انگلستان موفق به پروب اتهام روسیه, دخالت, در, رای, گزارش می گوید

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین به ریاست یک جلسه در Novo-Ogaryovo اقامت در خارج از مسکو در جولای 13.

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 31 تیر 1399

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین به ریاست یک جلسه در Novo-Ogaryovo اقامت در خارج از مسکو در جولای 13.

عکس: الکسی druzhinin/sputnik/کرملین/شاتر

لندن—با نفوذ انگلستان کمیته اطلاعات مجلس گفت دولت بریتانیا تا به حال موفق به بررسی اتهام دخالت روسیه در چندین آرا در نزدیک تماشا گزارش که تاکید نفوذ مسکو در بالای جامعه بریتانیا.

مجلس هوش و کمیته امنیت سوال که چرا دولت نمی پروب این اتهام که روسیه تا به حال اقدام به نوسان نتایج استقلال اسکاتلند از بریتانیا در سال 2014 و بریتانیا 2016 مبارزه با تروریسم در اروپا همه پرسی از طریق دروغ مبارزات. این گزارش گفت: آن را نمی توان ثابت کرد اگر روسیه موفق بوده است در تلاش خود را.

"هیچ شواهدی وجود دارد چرا که هیچ یک از دولت خواسته برای این کار باید انجام شود" گفت: نماینده مجلس Kevan جونز که نشسته است در این کمیته ،

هوش گزارش شد که redacted در بخش نقاشی یک تصویر از روسیه برگزاری نوسان در بالای انگلیسی, سیاست, کمک, در میان دیگران, روابط عمومی شرکت های وکلا و حسابداران واقعی عوامل املاک و برخی از سیاستمداران است.

مرتبط

  • قانونگذاران دموکرات به دنبال FBI جلسه توجیهی در انتخابات دخالت (20 جولای)
  • روسیه هکرها مقصر حمله به کروناویروس واکسن های مربوط به اهداف (جولای 16)
  • مشاور امنیت ملی تخفیف گزارش از دخالت روسیه برای کمک به انتخاب مجدد مغلوب ساختن پیشی جستن (Feb. 23)

"آنچه روشن است این است که نفوذ روسیه در انگلستان است 'طبیعی': دولت باید استقبال روسیه الیگارشی با آغوش باز و با وجود بسیاری از روس ها با لینک های نزدیک به پوتین که به خوبی یکپارچه به انگلستان کسب و کار سیاسی و اجتماعی در صحنه" در این گزارش است.

عمیق سطح ادغام غنی روس ها که اقامت در لندن به ویژه در انگلستان و جامعه "به این معنی است که اقدامات گرفته شده توسط دولت نیست پیشگیرانه اما به جای تشکیل آسیب محدودیت" به آن اضافه شده است.

انتشار این گزارش در ابتدا انتظار می رود قبل از انتخابات انگلیس در ماه دسامبر. این تاخیر نه ماه.

استوارت Hosie یک حزب ملی اسکاتلند مجلس در این کمیته وجود دارد گفت: هیچ دلیلی برای به تاخیر بیاندازد. این گزارش نام برای یک بررسی رسمی به نقش روسیه در تلاش برای نوسان بریتانیا همه پرسی خروج از اتحادیه اروپا است.

او در تضاد دولت انگلیس پاسخ با دولت ایالات متحده را بی درنگ رسیدگی به روسیه هک کمیته ملی حزب دموکرات در انتخابات 2016. این گزارش به این نتیجه رسیدند دولت انگلیس از خواب بیدار شدم به خطر دخالت روسیه تنها پس از DNC هک.

دولت انگلیس در بیانیه ای گفت که روسیه "باقی می ماند بالا امنیت ملی و اولویت برای دولت" است که آن را طول می کشد تهدید روسیه دخالت جدی است. آن اضافه شده است که دولت راه اندازی یک برنامه در سال گذشته برای مقابله با روسیه دروغ.

سخنگوی دولت همچنین پایین نیاز به یک کاوشگر به Brexit رای گفته دیده می شود هیچ مدرکی" موفق دخالت روسیه است.

مقامات روسیه به سرعت رد کرد به گزارش روز سه شنبه. وزارت امور خارجه سخنگوی ماریا Zakharova شرح داده شده در این گزارش به عنوان "جعلی شکل Russophobia."

بریتانیا روابط با روسیه اجرا ، پس از فروپاشی شوروی ثروت و جریان را به لندن. ثروتمند روس ها را اهدا کمک های مالی به حزب محافظه کار حاکم. چند اعیان در بریتانیا بالا اتاق کار با عمده شرکت های روسی را با لینک به دولت روسیه است.

اما روابط بین دو کشور soured پس از چند دولت روسیه با حمایت حملات مخالفان در انگلستان در سال 2006 سابق KGB عامل الکساندر لیتوینکو مسموم شده بود در لندن. در سال 2018 سابق افسر اطلاعاتی روس و دختر خود را گرفت و با یک عصب عامل در سولزبری جنوب انگلستان است. پس از آن حمله انگلستان اخراج 23 دیپلمات های روسیه است.

کمیته به این نتیجه رسیدند که آن را سخت به دخالت انگلستان در مقاله مبتنی بر سیستم رای گیری مانده است امن. آن را اشاره کرد که آنلاین روسی دروغ مبارزات قرار گرفته بود و خواست بریتانیا خدمات امنیتی به یک نقش فعال در نظارت بر آنها و وجین کردن آنها را.

همچنین انتقاد اجتماعی-شرکت های رسانه ای برای عدم بازی بخشی خود را—"همانطور که با بسیاری از مسائل دیگر در حال حاضر"—به سرعت حذف دروغ از سیستم عامل خود را.

دولت "در حال حاضر باید به دنبال ایجاد یک پروتکل با رسانه های اجتماعی شرکت ها برای اطمینان حاصل شود که آنها را پنهان خصمانه دولت استفاده از سیستم عامل خود را به طور جدی و روشن در بازه های زمانی که آنها متعهد به از بین بردن مواد از جمله" این گزارش گفت:.

در این گزارش وجود دارد گفت: "اعتبار منبع باز تفسیر نشان می دهد که روسیه متعهد تاثیر مبارزات در رابطه با استقلال اسکاتلند از بریتانیا در سال 2014." اسکاتلند رای به ماندن بخشی از انگلستان در آن رای می دهند. این گزارش اضافه شده است که نیز وجود دارد شواهد دروغ مبارزات در سراسر انگلستان همه پرسی عضویت در اتحادیه اروپا است که باید نگاه کرد.

"انگلستان استقبال روسیه و چند سوال—اگر هر خواسته شد در مورد اصالت این ثروت قابل توجهی" این گزارش گفت:.

در سرب-به گزارش دولت انگلیس سخت سیاست نسبت به روسیه. آن را به تازگی تحریم 25 روسیه اتباع این ادعا بودند که در سال 2009 به قتل مالیاتی حسابرس سرگئی Magnitsky در روسیه است. وزیر امور خارجه Dominic Raab نیز هفته گذشته گفت که روس ها شدند انتشار یک سند به بیرون درز آنلاین ترسیم انگلستان و ایالات متحده ایران در اجرا تا 2019 انتخابات.

نوشتن به حداکثر در کولچستر max.colchester@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن