تیم های ورزشی از سرگیری تمرینات به عنوان ECOWATCH, Hines نگه داشتن چشم ناظر

سه هفته پیش از شروع رسمی تمرین فوتبال گرجستان دبیرستان تیم های ورزشی را از سر گرفت داوطلبانه تابستان تمرینات د

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 16 تیر 1399

سه هفته پیش از شروع رسمی تمرین فوتبال گرجستان دبیرستان تیم های ورزشی را از سر گرفت داوطلبانه تابستان تمرینات دوشنبه با اجازه برای شروع رقابتی یک در یک آموزش برای اولین بار.

برای تیم های فوتبال قوانین جدید اجازه می دهد 7-در-7 عبور دریل بین جرم و دفاع, اگر چه آنها باید intrasquad و انجام بدون کلاه یا پد. تیم های والیبال همچنین می توانید intrasquad scrimmages و بیس بال و سافت بال تیم می تواند کوزه پرتاب به batters.

برای چند تیم از دوشنبه به معنای شروع مطبوع. Rockdale County مدارس اجازه نداد تیم خود را برای شروع تا ژوئیه چهار هفته پس از تاریخ 8 ژوئن شروع مجاز گرجستان دبیرستان انجمن.

در بیشتر کاهش محدودیت های آینده ECOWATCH اجباری مرده هفته, مدیر اجرایی, رابین Hines ارائه برخی از بینش به عواملی که راهنمای تصمیم گیری های خود در بازگشایی.

یکی از سیستم های مدرسه' تمایل به باز کردن با کلاس های سنتی. تاکنون 181 گرجستان مدارس هنوز هم هدف آن.

"فکر من این است که اگر ما در حال رفتن به جمع آوری تمام این بچه ها برای رفتن به مدرسه, آنها نیاز به فعالیت و همچنین" Hines گفت. "من فکر نمی کنم فعالیت های بعد از مدرسه, بازی توپ, صلیب کشور در حال اجرا است برای رفتن به هر گونه بیشتر ملایم تا آنجا که به گسترش یک ویروس از بودن در مدرسه بالا است."

متغیر دیگری است COVID-19 مرگ و میر در میان نوجوانان که کم باقی مانده است. از 2,860 که فوت کرده اند در گرجستان دو زیر سن 20. Hines اذعان کرد نگرانی از افزایش اخیر موارد در 18-35 ،

هر دو از کسانی که موقعیت های مایع هستند. Hines در دیدار هفتگی با ورزش-شورای پزشکی برای دریافت به روز رسانی در COVID-19 موارد و روند.

همانطور که برای سیستم مدرسه کوتاه از یک دستور توسط فرماندار آنها تا حد زیادی آزاد هستند به نیشگون گرفتن و کشیدن برنامه های خود و حکومت مشارکت خود را در تیم های ورزشی.

Glynn آکادمی و شهرستان در جنوب شرقی گرجستان از سر گرفته شد تمرینات دوشنبه پس از مثبت COVID-19 تست در فوتبال تیم های اجباری در سه هفته توقف.

فولتن و کاب مدارس شهرستان در هفته گذشته اعلام کرد آنها هل دادن خود را شروع خرما برای کلاس یک یا دو هفته به اوت. 17. هر یک را به دانش آموزان خود گزینه ای برای حضور و یا یادگیری از راه دور.

برخی از ایالات آمریکا از جمله فلوریدا, می سی سی پی و میشیگان در نظر گرفته اند کوه در می رم پاییز و زمستان ورزشی فصل است که قرار بیس بال در پاییز و فوتبال در زمستان یا بهار.

Hines اذعان شده است که مورد بحث در ECOWATCH اما او نمی به نفع کوه در می رم فصل است. "وجود دارد نه بسیاری از مردم در این کشور است که برای آن" او گفت:.

Hines همچنین تاکید کرد که در حالی که او را خوش بینانه در مورد سقوط ورزش او را از ترس به آنها را تعطیل, به عنوان او در ماه مارس است.

"اگر ما مایل به قرار دادن بر روی ترمز ما نباید حاضر به حرکت به جلو" Hines گفت. "بنابراین اگر نشانه ها ما را در یک جای بد و نیاز به توان محدود ما انجام این کار است. من هنوز هم دعا کنید که همه چیز کار را برای بهترین و ما قادر خواهید بود برای شروع در زمان."

تابستان تمرینات داوطلبانه برای مدارس و ورزشکاران است. تیم های فوتبال می تواند به نگه داشتن اجباری شیوه های آغاز ماه جولای 27. والیبال, بیسبال دارای توپ نرم, عبور از کشور و هلهله می توانید شروع Aug. 1. اولین بازی فوتبال در حال برنامه ریزی برای Aug. 19.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

درباره نویسندهtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de