" آقای ترودو گفت. او نمی پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا کانادا هنوز هم شرکت در آمریکا و میزبانی اجلاس اگر روسیه در آن حضور داشتند.

اعضای G-7 چرخش ریاست این گروه در سال است. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان G-7 رئیس جمهور در این سال میزبان این گروه نشست.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام G-7 ملاقات کرد که در سال گذشته در فرانسه "بسیار منسوخ شده" گروه بندی از سازمان ملل.

عکس: ایان Langsdon/آسوشیتد پرس

در واشنگتن یک دولت رسمی گفت که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان G-7 رئیس جمهور می تواند دعوت از دیگر کشورها برای شرکت در اجلاس جلسات در حالی که دائم گسترش نیاز به توافق همه اعضا.

آقای ترامپ صحبت تلفنی با آقای پوتین روز دوشنبه در مورد طیف وسیعی از موضوعات از جمله بیماری همه گیر کنترل تسلیحات و G-7 در اجلاس سران کاخ سفید و کرملین سرویس مطبوعاتی روز دوشنبه گفت:. نه دولت گفت: آیا آقای پوتین موافقت کرد که به شرکت در G-7 نشست.

قبلا در این روز سخنگوی ریاست جمهوری روسیه دیمیتری Peskov به خبرنگاران گفت که آقای پوتین نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد دستور جلسه طیف وسیعی از شرکت کنندگان و ظرفیت است که در آن روسیه خواهد بود دعوت برای حضور در اجلاس قادر به ارزیابی آقای تهمت تماس به پیکربندی G-7.

کرملین گفت: رئیس جمهور روسیه "پشتیبانی از انواع گفت و گو, اما در این مورد در پاسخ به طرح هایی نیاز به اطلاعات بیشتر است که متاسفانه ما ندارند" او گفت:.

کرملین توصیف تماس تلفنی بین رهبران دو کشور به عنوان "سازنده و کار عملی و اساسی است."

در آقای تهمت 15 دقیقه تماس با آقای Moon او تکرار شده که G-7 بود منسوخ شده به عنوان یک گروه و که او می خواست برای گسترش این نشست مقامات در سئول گفت. رهبران دو کشور همچنین توافق کردند در تاریخ 12th بالقوه کشور باید در برزیل و با توجه به آن جمعیت و جغرافیا.

کاخ سفید گفته است این نشست با هدف گرد هم آوردن متحدان سنتی و همکاران به بحث در مورد چین به واشنگتن تشدید لفاظی علیه پکن.

ایالات متحده و چین که به درگیری بیش از پکن اخیر اعمال قوانین امنیت ملی را در شهر هنگ کنگ چینی تجاوز نظامی در دریای چین جنوبی و Huawei یک شرکت چینی شرکت که 5G شبکه مقامات ایالات متحده ترس می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جاسوسی است.

مقامات کره جنوبی که قبلا ابراز نگرانی کرده اند که سئول می تواند ساندویچ بین آمریکا و چین شده اند و با احتیاط برای جلوگیری از ناراحت کننده هر دو قدرت بزرگ. سئول مانند چند کلید دیگر شرکای ایالات متحده متکی به چین برای تجارت است اما یک متحد نظامی با واشنگتن

نوشتن برای اندرو Jeong در andrew.jeong@wsj.com و ان M. سیمونز در ann.simmons@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب