Infinite برای خروج از هنگ کنگ پس از چین جدید امنیت ملی و قانون

Infinite گفت: آن را به خروج از بازار هنگ کنگ در حالی که Facebook, توییتر و گوگل را متوقف بررسی درخواست

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 17 تیر 1399
Infinite گفت: آن را به خروج از بازار هنگ کنگ در حالی که Facebook, توییتر و گوگل را متوقف بررسی درخواست دولت برای داده های کاربر در مالی توپی. با پکن جدید امنیت ملی و, قانون شرکت های تعادل و آزادی بیان و فرصت های کسب و کار. عکس: Kin چونگ/آسوشیتد پرس

چینی ساز از Infinite محبوب کوتاه-تصویری پلت فرم و گفت: این امر جلو و برنامه خود را از هنگ کنگ به دلیل وجود نگرانی ها درباره امنیت ملی و قانون دوم آن خروج بازار در هفته به عنوان وزیر امور خارجه مایک Pompeo اشاره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود و با توجه به محدود کردن ایالات متحده به کاربران دسترسی به برنامه.

این تحولات بر جغرافیای سیاسی چالش های پیش اولین بحران های اجتماعی-رسانه های احساس به ظاهر از چین است. هفته گذشته هند—یکی از Infinite بزرگترین بازارهای توسط کاربران حسابداری برای حدود یک سوم از آن محبوبیت—ممنوع برنامه به عنوان بخشی از افزایش درگیریهای مرزی بین پکن و دهلی نو است.

Infinite که برنده بیش از میلیون ها نفر با آن جاذب, رقص, و lip-sync عام مواجه شده است و موشکافی شدید در ایالات متحده به عنوان آن رشد می کند در سراسر جهان و به عنوان ایالات متحده-روابط چین آمار سورتمه. در واشنگتن برخی از قانونگذاران خواستار ممنوعیت آشکار گفت: داده ها در برنامه های گوشی های هوشمند در دسترس خواهد بود به پکن.

روز دوشنبه وقتی پرسیده شد که در طول یک فاکس نیوز مصاحبه اگر ایالات متحده باید ممنوعیت چینی-اجتماعی رسانه ها از جمله برنامه های Infinite آقای Pompeo گفت: آن چیزی بود که دولت دنبال شد. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر مشغول به کار برای حفظ تجهیزات شبکه سازان Huawei Technologies Co. و ZTE Corp از تلفن همراه خود را و زیرساخت او اضافه شده است.

پلیس ضد شورش ایستاده گارد طی یک عملیات مشترک در طول یک تظاهرات در یک مرکز خرید در هنگ کنگ دوشنبه.

عکس: اسحاق لارنس/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

"با توجه به برنامه های چینی در مردم همراه و ما به شما اطمینان می تواند ایالات متحده را دریافت کنید این یکی راست" آقای Pompeo گفت. او ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد چگونه ایالات متحده را محدود دسترسی و یا نشان می دهد که چگونه به طور جدی کاخ سفید است و با توجه به حرکت می کند.

یک سخنگوی Infinite است که متعلق به پکن بر اساس Bytedance Ltd. گفت که آن را به یک آمریکایی مدیر عامل و استخدام صدها نفر در آمریکا "ما هیچ اولویت بالاتر نسبت به ترویج امن و تجربه برنامه برای کاربران ما," او گفت:. قبلا Infinite گفته است که هرگز از آن ارائه داده های کاربر به دولت چین و نمی خواهد انجام دهد بنابراین اگر خواسته.

فشارهای Infinite چهره منعکس ادامه داد: شکستگی اینترنت همراه ژئوپولیتیک خطوط در میان افزایش تنش ها بین ایالات متحده و چین است. دولت چین تصمیم به دیوار کردن این کشور به اینترنت هنگامی که به کمک آن شرکت های فن آوری رشد محافظ آنها را از رقابت خارجی, اما این ایده از احداث مرزهای ملی در فضای مجازی در حال حاضر تهدید آینده برای اولین بار, چینی, شرکت اینترنتی برای لذت بردن از جریان اصلی جهانی تجدید نظر شود.

در هنگ کنگ, Infinite تصمیم به جلو و عقب در هنگ کنگ در پاسخ به جدید امنیت ملی و قانون در کنار مشابه حرکت توسط خود ایالات متحده اجتماعی-رسانه همسالان از جمله Facebook , Inc., توییتر Inc., گوگل پدر و مادر الفبا, Inc. و Microsoft Corp.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo پیشنهاد در یک مصاحبه تلویزیونی که دولت آمریکا ممکن است ممنوعیت Infinite و دیگر برنامه های چینی. او گفت: کاربران چینی متعلق به خدمات معرض خطر است که داده های خود را می تواند در نهایت "در دست حزب کمونیست" ادعا می کنند که شرکت را رد کرده است. Hayoung Jeon/شاتر

کسانی که در ایالات متحده tech giants—که عمل اجتماعی محبوب-خدمات رسانه ها از جمله Facebook, Instagram, WhatsApp, یوتیوب و LinkedIn—روز دوشنبه گفت که آنها را به حالت تعلیق در انطباق با درخواست دولت برای اطلاعات کاربر در هنگ کنگ پس از پکن سریع ردیابی امنیت ملی و قانون است که به اجرای قانون مقامات در هنگ کنگ مشابه قدرت به کسانی که لذت می برد توسط سرزمین اصلی مقامات چینی.

در روز سه شنبه زوم تصویری Communications ,Inc. یکی دیگر از ایالات متحده tech-صنعت عزیزم که تحت بررسی در واشنگتن برای آن چین روابط گفت: آن را بیش از حد خواهد توقف همکاری خود را با دلار هنگ کنگ مقامات درخواست برای داده های کاربر.

سن خوزه کالیفرنیا.-شرکت مبتنی بر جلب انتقاد در ماه ژوئن برای تعلیق حساب از آمریکا و هنگ کنگ مبتنی بر فعالان بزرگداشت قتل عام میدان تیان آن من در درخواست از پکن است.

"عصر طلایی برای این شرکت به چشم پوشی سیاسی پیامدهای عملیات خود را از دست رفته است" گفت: Julien Chaisse قانون استاد در دانشگاه شهر هنگ کنگ با اشاره به غول دره سیلیکون به عنوان به خوبی به عنوان Infinite. "آنها را مجبور به انتخاب کنید که در آن آنها بروید و چه مقدار از آنها سازش کنند."

اما برای Infinite آن حرکت برای پایان دادن به خدمات خود را برای هنگ کنگ کاربران و حذف آن برنامه از Apple Inc.'s فروشگاه نرم افزار و الفبا را از فروشگاه Google Play فراتر رفت که از همسالان خود. که نشان دهنده بخشی از این اشتیاق از Infinite صاحبان سعی کنید به اعتصاب تعادل بین آن چینی پایه اصلی و آن جاه طلبی های جهانی—به خصوص در آمریکا

Infinite صرف مقدار زیادی از سال گذشته در تلاش برای فاصله خود را از آن چینی ریشه. آن در نظر گرفته شده حرکت مقر آن در خارج از چین و در مارس استخدام کوین مایر آمریکایی که صرف بیشتر از کار خود را در والت دیزنی شرکت ، به عنوان مدیر عامل جدید. در این سال این شرکت نیز متوقف چینی با استفاده از مدیران خارج از کشور برای نظارت بر محتوا.

حصول اطمینان از صاف و گسترش جهانی برای Infinite کلیدی است برای Bytedance یکی از با ارزش ترین در جهان راه اندازی و که ارائه عمومی اولیه بسیار پیش بینی شده است. سهام Bytedance به تازگی معامله در بازار ثانویه در یک ارزیابی که نشان میدهد بازار سرمایه 150 میلیارد دلار برای این شرکت به گفته افراد آشنا با معامله.

مانند چینی دیگر شرکت های فن آوری به طور فزاینده ای با جاه طلبی های جهانی, مهمترین, Huawei, Infinite پیدا کرده است آن چینی ریشه های به طور فزاینده ای بار سنگین تحمل را به عنوان پکن تصویب بیشتر مقابله رویکرد در صحنه جهانی و به عنوان رئیس جمهور تهمت مراحل خود را لفاظی علیه پکن.

این حرکت سریع تحولات ژئوپولیتیک مجبور Infinite برای پاسخ به سرعت. پس از هفته گذشته بان کی مون با مقامات هندی آقای مایر نوشت: در نامه ای به مقامات تاکید بر این که شرکت های محلی استخدام و سرمایه گذاری در کشور است. آقای مایر همچنین گفت: مقامات هندی که برنامه ندارد و نمی خواهد به اشتراک گذاری هند داده های کاربر با دولت چین.

پکن حرکت به تحمیل جدید امنیت ملی و قانون در هنگ کنگ است اضافه شده به سردرد Infinite. بسیاری از مقامات ارشد غربی و مقامات دولتی که محکوم به حرکت در هنگ کنگ برخی از همان کسانی هستند که بیان زنگ بیش از Infinite سریع گسترش در سراسر جهان است.

بیشتر

  • Google, Facebook و توییتر تعلیق بررسی هنگ کنگ درخواست برای داده های کاربر
  • آنچه در هنگ کنگ جدید امنیت ملی و قانون
  • Infinite پردازد هند برنامه ممنوعیت توقف آن هیچ ابزاری برای پکن

Infinite حرکت به جلو و خارج از هنگ کنگ یک ژست مناسب توسط این شرکت و تاکید بر استقلال خود را از چین به هند و دولت آمریکا گفت: Charles Mok یک دلار هنگ کنگ نماینده مجلس که نماینده شهرستان بخش فناوری اطلاعات در مجلس قانون گذاری.

"ایالات متحده و هند دو بازار آنها نمی خواهند به از دست دادن. هنگ کنگ چیز" آقای Mok گفت.

هنگ کنگ اکانت در کمتر از 1 ٪ از Infinite را 2.2 میلیارد دلار در طول عمر نصب با توجه به تحقیقات بازار شرکت سنسور برج. در مقابل برنامه به دست آورد بیش از 660 میلیون دانلود در هند پس از آن مقدمه.

در سه ماه اول سال 2020 Infinite متصلب تا بیش از 315 میلیون محبوبیت بیشتر از هر برنامه در یک چهارم با توجه به سنسور برج.

در ماه ژوئن به عنوان برنامه رشد در محبوبیت با lockdown نگه داشتن بسیاری از کاربران صفحه اصلی 7.5 میلیون نفر در ایالات متحده در حال دانلود نرم افزار, در مقابل 73,000 جدید نصب در هنگ کنگ سنسور برج یافت.

Infinite نیست سودآور در هنگ کنگ شرکت سخنگو گفت: در روز سه شنبه.

Bytedance دارای یک مزیت منحصر به فرد در مقابله با چالش های جدید در هنگ کنگ است که در آن نیز اجرا می شود Douyin یک برنامه است که شبیه به Infinite اما caters به کاربران چینی است و موضوع به سرزمین اصلی چین مقررات سختگیرانه تر. Douyin را هنوز هم در دسترس برای استفاده در هنگ کنگ Bytedance سخنگوی گفت. اما Douyin برنامه تنها می توان از یک سرزمین اصلی چین فروشگاه app.

نوشتن به لیزا لین در Liza.Lin@wsj.com و اوا شیائو در eva.xiao@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن