مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره با توجه به خودداری که بودجه

رئیس جمهور تهمت به خبرنگاران صحبت کرد قبل از سوار شدن دریایی از جنوب چمن کاخ سفید در روز جمعه. عکس:

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 29 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور تهمت به خبرنگاران صحبت کرد قبل از سوار شدن دریایی از جنوب چمن کاخ سفید در روز جمعه.

عکس: مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

واشنگتن—رئیس جمهور تهمت است دوباره با توجه به قطع بودجه به سازمان جهانی بهداشت مقامات دولت گفت: در یک تغییر احتمالی از قبل برنامه ریزی برای بازگرداندن بخشی از بودجه به این گروه است.

مقامات گفت: رئیس جمهور هنوز تصمیم نهایی در مورد چگونگی ادامه, اما او به نظر می رسد در حال حاضر شک و تردید داخلی پیشنهاد برای ارائه به کاهش کمک های مالی به این که در تاریخ همتراز با آنچه در چین کمک می کند. به جای رئیس جمهور و همکارانش گسترش موقت بودجه متوقف است که او در جای خود قرار داده در ماه آوریل میان نا امیدی با این که پاسخ به کروناویروس pandemic, مقامات گفت.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار برای تصمیم گیری به عنوان به زودی به عنوان این هفته است.

کاخ سفید نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر. Axios اولین گزارش داد که آقای ترامپ بود دوباره تکیه نسبت به قطع کمک های مالی به چه کسی است.

آخرین توسعه نشانه یک تغییر از صبح روز شنبه هنگامی که رئیس جمهور گفت دولت او بود به وزن یک پیشنهاد را کاهش دهد که به طور کلی ایالات متحده کمک های مالی به این گروه توسط 90٪.

در پاسخ به فاکس کسب و کار شبکه لنگر Lou Dobbs آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر نوشت: "لو این فقط یکی از مفاهیم متعددی در نظر گرفته شده که بر اساس آن ما خواهد پرداخت 10% از آنچه ما پرداخت شده است بیش از چندین سال مطابق بسیار پایین چین پرداخت."

رئیس جمهور افزود که تمام وجوه به این که منجمد باقی می ماند. آقای دابز به حال با انتقاد از دولت برای توجه به بازسازی جزئی کمک های مالی به این گروه است. فاکس کسب و کار میزبان با اشاره به فاکس نیوز گزارش که به استناد یک پیش نویس نامه ای به کسی که گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد شد "موافقت با پرداخت به چه چین می پردازد در ارزیابی سهم." یک دولت رسمی تایید صحت نامه است.

آقای ترامپ گفت: در ماه آوریل که ایالات متحده آمریکا به توقف کمک های مالی به این که با اشاره به آنچه که او به نام سازمان شکست به اندازه کافی پاسخ به این ویروس. او همچنین متهم است که از داشتن یک نرم افزار-چین تعصب.

در دو سال پایان دوره در پایان 2019 در ایالات متحده در حال کمک $893 میلیون دلار به این گروه با توجه به سوابق. دولت قبلا گفت که ایالات متحده ارائه شده $453 میلیون دلار به این که در سال مالی 2019.

چین کمک در حدود 86 میلیون در طول این دوره است. در ماه های اخیر پکن افزایش کمک های مالی خود را به این گروه به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر اعلام بیشتر از $50 میلیون در سهم.

دموکرات و بهداشت عمومی مقامات انتقاد آقای ترامپ برای انجماد آمریکا کمک به این گروه هشدار داد که این می تواند به پیچیده تر شدن تلاش ها برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

در مارس بیانیه سازمان ملل متحد, دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ را محکوم کرد بودجه متوقف کند و گفت که "زمان" برای قطع منابع به چه کسی است.

این که نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

نوشتن برای اندرو Restuccia در Andrew.Restuccia@wsj.com

اصلاحات & Amplifications
چین کمک در حدود 86 میلیون نفر به سازمان بهداشت جهانی در دو سال پایان دوره در پایان 2019. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه گفت: چین کمک, کمتر از $86,000. (اصلاح شده در مارس 17)

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن