'این یک علمی تخیلی فیلمنامه': اروپایی ها دوباره ظهور به حالت عادی

توسط مارکوس واکر نزدیک مارکوس واکر بیوگرافی @MMQWalker مارکوس.Walker@wsj.com مارس 19 سال 20

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 31 اردیبهشت 1399

رم—اروپایی ها زندگی می کنند از طریق بسیاری نگران کننده ماه در حافظه در حال تنفس با امداد به عنوان آنها را ترک گونه های مستند ، اما عجیب و غریب دنیای جدید که در انتظار این قاره در همه گیر مرحله بعدی این است که الهام بخش بیشتر ترس از امید.

کودکان در حال بازی دوباره در میادین شهر سقوط کرد که سکوت برای بسیاری از بهار است. ترافیک رفت و آمد است کمرویی بازگشت به خیابان که چندی پیش کنجکاو اردک روباه و گراز وحشی سرگردان در حالی که انسان ها پنهان شده بودند.

مغازه ها و کافه ها و رستوران ها باز هستند دوباره در ایتالیا صفر از اروپا coronavirus بیماری همه گیر. رومیان جسارت برای خود صبح اسپرسو خود نوظهور مهارت تشکیل یک خط است. اکثر پوشیدن ماسک های جراحی هر چند گاهی اوقات در یک بازی گاه به گاه, under-the-چانه ،

نرمال دور است. این ویروس همچنان آماده برای حمله به عقب اگر مردم استراحت بیش از حد. فعالیت های روزمره باید به دنبال قوانین جدید. متعال رکود اقتصادی فقط آغاز شده است. معیشت دهها میلیون نفر از مردم آویزان در تعادل می باشد.

حتی شهر ابدی است که دیده می شود بسیار است درخواست خود را اگر زندگی همیشه خواهد بود راه آن بود.

انزو دی سیهنا شگفتی اگر سال آینده برگزار خواهد شد و جایی برای او. 52 ساله هنرمند است بازسازی مبلمان عتیقه در کارگاه خود را در نزدیکی رم کاملأ پیچیده زیبا کامپو د' Fiori بازار از سال 1985 پس از یادگیری تجارت خود را از پدرش. "هنگامی که مردم نگران بقای خود آنها اهمیتی نمی دهند در مورد 18th-century, صندلی," او گفت:.

ایتالیا مبهم را از طریق رکود اقتصادی پس از آن اما هرگز دچار چنین شکست از هر روز خود را ریتم به عنوان در حال حاضر. "این یک علمی تخیلی فیلمنامه. عدم اطمینان کل است," او می گوید.

آقای ده سینا چند کمیسیون دوباره از جمله از کاتولیک های علمیه در محله. اما برای بسیاری از ایتالیایی ها او می گوید: لا گراند incertezza—عدم قطعیت بزرگ—تنها آغاز است. امید برای بهبود اقتصادی در رقابت با ترس در مورد سودای عفونت ویروس. "موج دوم خواهد بود یک فاجعه است." خود را مجدد است به این کارگاه برای دو سال عقب نشینی به حومه شهر زندگی می کنند و به عنوان یک گوسفند کشاورز.

Gondoliers از سر گرفته اند خدمات در گراند کانال در ونیز.

عکس: andrea pattaro/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در این مستند برخی از 63 درصد از ایتالیایی ها دچار بی خوابی, اضطراب, وحشت و افسردگی و یا سایر نشانه های استرس ناشی از بحران با توجه به یک نظرسنجی به سفارش توسط ملی روانشناسان' association. لبخند امداد در اواسط ماه مه نشان می دهد که چقدر مردم از دست رفته consolations از تماس انسان. اما ترس برای آینده فراگیر است.

"من انتظار ندارم که به بازگشت به وضعیت عادی می گوید:" Andrea Bergamaschi یک معمار جوان از نزدیک برگامو, ایتالیا شهر سخت ترین ضربه از همه coronavirus. مرگ الشعاع اقتصادی نگرانی وجود دارد.

زمانی که پدر یک دوست نزدیک درگذشت مارس, آقای Bergamaschi تا به حال به قرنطینه خود را در خانه نگه داشتن چه فاصله او می تواند خود را از پدر و مادر مسن که به اشتراک گذاشتن خانه. او یک نور تب است که نمی خواهد برود اما بیمار نیست به اندازه کافی برای نامعقول نظام سلامت برای تست او. او در آنجا ماند در داخل خانه به مدت شش هفته در حال کار در کامپیوتر خود و شنیدن ثابت آژیر آمبولانس مصرف Covid-19 بيمار به نزدیک ترین بیمارستان. مبتلا به بی خوابی, او را از خواب بیدار در 3 p. m. و شنیدن بیشتر در آمبولانس.

صدای کمتر مکرر در حال حاضر. آقای Bergamaschi شروع جسارت خارج از منزل دوباره در مارس 4. او را نگه می دارد چند متر فاصله زمانی که او در دیدار دوستان است. "بیش از حد بسیاری از مردم دست کم گرفتن شدت از آنچه در اینجا اتفاق افتاده است" او می گوید. او می ترسد که مردم دیگر را پرتاب احتیاط را کنار گذاشته و دعوت از یک موج جدیدی از بیماری. "من وحشت زده از ایتالیایی ها رفتار."

اروپایی ها' تجارب همه گیر شده است به عنوان متنوع به عنوان قاره خود را.

یک زن با پوشیدن یک چهره سپر نوشیدنی قهوه در یک کافه در رم.

عکس: یارا nardi/ایسنا

در ایتالیا و اسپانیا سرایت شد کشتار decimating بعد از جنگ جهانی دوم نسل ساخته شده است که یک مرفه یکپارچه اروپا که در حال حاضر در مواجهه با آن بدترین بحران است. بیگانه بیماری ضعف بیمارستانها و خانه های سالمندان تکان دهنده جوامع ساخته شده در اطراف خانواده گسترده. مستندات میان دقیقترین در جهان است. جنوب اروپا دیدم آفتاب تنها زمانی که آنها برای خرید مواد غذایی.

در آلمان بیشتر از افراد با تجربه و بهار سال 2020 به عنوان یک فریزر staycation هستید از یک فاجعه ملی. به طور کلی مرگ و میر به سختی گل رز بالاتر از نرمال. این مستند آرام بود و در برخی مناطق به آرامی ای اداره. مردم هنوز هم سرگردان خیابان های برلین و حتی مغازه ها و کافه ها سینما ها و کاباره ها بسته شد. افراد جوان مشغول به کار در صنایع خلاق lounged در پارک ها و صحبت در مورد چگونه به راحتی و به سرعت آنها را به یارانه های دولتی در برابر بحران است.

بر خلاف بسیاری از کشورهای غربی سوئد نیست منظور دقیق coronavirus مستند—هنوز هم آن اقتصاد است و آمار گرفته. وال استریت ژورنال به همسرش, خواستگاری, گزارش از یک کشور که در آن مغازه ها و کافه ها نیست تعطیل. عکس: همسرش خواستگاری

بهبودی کامل نامشخص است و حتی در آلمان که تولید کنندگان با تکیه بر تجارت جهانی و خدمات که بخش اغلب جای تعجب ناکارآمد است. اما دولت آلمان استفاده کرده است آن عضله مالی برای سرپا نگه داشتن شرکت پوشش furloughed کارگران و تعویق انداختن روز حساب.

فرانسوی و انگلیسی تجربه تر شده اند مخلوط شده است. هر دو کشور دولت نشان داد زود اعتماد بیش از حد اقدام قاطع اواخر با وجود این مثال از شمال ایتالیا شیوع مواد منفجره در ماه فوریه است. مرگ عوارض افزایش به طور پیوسته به عنوان coronavirus جاروب از طریق خانه های سالمندان. مراقبت کارگران و کارکنان بیمارستان دچار کمبود تجهیزات حفاظتی. شهروندان کج خلقی در رسانه های اجتماعی خود را در مورد رهبران عملکرد و تعجب که چرا خوش شانس آلمانی ها بودند گرفتن به آرامی. در هر دو کشور افکار عمومی را بر طرف کند بازگشایی برای ترس از موج دوم.

یک پیشخدمت در خدمت آبجو در یک باغ آبجو در مونیخ.

عکس: andreas gebert/ایسنا

مرکزی کشورهای اروپایی مانند لهستان فرار اروپای غربی را سنگین تلفات و نه ترس. لهستان قفل شده است و قبل از این ویروس می تواند تا حد زیادی گسترش یافته که دانستن آن نازک مجهز به سیستم بهداشت و درمان نمی تواند مقابله با این نوع از بهداشت عمومی فاجعه است که شمال ایتالیا را تکان داد. این ماه قطب flocked به پارک و جنگل و دریا به عنوان به زودی به عنوان دولت شروع به استراحت مستند قوانین. اما بسیاری از مردم باقی می ماند و تنش. در مغازه بازنشستگان سرزنش و توبیخ رسمی جوان برای غفلت به پوشیدن ماسک و قرار دادن آنها در معرض خطر است.

اروپا و مستندات خود را به حال لنت نقره ای, برای کسانی که سالم و حلال به اندازه کافی به آنها را ببینید.

دو ماه از خیابان ها خلوت اجازه دهید زیبایی از شهرستانها درخشش رابطه عادی تراکم ترافیک و گردشگران است. ایتالیایی ها که در زمان scenic route به بقال را دیدم خود را در قرون وسطی و رنسانس شهرستانها در یک نور جدید.

درک Coronavirus

 • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
 • Covid-19 آزمایش و درمان
 • مرور زندگی خود را
 • یک راهنمای به دولت مستندات
 • چه کسب و کارهای کوچک نیاز به دانستن در مورد محرک
 • مدیریت امور مالی خود را در طول همه گیر
 • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
 • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

مورخ ارنستو Galli دلا سرپوشیده در بر داشت او می تواند افزایش چشم خود را و ببینید که طبقه بالای رم های قدیمی تر و جدیدتر ساختمان به عنوان او راه می رفت به جای داشتن به تمرکز بر روی dodging swarms از اتومبیل و Vespas. رم به یاد او خالی از مناظر نقاش سورئالیست Giorgio de Chirico. "هیچ زندگی ایتالیایی تا به حال آن را دیده بود," او گفت:.

دیگر ایتالیایی ها کشف گذراندن وقت با خانواده خود را در پخت و پز, کتاب خواندن, نواختن آلات موسیقی و یا صحبت کردن با همسایگان خود را از بالکن.

"مثل این بود که عجیب و غریب بازگشت به دهه 1970 کامل با دیگر مو می گوید:" Beppe Severgnini یک روزنامه نگار و نویسنده ای که زندگی در لومباردی مرکز ایتالیا شیوع کروناویروس. حتی او می گوید از دست دادن تماس های اجتماعی دردناک بود برای این ترین خروجی از سازمان ملل. گفتگو در اینترنت است یک جایگزین رنگ پریده و نگه داشتن مردم در طول بازو می رود در برابر تمام عادات. "ایتالیا یک زمین تماس فیزیکی که در آن مردم لمس آغوش, با کف دست زدن بر روی شانه گرفتن با دست است. ما را از دست ندهید که" آقای Severgnini می گوید.

برای بسیاری از مردم محلی کشورهای جنوب اروپا مانند ایتالیا و یونان با مشکل اقتصاد و اسکلروتيکی بوروکراسی می تواند طاقت فرسا مکان زندگی می کنند اما آنها می توانند جبران خسارت در شبکه های حمایتی از خانواده و لذت خود را در آب و مواد غذایی و خوش مشرب فرهنگ. با تحمیل اجتماعی فاصله همه گیر شده است حمله به consolations زندگی در اروپا گاهی اوقات ناکارآمد جنوبی.

برای برخی از, مستند بود جهنم. خشونت خانگی افزایش یافت, به عنوان افراد در معرض ابتلا به سوء رفتار شد محدود با همسران و فرزندان. ایتالیایی مراکز پشتیبانی در برابر خشونت خانگی گزارش افزایش بیش از 70 ٪ در تماس های تلفنی از زنان مبتلا به سوء استفاده. حدود یک سوم خواستار شدند برای اولین بار.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

به اشتراک گذاری افکار خود را

شما چه انتظار طولانی اجتماعی اثرات این بحران ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

"روانپزشکی موارد رز و مردم آسیب پذیر می تواند درمان می گوید:" مانوئلا دل'Anna یک روانپزشک از میلان.

در میان بیماران دچار آسیب های روانی هستند بسیاری از پزشکان و پرستاران شاغل در خط مقدم در لومباردی که بخش ها و دالان های سرریز با Covid-19 بيمار. آنها بيماران ترياژ شده فاقد محافظ لباس نمی توانستم آزمایش سقوط بیمار ترس از آلوده کردن خانواده خود و گریه در میان سنگ زنی شیفت.

خانم دل'Anna دارای جلسات با آنها از طریق اینترنت در حال حاضر. "مردم به من بگویید که آنها نمی توانند باز, احساسی, زیرا در غیر این صورت آنها نمی تواند بازگشت به کار فردا."

"ما همه تحت یک سطح بزرگ از استرس" می گوید: خانم دل'Anna. "این خواهد ماند در ذهن ما است. شما هرگز به بازگشت به طور کامل از یک سفر. ما هرگز مردم ما بودند."

مرتبط

 • ترس و احتیاط ایتالیایی شهر ویران شده توسط Coronavirus به آرامی دوباره ظهور (مارس 17)
 • رستوران در ایتالیا آماده سازی برای بازگشایی—یا خاموش نگه دارید—و ترس آنها زنده نخواهد ماند (مارس 16)
 • آن را امن برای بازگشایی مدارس در طول Covid-19 همه گیر? اروپا در مورد به پیدا کردن (May 14)
 • اروپا می یابد مرزها سخت تر برای باز کردن پس از Coronavirus تعطیلی (May 12)

نوشتن به مارکوس واکر در marcus.walker@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب