تظاهرات در هنگ کنگ در اعتراض سرپیچی از پلیس بان

معترضان راهپیمایی از طریق هنگ کنگ منطقه مرکزی شنبه شب سالگرد سال گذشته اولین مارس برابر هنگ کنگ در حا

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 20 خرداد 1399

معترضان راهپیمایی از طریق هنگ کنگ منطقه مرکزی شنبه شب سالگرد سال گذشته اولین مارس برابر هنگ کنگ در حال حاضر خارج استرداد لایحه که سازمان دهندگان گفت: جلب کرد نزدیک به یک میلیون نفر است.

عکس: Roy لیو/مهر نیوز

دلار هنگ کنگ—هزاران نفر از معترضان بسیج شنبه شب در مرکز شهر هنگ کنگ با پلیس بود که ممنوع اخیر تظاهرات به مناسبت سالگرد یک سال از یک میلیون نفر تجمع که محوری این شهر به بزرگترین بحران در دهه.

راهپیمایی از طریق جاده flanked توسط ده ها تن از تظاهرات صدها نفر از مردم با پوشیدن ماسک برگزار چتر و همراه با چراغ قوه درخشان. پلیس با استفاده از اسپری فلفل و چندین دستگیری cordoning جاده ها را در صحنه که برانگیخته سال گذشته هفت ماه از ناآرامی توسط مخالفان جنبش است که مقامات به دنبال له.

این تجمع صورت گرفت پس از یک تعداد زیادی از مردم گفت: اتهامات علیه آنها شده بود گسترش یافت و شورش به اتهام طوفان در شهرستان مقننه در سال گذشته به عنوان مقامات تشدید سرکوب جنبش است.

در میان کسانی که در زمان به رسانه های اجتماعی به می گویند که آنها تا به حال داده شده و اتهامات جدید بودند Ventus لاو که سازمان چند در مقیاس بزرگ در تظاهرات سال گذشته رهبر دانشجویی Althea Suen و صریح بازیگر گرگوری وانگ. کیفرخواست صادره حاوی جدی تر شارژ از اصلی یکی از به طور غیر قانونی وارد این اتاق می تواند به حمل چندین ساله حکم زندان.

طرفدار دموکراسی تظاهرکنندگان با تلفن های خود را در بالاترین نقطهء کشتی با خود چراغ قوه در آنها به عنوان بسیج هنگ کنگ در شب سه شنبه.

عکس: تایرون سیو/ایسنا

پلیس نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

تصمیم به تعیین اعتراضات به شورش شده است و رقابت با گروه های مخالف که خواستار آن است که چنین اتهامات لغو شود.

اعتراضات خیابانی از دست داده اند حرکت از اواخر میان coronavirus همه گیر و حرکت چهره های دراز مدت فشار پس از چین اعلام کرد یک جانبه و برنامه ریزی برای تحمیل امنیتی جدید قانون در semiautonomous شهرستان.

"آن را مانند هنگ کنگ مردم در برابر کری لام در سال گذشته گفت:" آقای لاو با اشاره به این شهرستان اجرایی شد که هدف اولیه از اعتراضات یک سال پیش برای تدوین یک قانون است که اجازه می دهد استرداد مظنون به چین است. "بزرگترین دشمن ما است و حزب کمونیست در حال حاضر," او اضافه شده است.

جمعیت که جمع جمعه شد کسری به اندازه کسانی که در خیابان های پر از در یکشنبه یک سال پیش با بسیاری از مردم در حال حاضر منصرف خطر دستگیری از پیوستن به چه پلیس تماس غیر قانونی مجمع. پلیس حاضر مجوز برای تظاهرات اخیر با استناد به نگرانی های بهداشتی و حتی به عنوان شهر تا حد زیادی شامل همه گیر.

در موقع ناهار تظاهرات همچنین بر خاست تا در چندین مراکز خرید در سراسر شهرستان به مناسبت سالگرد یک سال از antigovernment جنبش است. ده ها شعار می دادند شعارهایی از جمله "آزادی هنگ کنگ. انقلاب از زمان ما" و "پنج خواسته نه یکی کمتر". برخی نیز نمایش داده می شود طرفدار استقلال و بنر و تحریک به پکن است که با هدف قرار دادن چنین رفتاری در آن برنامه ریزی امنیت ملی و قانون.

تنها از معترضان برگزاری زرد چتر حمل کلمات رعایت آزادی در برابر شر قانون راه می رفت در سراسر جاده در هنگ کنگ مالی توپی.

عکس: Liau Chung-رن/زوما پرس

این قانون پیش نویس فرستاده است سرما از طریق اعتراض و انتقاد قرار گرفته بود توسط گروه های مخالف و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان نقض چین وعده در تحویل سال 1997 اجازه می دهد تا شهر یک درجه بالایی از خودمختاری برای 50 سال. چین می گوید این قانون است که نیاز به ریشه کن کردن نفوذ خارجی و طرفداران استقلال و همچنین برای آوردن ثبات و رفاه به رکود اقتصادی-آمار مالی توپی.

"هنگ کنگ نمی توان این turmoils" خانم لام گفت: در یک هفته نشست خبری روز سه شنبه. "ساکنان امید به ثبات و صلح آمیز محیط که در آن آنها می توانند زندگی و کار به خصوص در زمان رکود جهانی باعث یک بیماری همه گیر."

آخرین اتهام توسط مقامات در حال تلاش دولت برای سرکوب جنبش اعتراضی برگزار آقاي لاو گفت و اشاره کرد که برخی از آمدن اعتراض سالگرد تاریخ ممکن است تقویت جنبش است.

پلیس را رد کرد برنامه های اخیر به صحنه اعتراضات به نقل عمومی-بهداشت و درمان, نگرانی, با مجامع عمومی از بیش از هشت نفر هنوز هم ممنوع است. دولت شده است کاهش محدودیت های اجتماعی و شده اند وجود دارد هیچ محلی منتقل موارد این ویروس ثبت شده برای پنج روز مستقیم. روز سه شنبه در اعتراض به محل نبود اعلام کرد که تا چند ساعت قبل از مردم جمع شده بودند.

در آوریل پلیس دستگیر 15 طرفدار دموکراسی و ارقام از جمله غولهای رسانه ای جیمی لای و کهنه سیاستمدار مارتین لی عمدتا به اتهام غیر قانونی مجمع برای حضور و سازماندهی تایید نشده تظاهرات سال گذشته است.

تقریبا 9,000 افراد عمدتا جوان بازداشت شده اند پس از ناآرامی های منفجر شده بر روی خیابان های شهر را از یک سال پیش. همانطور که از ماه گذشته 1,808 مردم شده بود به اتهام جرائم مختلف از جمله 612 اتهام شورش با توجه به شهر نیروی پلیس.

چین نشانه برنامه ای برای اعمال جدید امنیت ملی و قوانین در هنگ کنگ برخورد یک ضربه به این سرزمین خودمختاری. وال استریت ژورنال به جاش چانه توضیح می دهد که چگونه این قوانین می تواند سفت چین گرفتن در شهر و ماشه بین المللی واکنش. عکس: Kevin Frayer/گتی ایماژ

روسای پلیس اغلب با استفاده از نظر تظاهر زمانی با اشاره به اعتراض متهم به مسدود کردن جاده ها و یا رفتار خشونت آمیز. تمایز مهم است زیرا در سال 2018 این شهر درخواست تجدید نظر در دادگاه گفت: سختی مجازات شدند موجه برای موارد جدی از شورش. که دادگاه را رد کرد و درخواست تجدید نظر توسط ادوارد لئونگ به قطع شش سال حکم زندان برای نقش خود در درگیری با پلیس در شهر Mongkok منطقه در سال 2016.

آقای لئونگ است که پس از تبدیل شدن به یک احترام رقم در میان برخی از رادیکال تر از اعضای جنبش و خط او در اوایل مبارزات سیاسی "آزاد هنگ کنگ. انقلاب ما بار" در حال حاضر شنیده می شود در هر اعتراض.

سال گذشته در تاریخ 1 ژوئیه نمادین تاریخ که در آن مستعمره سابق بریتانیا شهر بود و بازگشت به قانون در سال 1997 و به طور سنتی بعد از اعتراض نمرات از تظاهرکنندگان وارد این شهر ساختمان شورای قانونگذاری. آنها اسپری-رنگ آمیزی دیوار با اعتراض پیام و مخدوش هنگ کنگ hullett گل, آرم داخل محفظه و در نتیجه تعمیرات, هزینه میلیون ها دلار.

آقای لاو رد اتهام شورش و گفت که معترضان "صدمه دیده بود هیچ کس" و که اقدامات خود را به علت "عدم مقننه مردم عصبانی است."

این شورا است که به شدت تحت pro-پکن اعضا پس از مقامات صلاحیت چند طرفدار دموکراسی قانونگذاران منتخب در سال 2016 برای اولین بار اجرای مراسم سوگند خود به سرزمین مادری.

یک معترض در تاریخ 1 ژوئیه سال گذشته در سخنرانی در داخل اشغال هنگ کنگ قانونی مجمع مجلسی. تاریخ نمادین مهم است که از انگلستان تحویل شهر به چین در سال 1997.

عکس: Liau Chung-رن/زوما پرس

"ما از مردم می خواهیم را به ما قوه مقننه" آقاي لاو گفت. طوفان از LegCo مجلسی "بود قوی تر و شدیدتر اعتراض اما هرگز یک شورش."

لغو این شورش تعیین در تظاهرات از جمله تاریخ 1 ژوئیه یکی از معترضان' پنج مطالبات سال گذشته است. خواسته های دیگری شامل رسمی خروج از استرداد لایحه--که خانم لام را در ماه سپتامبر--و تماس برای عفو بازداشت معترضان مقدمه ای از حق رای همگانی و مستقل تحقیق به اتهام خشونت پلیس.

برایان لئونگ یک معترض در حال حاضر مشغول به تحصیل در آمریکا گفت: در یک صدای جیر جیر که او در میان افرادی که دریافت کرده بود شورش کیفرخواست.

"برای رفتن به عقب و یا به عقب برگردید تا عذاب من برای ماه," او نوشت و گفت که او تا به حال خریداری یک بلیط قبل از دریافت اطلاع از این سنگین تر شارژ. "من در حال حاضر یک فراری ؟ یک تبعید? یک پناهنده سیاسی? من نمی دانم آقای لئونگ گفت:, در توییتر.

نوشتن به Joyu وانگ در joyu.wang@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن