تنگ, پایان بن Postma می سازد تعهد خود را به Georgia Tech

Georgia Tech برداشت و در عین حال یکی دیگر از تعهد شنبه این بار برای اولین بار تنگ پایان چشم انداز به ارتکاب به

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 7 خرداد 1399

Georgia Tech برداشت و در عین حال یکی دیگر از تعهد شنبه این بار برای اولین بار تنگ پایان چشم انداز به ارتکاب به کت زرد' 2021 امضای کلاس.

بن Postma سه ستاره, تنگ پایان از سرو در مرتع پرورش احشام بالا در سرو تگزاس ساخته شده خود اعلام یک روز پس از کارفرمایی Chayden Peery لس آنجلس ساخته شده خود را اعلام. Postma است 12th افزایش ارشد متعهد به تکنولوژی و مربی جف کالینز و پس از 10 آوریل 28.

کلاس رتبه 27 در سراسر کشور (247Sports کامپوزیت) بود که در رتبه بندی نهایی برای کالینز' 2020 کلاس.

Postma ذکر شده در 6-پا-4 و 225 پوند نیز اعلام کرد ارائه می دهد از پیتسبورگ, آرکانزاس, ایلینوی مرکزی فلوریدا و دیگران. او دارای شماره 50, تنگ پایان در کشور است.

سرو تگزاس در هوستون منطقه است که با استخدام منطقه Tech گسترده ای از گیرنده های مربی کری دیکسون. دیکسون نیز منجر استخدام یک signee از هوستون در سال 2020 کلاس offensive lineman پائولا Vaipulu.

Postma خود را اعلام کرد پیشنهاد از تکنولوژی در 27 آوریل.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن