همه گیر فرستاده 1.5 میلیارد کودکان از مدرسه به خانه. بسیاری ممکن است بازگشت نیست.

توسط Margherita Stancati نزدیک Margherita Stancati بیوگرافی @margheritamvs margherita.stancati@w

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 14 خرداد 1399

تعطیلی مدارس در این بهار که در سمت چپ بیش از 1.5 میلیارد کودک در سراسر جهان خارج از کلاس درس در حال حاضر ترکیب دیرینه تفاوت های اجتماعی به عنوان صدها نفر از هزاران نفر از کودکان در ایالات متحده و اروپا که فاقد پشتیبانی برای ادامه آموزش از راه دور در معرض خطر خروج از مدرسه در دسترس نباشد.

در پاسخ به کروناویروس همه گیر دولت ها در سراسر جهان تعطیل, مدارس ترک در حدود 90 درصد از جهان را در جمعیت دانشجویی در اواسط ماه آوریل با توجه به سازمان ملل متحد. تنها بخش کوچکی از مدارس بازگشایی شد پس.

در حال حاضر مقامات محلی در کشورهای غربی در حال تقلا برای حفظ کودکان از رها کردن به طور کامل.

"من هرگز به حال بسیاری از این بچه ها که به مدرسه می گوید:" باربارا ده Cerbo, مدیر یک مدرسه در حومه ناپل. حدود یک در 10 کودکان در مدرسه او هرگز وارد شده به کلاس های آنلاین با وجود تلاش های معلمان به آنها پیگیری کردن. بسیاری از شرکت کرده اند فقط گاه به گاه. "وجود دارد ترس است که ما را از دست دادن برخی از آنها را برای خوب است."

یک کلاس درس در ادواردو دی فیلیپو مدرسه در ناپل. دو دانش آموز از مجموع 12 شرکت در کلاس های آنلاین.

در اروپا نهفته, آموزش و پرورش, بحران حاد به خصوص در اسپانیا و ایتالیا که زده شد coronavirus در اوایل و جایی که مدارس بسته شده اند, طولانی ترین.

در ایتالیا حدود 6 درصد از این کشور 8.3 میلیون کودک نیست و شرکت در آموزش از راه دور پس از این مستند آغاز شد, با توجه به وزارت آموزش و پرورش. در اسپانیا برآوردهای رسمی از محدوده 10 تا 20 درصد از کودکان و نوجوانان است. دیگران شرکت کردند فقط گاه به گاه.

هنگامی که مدارس تعطیل در مارس و دولت آغاز شد توزیع قرص و خریداری شده قابلیت اتصال به اینترنت برای خانواده های نیازمند. موسسات خیریه پا به کمک بیش از حد.

اما تقاضا بالا بود و منابع نمی آمد به اندازه کافی سریع. در ایتالیا و اسپانیا بیش از 10 درصد از کودکان در سن مدرسه ندارد یک کامپیوتر و یا یک قرص در خانه با توجه به داده های رسمی.

جورجو Colantuono, 15, حضور کلاس های آنلاین خود از طریق مادر خود را گوشی های هوشمند در اتاق خود را که او سهام خود را با خواهر کوچکتر و برادر در ناپل.

به عنوان یک نتیجه تعداد زیادی از کودکان از خانواده های کم درآمد همچنان به تکیه بر پدر و مادر خود را' تلفن همراه به صورت آنلاین درس با خواهر و برادر و اغلب در یک دستگاه واحد ، بسیاری از کودکان شده اند قادر به انجام حتی.

"موجود شکاف دیجیتال است تشدید شکاف آموزشی. مگر اینکه عمل گرفته شده است به سرعت همه چیز به یک افزایش قابل توجهی از میزان ترک تحصیل در پایان سال تحصیلی می گوید:" Jesús Marrodán رئیس اتحادیه اسپانیایی آموزش بازرسان.

مدارس در ایالات متحده سنج حضور در راه های مختلف و بسیاری از آنها تلاش برای نگه داشتن دانش آموزان در کار است. شهر نیویورک وزارت آموزش و پرورش برای مثال شمارش هر گونه تعامل به عنوان نامزدی مانند یک دانش آموز ایمیل به یک معلم و یا اظهار نظر در چت شوید.

که اندازه گیری این گروه می گوید که به طور متوسط بیش از 10 درصد از دانش آموزان هر روز تا به حال تعامل با مدرسه در هفته های اخیر—حتی اگر خانواده های نیازمند دریافت دستگاه و رایگان Wi-Fi. است که چند درصد بالاتر از این نسبت به طور معمول وجود ندارد.

مربیان هشدار می دهند که دانش آموزانی که در حال سقوط را به مبارزه برای گرفتن تا زمانی که مدارس در نهایت بازگشایی بالقوه ساخت دائم تفاوت به زندگی خود و حرفه خود است.

زمین بازی در ادواردو دی فیلیپو مدرسه.

وجود دارد یک سابقه تاریخی. یک مطالعه منتشر شده در مجله کار اقتصاد نشان داد که کودکانی که کمتر دریافت آموزش و پرورش به دلیل جنگ جهانی دوم به دست آورده به طور قابل توجهی کمتر از دیگران حتی 40 سال پس از این درگیری به پایان رسید.

برای جلوگیری از دانشجویان خود را در منطقه از سقوط از پشت, Alberto کاروالهو سرپرست Miami-Dade County Public Schools گفت: او دست از حدود 120,000 دستگاه های الکترونیکی در این بهار به مطمئن شوید که دانش آموزان می توانید شیر را به کلاس های آنلاین. اجتماعی کارگران زدم در درب برای پیدا کردن گم شده و دانش آموزان است. او قصد دارد برای راه اندازی یک آنلاین مدرسه تابستانی اضافه کردن مجازی آموزگار و افزایش ساعات آموزشی در پایین نمایشی مدارس برای کمک به تلاش دانش آموزان عقب.

با توجه به اختلال در چند ماه گذشته و تابستان معمول یادگیری از دست دادن آقای کاروالیو گفت: "ملت باید نیروبخش خود را برای بزرگترین تا کنون سابقه-تنظیم تاریخی علمی رگرسیون."

در اسپانیا و ایتالیا coronavirus بحران در حال گسترش است از قبل موجود مشکل است. اسپانیا دارای بالاترین نرخ ترک تحصیل در اروپا, اتحادیه اروپا با نزدیک به 18 درصد از نوجوانان عدم تکمیل دبیرستان. ایتالیا است به مراتب پشت سر.

مشکل این است که بخصوص در میان فقیر و جوامع به حاشیه رانده شده مانند در Ponticelli محله سیمان-بلوک مسکن عمومی در ناپل.

حتی در زمان عادی, نوجوانان وجود دارد به راحتی جلب و جذب به صفوف محلی جرم سندیکای Camorra. نگه داشتن مدارس تعطیل افزایش این خطر می گوید: Patrizia Pica Ciamarra یک کارگر با موسسه خیریه L'Albero Della Vita, معنی درخت زندگی.

Patrizia Pica Ciamarra اجرا می شود که بخش محلی از موسسه خیریه L'Albero Della Vita, برگ دفتر محلی در ناپل.

"کودکانی که در خیابان به راحتی می توانید تمام توسط جمعیت اشتباه می گوید:" خانم Pica Ciamarra که به تازگی تحویل قرص به 56 خانواده در محله تحت اسکورت پلیس. "مدارس در حال از دست دادن عملکرد آنها در حفاظت از افراد زیر سن قانونی."

پدر و مادر اغلب بخشی از مشکل است. یک معلم میگردند شد که در طول یک آنلاین درس shirtless پدر یکی از دانش آموزان خود خواسته خود را به نگه داشتن او در صدای پایین چون او در, و تماشای تلویزیون در همان اتاق.

Giusi Amodio می آموزد آخرین روز مدرسه آنلاین از خانه اش در سنتنستسیا ایتالیا.

زمانی که Giusi Amodio انتقال به کلاس های آنلاین برای چهارم-دانش آموزان کلاس او آب گرفتگی توسط پیام های صوتی از مادران گفت: آنها نمی دانند که چگونه برای دانلود گوگل کلاس درس از راه دور آموزش نرم افزار.

"من درک نمی کنم آنچه در این درس چیزی است که" یک مادر گفت: در گویش ناپلی. "من در حال حاضر انجام می شود به اندازه کافی. من می توانم آن را انجام نمی, من متاسفم."

"باید وجود داشته باشد کسی حاضر به طور مداوم کمک به خانواده در غیر این صورت کودکان سقوط می گوید:" خانم Amodio استفاده می شود که تماس های تصویری به آموزش والدین در مورد نحوه استفاده از برنامه.

یکی از مادران او کمک کرده است Marilena Colantuono 37 ساله مادر تنها سه. خانم Colantuono می خواهد فرزندان خود را برای تکمیل دبیرستان, اما می داند که در آن است رفتن به یک چالش.

"من صادق بودن: من می خواهم به آنها کمک کند اما من می توانم می گوید:" خانم Colantuono که ترک تحصیل در کلاس پنجم. "من نمی خواهم آنها را به من همان اشتباه است. آنها باید از دریافت دیپلم خود را."

Raffaele Giusti حضور خود را در آخرین روز مدرسه از خانه.

فرزندان او—که 9 ، 12 و 15 سال—به اشتراک گذاری دو گوشی میان آنها را برای کلاس های آنلاین. خانم Colantuono است به خصوص نگران پسر ارشدش جورجو. او در حال سقوط است در ریاضی و می گوید او نمی تواند گرفتن.

"قبل از این خیلی بهتر بود. اگر ما را درک نمی کنند چیزی است که ما می تواند درخواست معلم می گوید:" 15 ساله. او در حال حاضر به فکر ترک و ثبت نام در مهمان نوازی مدرسه به جای.

بسیاری از همکلاسی های خود را داده اند تا در حال حاضر. در اخیر درس کمتر از نیمی از آنها وارد سایت شوید. سه نفر از آنها را هرگز در ورود به کلاس و در همه.

"آنها فقط اهمیتی نمی دهند می گوید:" جورجو.

مربوط به پوشش

  • آن را امن برای بازگشایی مدارس ؟ این کشورها می گویند بله (31 مه)
  • چگونه مدارس خواهد بود بازگشایی در پاییز (25 مه)
  • مدارس سعی کنید به ساقه 'Covid اسلاید' آموزش دست دادن (7 مه)
  • که در آن بازگشایی مدارس فاصله و مواد ضد عفونی کننده جدید کروناویروس روزمره (15 آوریل)
  • Coronavirus تعطیلی مدارس در معرض دیجیتال دارا و ندار (10 اسفند)

نوشتن به Margherita Stancati در margherita.stancati@wsj.com و لسلی برودی در leslie.brody@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن