مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های هنگ کنگ تحریم لایحه

'آزادی خود دور گرفته شده اند حقوق خود را دور گرفته شده اند,' رئيس جمهور تهمت و گفت: از مردم هنگ کنگ ر

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 25 تیر 1399

'آزادی خود دور گرفته شده اند حقوق خود را دور گرفته شده اند,' رئيس جمهور تهمت و گفت: از مردم هنگ کنگ روز سه شنبه در واشنگتن است.

عکس: جاناتان ارنست/ایسنا

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده یک لایحه دو حزبی است که نیاز به تحریم مقامات چینی که سرکوب حقوق هنگ کنگ از ساکنان به آزادی بیان و تجمعات مسالمت آمیز و همچنین بانک هایی که انجام کسب و کار با کسانی که در مقامات.

آقای ترامپ صحبت با خبرنگاران در کاخ سفید به باغ گل رز در روز سه شنبه همچنین گفت که او تا به حال یک فرمان اجرایی را امضا که او گفت: پایان ترجیحی ایالات متحده برای درمان, هنگ کنگ یک ضربه به وضعیت خود را به عنوان یک مرکز مالی بین المللی و قرار دادن آن در شرایط برابر به سرزمین اصلی چین است. از سیاست های ترجیحی تحت پوشش همه چیز را از تجارت به سفر و استرداد.

"ما همه به تماشای آنچه اتفاق افتاد نه یک وضعیت خوب. آزادی خود دور گرفته شده اند حقوق خود را دور گرفته شده اند" آقای ترامپ گفت: از مردم هنگ کنگ است.

در سخنان روز شنبه آقای ترامپ دوباره سرزنش چین برای گسترش coronavirus در سراسر جهان است.

"اشتباه نکنید ما نگه چین به طور کامل مسئول برای پنهان کردن ویروس و رها کردن آن در جهان است," او گفت:.

به سفارت چین در واشنگتن دی سی نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

آقای ترامپ نیز به دنبال تغییر تمرکز خود را به presumptive دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن در میان نظرسنجی ها نشان او انتهایی معاون سابق رئیس جمهور. او علامت از طریق یک لیست از انتقادات آقای بایدن با این استدلال که او نشده است به اندازه کافی دشوار در چین و نمی توانسته اند به اندازه کافی برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

"اگر ما تا به حال گوش به جو بایدن صدها هزار نفر از زندگی اضافی را از دست داده اند" آقای ترامپ گفت: بدون ارائه شواهد برای حمایت از ادعای خود.

آقای تهمت طولانی اظهارات آشکار مانند غیر رسمی تظاهرات سیاسی از کاخ سفید با گذشته رئیس جمهور دیرینه سیاست اجتناب از مبارزه آشکار در اظهارات رسمی. در حالی که این رویداد در سطح آن مورد مجازات چین برای آن پرخاشگری در هنگ کنگ رئیس جمهور استفاده بیشتر از سخنان خود به ارائه حملات سیاسی آقای بایدن در همه چیز از آب و هوا-تغییر سیاست به مراقبت های بهداشتی سیاست.

این بایدن کمپین در بیانیه ای گفت: "سعی کنید به عنوان او ممکن است تهمت نمی تواند پنهان کردن از یک رکورد از ضعف و بد پردازد که همواره بین چین و امریکا گذشته است." مبارزات انتخاباتی گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن "شکست به اقدام اولیه در ویروس خود را تکمیل سوء مدیریت از پاسخ" منجر به بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به گسترش است.

تحت فشار از چین, هنگ کنگ شده است chipping دور در قلمرو آزادی بیان که یکی از ارکان اصلی این شهر هویت. وال استریت ژورنال بازديد از سرمقاله روزنامه," محبوب طنز, اخبار, نشان می دهد برای پیدا کردن چگونه یک پیشنهاد امنیت ملی قانون می تواند تغییر جهانی hub. عکس/تصویری: Clément Bürge/وال استریت ژورنال

این لایحه میره از طریق هر دو مجلس کنگره به اتفاق آراء رضایت به چین نقل مکان کرد و به اعمال جدید امنیت ملی قانون به پکن کنترل بیشتر بر هنگ کنگ زیر عظیم antigovernment تظاهرات وجود دارد. به آمریکا و دیگر کشورهای غربی به انتقاد از این حرکت برای نقض درجه بالایی از استقلال وعده داده شده به دلار هنگ کنگ زمانی که بریتانیا بازگشت آن مستعمره سابق به حکومت در سال 1997.

این لایحه آقای ترامپ امضا شده در روز سه شنبه خواهد اعمال تحریم بر مردم و یا اشخاص که دولت شناسایی به عنوان کمک مادی به فرسایش هنگ کنگ استقلال. نمونه شامل یک واحد پلیس سرکوب معترضان یا چینی حزب کمونیست مقامات که اجرای امنیت ملی و قانون است. بانک یافت آگاهانه انجام کسب و کار با لیست سیاه مقامات و سازمان ها نیز می تواند تحریم.

"امنیت ملی قانون اعمال شده توسط دولت کمونیست چین یک هدف: برای سرکوب استقلال و حقوق اساسی مردم هنگ کنگ گفت:" سناتور. پت Toomey (R. Pa.), که این لایحه حمایت با سن. کریس ون Hollen (D., Md.).

"این آشکار قانون از استبداد نیاز به تعیین پاسخ آمریکا که دلار هنگ کنگ استقلال عمل را فراهم می کند" آقای Toomey گفت. "این جدید اجباری و مجازات و تحریم بر کسانی که تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال نشان می دهد که کمونیست ها در پکن و جهان, که امریکا می ایستد با هنگ کنگ است."

آقای ون Hollen گفت: در حال حاضر که آقای ترامپ امضا کرده است این لایحه به صورت قانون او باید اعمال تحریم آن را خواستار. "این تنها راه برای اطمینان حاصل شود که کسانی که در سرکوب هنگ کنگ را احساس کامل عواقب اقدامات خود را," او گفت:.

یک در ارائه این لایحه به کنگره توانایی به نادیده گرفتن یک رئیس جمهور تصمیم به تعلیق یا خاتمه تحریم ها از طریق یک قطعنامه مخالفت که باید به تصویب هر دو مجلس نمایندگان و سنا با حق وتو-اثبات دو سوم اکثریت.

آقای ترامپ برای اولین بار اعلام کرد که دولت آغاز خواهد شد نورد بازگشت به تنظیمات خاص برای هنگ کنگ در ماه مه زمانی که او برشمرد دیگر اقدامات برای تنبیه چین از جمله تعلیق ورود به آمریکا توسط اتباع چینی تلقی خطرات امنیتی به آمریکا تحقیقات علمی است.

نوشتن به لیندسی عاقلانه در lindsay.wise@wsj.com و اندرو Restuccia در Andrew.Restuccia@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن