تاد Monken 3-سال مقابله با گرجستان به ارزش حداقل $3.75 متر

آتن — گرجستان و دستیار مربی تیم فوتبال تاد Monken توافق کرده اند که برای سه سال قرارداد که پرداخت جدید حمله ه

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 9 خرداد 1399

Monken که در سمت چپ NFL کلیولند براونز برای پیوستن به مربی کربی هوشمند کارکنان در ماه ژانویه امضا این قرارداد در مارس 31. یوگا ارائه یک نسخه از قرارداد در پاسخ به یک درخواست رکورد ثبت شده توسط Atlanta Journal-Constitution در 8 آوریل.

یوگا در ماه فوریه اعلام کرد که Monken را 1.1 میلیون دلار در هر سال است. اما 24-صفحه توافق Monken امضا خواستار 150.000 دلار افزایش مکمل پرداخت هر سال در علاوه بر این به یک $390,000 ناخالص حقوق و دستمزد. این بدان معناست که او را به 1.1 میلیون دلار (از جمله $710,000 مکمل) در سال مالی 2021; $1.25 میلیون دلار ($860,000) در '22 و 1.4 میلیون دلار ($1.01 میلیون) در 23.

که به طور متوسط $1.25 میلیون نفر در سال را شامل نمی شود دیگر تضمین مانند کاسه پاداش ماهانه و بیمه کمک هزینه و رایگان نایک پوشاک.

که قرار داده شده Monken نهم در میان SEC دستیار مربیان فوتبال فقط پشت تنسی جیم Chaney با توجه به 2019 حقوق و دستمزد اطلاعات منتشر شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز.

گرجستان سرشکن معامله به جبران Monken برای او کار کرده بود پس از پیوستن به Bulldogs در Jan. 17. این بدان معناست که او باید دریافت $236,666.68 مکمل پرداخت پس از امضای قرارداد.

Monken قرارداد همچنین شامل یک خریداری بند که در آن او باید پرداخت یوگا $400,000 اگر او را ترک برای یک NFL کار قبل از اتمام فصل در سال آینده از جمله بازی کاسه. تعداد قطره به $200,000 دو سال گذشته است.

Monken یک کار بزرگ. او وظیفه بازسازی گرجستان جرم است که باید به جای هشت شروع و underperformed در سال 2019. Monken همچنین نظارت کارفرمایی رقابت که شامل پنج نامزد رقابت برای موفقیت جیک اساسی از جمله فارغ التحصیل انتقال جیمی نیومن از خواب بیدار جنگل و جنوب کال دوم انتقال J. T. دانیلز.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن