ترودو می گوید: او در ابتدا خودداری کردند در قرارداد جایزه

نخست وزیر جاستین ترودو در سخنرانی خود در یک جلسه مجلس توسط ویدئو کنفرانس روز شنبه گفت که او باید recu

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 10 مرداد 1399

نخست وزیر جاستین ترودو در سخنرانی خود در یک جلسه مجلس توسط ویدئو کنفرانس روز شنبه گفت که او باید recused خود را از مذاکرات در موسسه خیریه.

عکس: بلر شیروانی/ایسنا

اتاوا—در تلاش برای خنثی کردن یک weekslong جنجال نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت: او در ابتدا به چالش کشیده مقامات دولتی زمانی که آنها توصیه می شود اعطای سودآور قرارداد دولت به یک موسسه خیریه با وابستگی مالی به خانواده اش.

در طول نادر شهادت نشسته نخست وزیر در یک جلسه مجلس آقای ترودو گفت: او در ابتدا خودداری کردند که مقامات توصیه می شود در اوایل ممکن است که ما خیریه باید مدیریت یک دانشجو-اعطای برنامه در بودجه 900 میلیون دلار کانادا ($670 میلیون). تحت شرایط توافق ما خیریه ایستاده بود برای دریافت به C$43 میلیون برای آن کار و قرارداد اهدا شد و بدون رقابت است. ما خیریه نیز پرداخت می شود نخست وزیر و برادر صدها هزار دلار برای ظاهر شدن در وقایع آن است.

"من نگرانی اصلی بود به مطمئن شوید که خدمات عمومی می تواند به طور کامل پشتیبانی از توصیه آن است که بدون شک ما, موسسه خیریه درست بود—در واقع تنها شریک برای ارائه برنامه" آقای ترودو قانونگذاران گفت. "من خواسته های خدمات عمومی بیشتر به انجام علت سعی و کوشش" او گفت: "از آنجا که ما می دانستند که انتخاب ما خیریه خواهد بود از نزدیک مورد بررسی قرار."

او تصریح کرد: در طول 90 دقیقه از شهادت که نه او و نه دستیاران خود را به کارگردانی مقامات به جایزه ما خیریه قرارداد. او گفت که او باید recused خود را از کابینه مذاکرات که مورد تایید دانشجو-اعطای برنامه ما به خیریه نقش به عنوان مدیر. این برنامه با هدف گرفتن پول به دانش آموزان در تلاش برای پیدا کردن یک شغل در این تابستان به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس در ازای کار داوطلبانه در جوامع خود.

"دولت ارائه شد انتخاب" توسط خدمات عمومی است. "اگر شما می خواهید برای ارائه این برنامه آن است که رفتن به باید با این شخص ثالث سازمان" ما صدقه است.

نخست وزیر را به شهادت مشخص شده یک هفته از اغلب مبارز جلسات در یک کمیته پارلمانی به دنبال ریشه های ما خیریه قرارداد.

قرارداد لغو شد و مدت کوتاهی پس از آن پرده برداری شد و پس از انتقادات در مورد خیریه و روابط خود را با آقای ترودو. کانادا اخلاق ناظر به تحقیقات به آقای ترودو نقش به عنوان به خوبی به عنوان وزیر دارایی را در اعطای قرارداد.

نخست وزیر و برادر دریافت نزدیک به C$600,000 در پرداخت و بازپرداخت هزینه های از ما, موسسه خیریه برای شرکت در حوادث آن شروع و در سال 2016. وزیر دارایی لایحه Morneau دختر با این نسخهها کار در سازمان ما به خیریه ارائه شده C$41,000 از سفر و مهمان نوازی به آقای Morneau و خانواده اش. آقای Morneau در هفته گذشته گفت: پرداخت هزینه های آن و عذرخواهی کرد.

جنجال شروع به دور تراشه در آقای ترودو حمایت از رای دهندگان که در ماه های اخیر بیش از خود تهاجمی پاسخ به همه گیر. چندین نظرسنجی گزارش داد کاهش محبوبیت برای دولت لیبرال. آنگوس رید موسسه گفت: نزدیک به 60 درصد از پاسخ دهندگان نشان می دهد که ما خیریه قرارداد "جدی و قابل توجه" موضوع و 43 درصد نشان داد آنها بر این باورند آقای ترودو "آگاهانه مرتکب یک عمل غیر اخلاقی."

پیش از آن در هفته های خیریه بنیانگذاران شرکت و موسسه خیریه سابق رئیس هیئت مدیره صرف جمعی پنج ساعت در پاسخ به سوال که چرا برخی از جزئیات جدید در مورد ترتیب بین این موسسه خیریه و اعضای ترودو ،

موسسه خیریه سابق رئیس میشل داگلاس شهادت داد که او را به یاد آقای ترودو اعضای خانواده پرداخت شد برای حضور در رویدادهای خیریه. او گفت: هیئت مدیره همیشه قابل درک است که سخنرانان به طور کلی نمی پرداخت می شود.

ما خیریه گفت: مارگارت ترودو و Alexandre ترودو نخست وزیر و برادر بودند پرداخت می شود کمکی برای رویدادهای مانند حضور در مراسم و امضای امضا. "این بسیار مهم بپرسید از زمان" موسسه خیریه co-founder, Craig african scholar گفت. نه مارگارت ترودو و نه Alexandre ترودو در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

نخست وزیر زن سوفی Grégoire ترودو که یک سفیر برای ما سازمان صحبت کرده است در شش ما رویدادهای خیریه در هشت سال و میزبان پادکست برای خیریه در رفاه و سلامت روانی. جاستین ترودو شهادت پنج شنبه که این کشور را اخلاق ناظر تایید خانم Grégoire ترودو کار برای ما خیریه و بازپرداخت از او واجد شرایط هزینه.

در بازجویی از نمایندگان مجلس موسسان از ما خیریه گفت: آن را نمی دعوت مارگارت ترودو به شرکت در حوادث تا بعد از نوامبر 2015, وقتی که پسر او نخست وزیر شد. مارک african scholar, یکی دیگر از بنیانگذاران و کریگ برادر گفت: رویدادهای خیریه گسترش شد و "ما نیاز به کسی به صحبت می کنند به طور خاص در موضوع بهداشت روان."

مارگارت ترودو نوشت: یک کتاب منتشر شده در سال 2010 که وقایع مبارزات خود را با اختلال دوقطبی.

نوشتن به پل وییرا در paul.vieira@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن